Προς το περιεχόμενο

iphone 13 pro max προπαραγγελιες πλαισιο


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 2/2/2022 στις 12:48 ΠΜ, Grisos είπε

Μετά από 50+ σελίδες μόνο αν κάποιος θέλει να το πάρει με άτοκες δικαιολογείται ακόμα να προτιμά το μπάχαλο του Πλαισίου και της iSquare εν γένει και του έυχομαι πραγματικά κουράγιο. Το θέμα είναι ότι πραγματικά πλησιάζει εκείνο το χρονικό όριο που το να πας στο 13αρι αρχίζει και χάνει την σημασία του, ειδικά με τις φήμες για το 14. Προσωπικά αν έφτανε Πάσχα και δεν είχα κινητό στα  χέρια θα ακύρωνα. Και λέω Πάσχα γτ ικανούς τους έχω να μην έχουν διαθεσιμότητα μέχρι και τότε, να ανοίγεις δλδ ένα ριμαδό-site οποιουδήποτε από τους μεγάλους και να λεέι "Αμεσα Διθέσιμο" με πράσινα γραμματάκια για όλους τους συνδυασμούς χρωμάτων-μεγεθών.

Δυστυχώς υπάρχουν και τύποι όπως ο Γιάννης παραπάνω που περηφανεύονται που το πήραν από το Κωτσόβολο και το χαλί της isquare όταν το έχει αρκετά φτηνότερα στο αμαζον. Για αυτό συνεχίζει και τους γλεντάει ο Κωτσόβολος, η αντιπροσωπεία και το πλαίσιο. Από ηθικής άποψης και μόνο καλύτερα να μαζέψεις τα χρήματα παρά να το πάρεις με δόσεις από αυτούς εκτός αν εντάξει χάνεις τόσο που σου αρέσει να σε κοροϊδεύουν μπροστά στα μάτια σου. Τον βλέπεις τον καημένο, τι να πούμε..

 

Επεξ/σία από bioentre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 846
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, kundi είπε

Ναι αλλά τα παιδιά περιμένουν.

κανενα νέο;  

Επεξ/σία από bioentre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

διαθεσιμο 

https://www.istorm.gr/iphone-13-pro-max-128-silver.html

https://www.istorm.gr/iphone-13-pro-max-128-sierra blue.html

ολα διαθεσιμα   iPhone 13 Pro Max 256GB

Επεξ/σία από kundi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, kundi είπε

διαθεσιμο 

https://www.istorm.gr/iphone-13-pro-max-128-silver.html

https://www.istorm.gr/iphone-13-pro-max-128-sierra blue.html

ολα διαθεσιμα   iPhone 13 Pro Max 256GB

istorm μας παρακαλάνε να αγοράσουμε, αλλά ας το κρατήσουν αποθήκη μετά και τις απαράδεκτες συμπεριφορές τους... Με πήραν και εμένα σήμερα με αναπάντητη :P :P1060341414_ScreenShot2022-02-16at15_10_32.png.98c168223f4d40f6b4c249ef337fbaf3.png

 

Επεξ/σία από bioentre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, despan93 είπε

Παιδιά το παρήγγειλα και γω προχθές από πλαίσιο...να το περιμένω σε κάνα μήνα στην καλύτερη περίπτωση?

Ακύρωσε το άμεσα και πάρτο από αλλού (σκρουτζ, άμαζον κλπ.)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει πουθενά ετοιμοπαράδοτο και όπου πήρα λένε για 2-3 μήνες αναμονή. Μιλάω για το 128 GB με αποφορολόγηση. Δυστυχώς τα περισσότερα μαγαζιά στο σκρούτζ δεν δίνουν με αυτόν τον τρόπο.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
58 λεπτά πριν, SteliosTh είπε

Δεν υπάρχει πουθενά ετοιμοπαράδοτο και όπου πήρα λένε για 2-3 μήνες αναμονή. Μιλάω για το 128 GB με αποφορολόγηση. Δυστυχώς τα περισσότερα μαγαζιά στο σκρούτζ δεν δίνουν με αυτόν τον τρόπο.

1843176268_ScreenShot2022-02-17at21_15_39.png.b5f7997a99929069b3444f736edad909.png

Ίσως δεν το έψαξες καλά και σίγουρα υπάρχουν μαγαζιά να σε βολέψουν

Επεξ/σία από bioentre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SteliosTh είπε

Δεν υπάρχει πουθενά ετοιμοπαράδοτο και όπου πήρα λένε για 2-3 μήνες αναμονή. Μιλάω για το 128 GB με αποφορολόγηση. Δυστυχώς τα περισσότερα μαγαζιά στο σκρούτζ δεν δίνουν με αυτόν τον τρόπο.

Istorm Golden Hall είχαν στοκ από όσο δείχνει στο site τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, bioentre είπε

1843176268_ScreenShot2022-02-17at21_15_39.png.b5f7997a99929069b3444f736edad909.png

Ίσως δεν το έψαξες καλά και σίγουρα υπάρχουν μαγαζιά να σε βολέψουν

Πήρα και στα κεντρικά αλλά και σε κατάστημα στον Πειραιά που το έδειχνε διαθέσιμο και η απάντηση ήταν ότι εξυπηρετούν προηγούμενες παραγελίες και να το παραγείλω και όποτε έρθει.

3 ώρες πριν, gianso είπε

Istorm Golden Hall είχαν στοκ από όσο δείχνει στο site τους

Από ότι βλέπω δεν έχει το 13 pro max αλλά θα κάνω ένα τηλεφώνημα το πρωί.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα online παραγγελία στο Πλαίσιο στις 26/12 το Pro Max 128 Silver, και από τότε ούτε φωνή ούτε ακρόαση. 'Επειτα έκανα ίδια παραγγελία στο iStorm στις 24/1, και -- holy freakin' hell -- με ειδοποίησε το iStorm μέσω email την περασμένη Πέμπτη και το παρέλαβα σήμερα! Σαν ψέμα μου φαίνεται, υπολόγιζα να το πάρω στα χέρια μου προς το Πάσχα...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/2/2022 στις 3:18 ΜΜ, nkrz15a είπε

Έκανα online παραγγελία στο Πλαίσιο στις 26/12 το Pro Max 128 Silver, και από τότε ούτε φωνή ούτε ακρόαση. 'Επειτα έκανα ίδια παραγγελία στο iStorm στις 24/1, και -- holy freakin' hell -- με ειδοποίησε το iStorm μέσω email την περασμένη Πέμπτη και το παρέλαβα σήμερα! Σαν ψέμα μου φαίνεται, υπολόγιζα να το πάρω στα χέρια μου προς το Πάσχα...

Κι εγώ από istorm το έχω στα χέρια μου ένα μήνα αλλά όταν έγραψα ότι στην μια εβδομάδα που έκανα την παραγγελία μου ήρθε έπεσαν να με φάνε εδώ πέρα! 

Καλορίζικο και να το χαρείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Αν παραγγειλω απο εδω https://www.apple.com/ie/  υπαρχει καποιο προβλημα? Θελω το iPhone 13 pro max (256gb). Η τιμη στις μεγαλες αλυσιδες εδω ειναι στα 1499 ενω σε αυτο το σαιτ στα 1399 , με εκτιμωμενο χρονο παραδοσης 2-3 μερες. Αξιζει να το παρω απο αυτο το σαιτ,  ξερει καποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, shark4 είπε

Καλησπερα. Αν παραγγειλω απο εδω https://www.apple.com/ie/  υπαρχει καποιο προβλημα? Θελω το iPhone 13 pro max (256gb). Η τιμη στις μεγαλες αλυσιδες εδω ειναι στα 1499 ενω σε αυτο το σαιτ στα 1399 , με εκτιμωμενο χρονο παραδοσης 2-3 μερες. Αξιζει να το παρω απο αυτο το σαιτ,  ξερει καποιος?

Δεν στέλνουν Ελλάδα όμως, στέλνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...