Προς το περιεχόμενο

iphone 13 pro max προπαραγγελιες πλαισιο


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 24/12/2021 στις 7:19 ΜΜ, giannis_ps_21 είπε

Το μόνο κακό στον Γερμανό είναι το ένα έτος εγγύησης. Ότι κάνουν και στα Airpods. Σου λένε ότι η μαμά εταιρεία δίνει έναν χρόνο.

Αφού πρώτα εμφανίστηκαν τα Airpods στον Γερμανό μετά από λίγες ημέρες ήταν διαθέσιμα παντού. Ας ελπίσουμε ότι θα συμβεί και κάτι αντίστοιχο με το iphone.

Γιατί δίνει ένα έτος εγγύηση και όχι δύο σε απόδειξη λιανικής? Το γράφει κάπου αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 846
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, bioentre είπε

Γιατί δίνει ένα έτος εγγύηση και όχι δύο σε απόδειξη λιανικής? Το γράφει κάπου αυτό?

Αν ρωτάς αν το αναφέρει κάπου στο σάιτ τους, δεν το έχω δει, όπως επίσης δεν έχω δει πουθενά να αναφέρουν πόσα έτη ισχύει η εγγύηση. Στην απόδειξη από τα airpods που πήρα γράφει 12 μήνες εγγύηση. Και όταν ρώτησα γιατί, μου απάντησαν ότι η apple δίνει ένα χρόνο και σαν επίσημοι εισαγωγείς ακολουθούν ότι τους λέει η εταιρεία. Δεν ασχολήθηκα παραπάνω, αν χρειαστεί θα δω τι θα κάνω. Για το κινητό, φίλο που ρώτησα που εργάζεται στον Γερμανό μου είπε το ίδιο πράγμα.

Επεξ/σία από giannis_ps_21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, pancho12 είπε

Έχει κάνεις καμια ενημερωση από istorm για το τι γινεται με τις παραγγελίες iphone 13 pro max 128 Sb ? Παρήγγειλα 18/12

Αν κρίνω από τα παιδιά του Οκτωβρίου και εμένα 2 Νοεμβρίου νομίζω έχεις αρκετά ακόμα :( βεβαια τα πιο πολλά άτομα περιμένουμε από πλαίσιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Cl5star είπε

Αν κρίνω από τα παιδιά του Οκτωβρίου και εμένα 2 Νοεμβρίου νομίζω έχεις αρκετά ακόμα :( βεβαια τα πιο πολλά άτομα περιμένουμε από πλαίσιο 

Ισχύει αυτό που λένε ότι οποιος παραγγείλει Sierra blue θα περιμένει περισσότερο από τους άλλους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, pancho12 είπε

Ισχύει αυτό που λένε ότι οποιος παραγγείλει Sierra blue θα περιμένει περισσότερο από τους άλλους;

Το πιο πιθανό αφού είναι το χρωμα με τη μεγαλύτερη ζήτηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Aggelos Τ είπε

Τι να σου πω και εγώ Sierra blue έχω πάρει και περιμένουμε 

Σήμερα παράγγειλα εγώ από Σκρουτζ βαρέθηκα να περιμένω πλαίσιο . 90 ευρώ καπέλο. 1170 με τιμολόγιο από 1079 που ήταν στο πλαίσιο . Με παραγγελία 22/10 sb 128 pro max ακόμα τίποτα από πλαίσιο 

Επεξ/σία από Spyrosspyrou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Spyrosspyrou είπε

Σήμερα παράγγειλα εγώ από Σκρουτζ βαρέθηκα να περιμένω πλαίσιο . 90 ευρώ καπέλο. 1170 με τιμολόγιο από 1079 που ήταν στο πλαίσιο . Με παραγγελία 22/10 sb 128 pro max ακόμα τίποτα από πλαίσιο 

Αν θέλεις πιο site να πάω να πάρω κ εγώ λυπάμαι που αναγκάστηκες να το πάρεις πιο ακριβά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Cl5star είπε

Αν θέλεις πιο site να πάω να πάρω κ εγώ λυπάμαι που αναγκάστηκες να το πάρεις πιο ακριβά 

One thing . Βρες το από Σκρουτζ το σάιτ μην μπεις και κάνεις αναζητηση το κινητό από το σάιτ θα ψάχνεις μια ώρα . Και έχει αυτοματοποιημένο σύστημα για τιμολόγιο . Αμέσως στο βγάζουν το ΦΠΑ δεν θέλει έλεγχο 500 μέρες κτλπ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 22-10 siera blue pro max 128 με πήραν για παραλαβή Δευτέρα . Αφού έχω είδη αγοράσει άλλο με καπέλο μια μέρα πριν . Το κινητό ευτυχώς θα πάει σε αδερφάκι που το ήθελε κι αυτός . Καλές παραλαβές σε όλους 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

23/12 παραγγελία από Amazon -13 Pro Max graphite 128gb - Παραλαβή σήμερα - αναμονή 6 ημερες ! 
Αψογη συσκευασία ταχύτατη αποστολή.  
Επιτελους να το χαρούμε . 

Επεξ/σία από thephotoshoped
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thephotoshoped είπε

23/12 παραγγελία από Amazon -13 Pro Max graphite 128gb - Παραλαβή σήμερα - αναμονή 6 ημερες ! 
Αψογη συσκευασία ταχύτατη αποστολή.  
Επιτελους να το χαρούμε . 

Μην τους γλεντάς έτσι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Tasos19s είπε

Μην τους γλεντάς έτσι 

Όχι δεν είναι για αυτό . Απλώς ενημερώνω γιατί όταν μπορείς να το πάρεις φθηνότερα και πολύ ταχύτερα αξίζει ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...