Προς το περιεχόμενο

iphone 13 pro max προπαραγγελιες πλαισιο


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, panosmad είπε

Δυστυχώς τίποτα ακόμα...παραγγελία πλαίσιο 16/11 (13 pro sb 128)

Από 2/11 Και τίποτα το αγόρασα από Σκρουτζ κ ηρέμησα αύριο θα βγάλω κ φωτο πραγματικά καλό κουράγιο να έχετε όλοι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά λίγο άσχετο,αλλα με το προ,ολα καλά όλα τέλεια,στα χέρια μ 2 βδομαδες, αλλά δεν μπορώ να συνηθίσω με τπτ το βάρος του,κ είναι το πρώτο πράγμα π λένε οι φίλοι μ όταν το παίρνουν. δεν θέλω να φανταστώ το βάρος του μαξ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 60 και κάτι μέρες αποφάσισα να χρεωθώ πολύ πιο πάνω και το πήρα από μαγαζί από Σκρουτζ στην αρχή έλεγα όχι ρε δε θα τα χαλάσω βρήκα κ ένα φίλο για φοροαπαλλαγή μετά όμως έλεγα ότι τέτοια κοροϊδία δε έχω φάει ποτέ

αν με πάρουν από το πλαίσιο πάντως κ το εύχομαι να το κάνουν θα φάνε ειρωνεία Φούλ  καλά θα τους κλάσω αλλα έτσι για να χαλάσει η δίκη τους έστω μέρα αντί για μήνες Και βασικά αυτό που με θυμώνει έχω γνωστή μέσα που είχε το 13pro max πρώτη πρώτη μέσα στις μέρες τον και καλά θα περιμένετε τα αποθέματα η το θα εξυπηρετηθούν όλοι με σειρά  προτεραιότητας  

σε όλους εύχομαι καλό κουράγιο να μην το περάσουμε πάλι όλο αυτό την επόμενη φορά Σκρουτζ κ Αμαζόν 

1248085E-404B-4595-AFF8-BA0B91147034.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Cl5star είπε

Μετά από 60 και κάτι μέρες αποφάσισα να χρεωθώ πολύ πιο πάνω και το πήρα από μαγαζί από Σκρουτζ στην αρχή έλεγα όχι ρε δε θα τα χαλάσω βρήκα κ ένα φίλο για φοροαπαλλαγή μετά όμως έλεγα ότι τέτοια κοροϊδία δε έχω φάει ποτέ

αν με πάρουν από το πλαίσιο πάντως κ το εύχομαι να το κάνουν θα φάνε ειρωνεία Φούλ  καλά θα τους κλάσω αλλα έτσι για να χαλάσει η δίκη τους έστω μέρα αντί για μήνες Και βασικά αυτό που με θυμώνει έχω γνωστή μέσα που είχε το 13pro max πρώτη πρώτη μέσα στις μέρες τον και καλά θα περιμένετε τα αποθέματα η το θα εξυπηρετηθούν όλοι με σειρά  προτεραιότητας  

σε όλους εύχομαι καλό κουράγιο να μην το περάσουμε πάλι όλο αυτό την επόμενη φορά Σκρουτζ κ Αμαζόν 

1248085E-404B-4595-AFF8-BA0B91147034.jpeg

Ρε φίλε σε κοροϊδεψαν. Samsung σου έδωσαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, natural_sgf είπε

Ρε φίλε σε κοροϊδεψαν. Samsung σου έδωσαν...

Χαχαχα όχι εντάξει ήταν το κινητό απλά δε το είχα βγάλει από το κουτάκι του άντε παίδες καλή τύχη σε όλους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 6/1/2022 στις 7:44 ΜΜ, pitapple είπε

παιδιά λίγο άσχετο,αλλα με το προ,ολα καλά όλα τέλεια,στα χέρια μ 2 βδομαδες, αλλά δεν μπορώ να συνηθίσω με τπτ το βάρος του,κ είναι το πρώτο πράγμα π λένε οι φίλοι μ όταν το παίρνουν. δεν θέλω να φανταστώ το βάρος του μαξ

Το ίδιο είχα πάθει με το μαξ, μου πήρεπερίπου  1.5 μήνα  να συνηθίσω το βάρος.

 Με το μέγεθος προς έκπληξη μου δεν είχα κανένα θέμα αν και ερχόμουν από iPhone 12 που ήταν αισθητά πιο μικρό το συνήθισα αμέσως.
 Το πρόβλημα τώρα που «έμαθα» στο βαρος του 13max είναι ότι όταν πιάνω άλλο κινητό τώρα στα χέρια  μου νομίζω ότι είναι ψεύτικο και ότι κάτι λείπει από μέσα γιατί μου φαίνεται περίεργα ελαφρύ😂

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα. Εχει παραλαβει κανεις απο Πλαισιο παραγγελια Οκτωβριου-Νοεμβριου ; Εχω κανει παραγγελια 25/11 13pro 128gb graphite. Εχω ελπιδες να το παραλαβω μεσα στο μηνα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βαρέθηκα να περιμένω το πλαίσιο και έριξα μια παραγγελία και στο istorm που φαίνεται πιο νορμάλ στην αποστολή και τήρηση των παραγγελιών.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, itagarakis είπε

Εγώ βαρέθηκα να περιμένω το πλαίσιο και έριξα μια παραγγελία και στο istorm που φαίνεται πιο νορμάλ στην αποστολή και τήρηση των παραγγελιών.

φιλε μου το istorm κανει τις ιδιες βλακειες. φιλη μου παρηγγειλε στις 21/11 το μαξ 128 γραφιτη. μετα απο 10 μερες περιπου παρηγγειλε και το αγορι της και αυτος απο το ιδιο καταστημα το ιδιο ακριβως κινητο ετσι για να εχουν 2 παραγγελιες επειδη την ειχα ενημερωσει οτι δεν υπαρχει λιστα προτεραιοτητας και οτι λενε βλακειες και τελικα πηραν τηλεφωνο πρωτα για την παραγγελια του αγοριου της. Απιστευτα πραγματα δηλαδη

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Spyrosb13 είπε

φιλε μου το istorm κανει τις ιδιες βλακειες. φιλη μου παρηγγειλε στις 21/11 το μαξ 128 γραφιτη. μετα απο 10 μερες περιπου παρηγγειλε και το αγορι της και αυτος απο το ιδιο καταστημα το ιδιο ακριβως κινητο ετσι για να εχουν 2 παραγγελιες επειδη την ειχα ενημερωσει οτι δεν υπαρχει λιστα προτεραιοτητας και οτι λενε βλακειες και τελικα πηραν τηλεφωνο πρωτα για την παραγγελια του αγοριου της. Απιστευτα πραγματα δηλαδη

Εμένα μου κάνει εντύπωση που 3 μήνες μετά την κυκλοφορία δεν υπάρχει ακόμα διαθεσιμότητα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας και χρόνια πολλά ! Δεν ξέρω αν βρισκομαι στο σωστό τοπικ . Έχω το iPhone 7 εδώ και 3 χρόνια και αποφάσισα να αλλάξω και να πάω σε iPhone 13. Θα προτιμούσα να πάρω το mini. Πιστεύετε ότι αξίζει ? Με ενδιαφέρει η κάμερα και η μπαταρία 
 

Και πάλι ζήτω συγνώμη που βρισκομαι πιθανότατα σε λάθος τοπικ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...