Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, ROSE11 είπε

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ? ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ 2 ΜΗΝΕΣ

 

Περιμένω και εγώ από τις 15 Φλεβάρη. Ήμουν έτοιμος να ακυρώσω και μου είπαν να μην το κάνω γιατί τους έχει ενημερώσει η apple ότι μέχρι το Πάσχα   θα κάνουν παραλαβη. Με κάθε επιφύλαξη.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/4/2022 στις 11:02 ΠΜ, Elintan68177221 είπε

Παιδιά δεν ισχύει καμιά σειρά προτεραιότητας. Περιμένω σχεδον 2 μήνες για ενα κινητό και φίλη μου το βρήκε διαθέσιμο χθες στο site, το έκανε παραγγελία και της εστειλαν μνμ να το παραλάβει. Ενημερώθηκε οτι δεν είναι εκθεσιακό και εννοείται πως δεν θα το παραλάβει γιατι απλά κάναμε την παραγγελία για να δοκιμάσουμε αν ισχύει αυτό που λένε κ άλλοι. Πραγματικά θέλω να τους κάνω ρεζιλι. 

Δεν παρέλαβες εσύ ακόμα

Στις 8/4/2022 στις 11:02 ΠΜ, Elintan68177221 είπε

Παιδιά δεν ισχύει καμιά σειρά προτεραιότητας. Περιμένω σχεδον 2 μήνες για ενα κινητό και φίλη μου το βρήκε διαθέσιμο χθες στο site, το έκανε παραγγελία και της εστειλαν μνμ να το παραλάβει. Ενημερώθηκε οτι δεν είναι εκθεσιακό και εννοείται πως δεν θα το παραλάβει γιατι απλά κάναμε την παραγγελία για να δοκιμάσουμε αν ισχύει αυτό που λένε κ άλλοι. Πραγματικά θέλω να τους κάνω ρεζιλι. 

Δεν παρέλαβες εσύ ακόμα

14 λεπτά πριν, Elintan68177221 είπε

Εχει μιλήσει κανεις μαζι τους αν θα έχουν παραλαβή στις 15 δηλ αύριο;

Δεν παραλαβές ακόμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Elintan68177221 είπε

Είχα την εντυπωση ότι κάθε 15 μέρες τους στέλνει η apple κ δίνουν στις προπαραγγελίες

Μου φαίνεται ότι θα πιάσουμε το 1ο 15νθημερο του Μαΐου έτσι όπως πάει η δουλειά.. Το θέμα είναι ότι δεν δίνουν μια ξεκάθαρη απάντηση. Σε κάθε τηλέφωνο και μια διαφορετική.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα είναι οι χερότεροι στην εξυπηρέτηση. Δεν συνεννοούνται μεταξύ τους και ο κάθε υπάλληλος δίνει διαφορετική απάντηση. Μόνο στον Κοτσόβολο το έχω συναντήσει αυτό. Θα ήταν πιο τίμιο να μας έλεγαν απο την αρχή οτι θα περιμένουμε 3 μήνες. 

1 λεπτό πριν, Elintan68177221 είπε

Μα είναι οι χερότεροι στην εξυπηρέτηση. Δεν συνεννοούνται μεταξύ τους και ο κάθε υπάλληλος δίνει διαφορετική απάντηση. Μόνο στον Κοτσόβολο το έχω συναντήσει αυτό. Θα ήταν πιο τίμιο να μας έλεγαν απο την αρχή οτι θα περιμένουμε 3 μήνες. 

 

Και το χειρότερο είναι οτι συνέχεια ανεβάζουν διαθεσιμα τα οποία δεν είναι εκθεσιακά κ μπορεί να τα παραγγείλει οποιοσδήποτε. Εγώ είχα κάνει την προηγούμενη εβδομαδα παραγγελία ενα που ήταν διαθέσιμο για παραλάβη απο ενα κατάστημα το οποίο απέχει απο εμένα πολλά χιλιομετρα. Το έκανα μονο κ μονο για να δω αν οντως ισχύει αυτο που λεγανε κάποιοι. Κ μου εστειλαν μνμ να παω να το παραλάβω. Τους παιρνω τηλ κ μου λενε αποκλειεται να συμβαίνει αυτό. Εδωσα τους αριθμούς παραγγελίας κ απο τις 2 παραγγελιες κ η κοπέλα απορούσε κ μου έλεγε μάλλον θα είναι λάθος κ δεν καταλαβαινε τον λόγο. Μετά τους εστειλα στο τσατ κ μου είπαν οτι ήταν απο ακυρώση κ οτι ετσι κάνουν στις ακυρώσεις. Δηλαδή μπορεί να το παρει οποιοσδήποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Elintan68177221 είπε

Μα είναι οι χερότεροι στην εξυπηρέτηση. Δεν συνεννοούνται μεταξύ τους και ο κάθε υπάλληλος δίνει διαφορετική απάντηση. Μόνο στον Κοτσόβολο το έχω συναντήσει αυτό. Θα ήταν πιο τίμιο να μας έλεγαν απο την αρχή οτι θα περιμένουμε 3 μήνες. 

 

Στην παραγγελία μου είχαν.πει ότι σε 20 μέρες ένα.μηνα θα το έχω..πάμε για 3ο μήνα από βδομάδα. Και τα χρήματα τα έχουν εισπράξει από το πλάνο δόσεων.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/4/2022 στις 12:17 ΜΜ, Elintan68177221 είπε

Μα είναι οι χερότεροι στην εξυπηρέτηση. Δεν συνεννοούνται μεταξύ τους και ο κάθε υπάλληλος δίνει διαφορετική απάντηση. Μόνο στον Κοτσόβολο το έχω συναντήσει αυτό. Θα ήταν πιο τίμιο να μας έλεγαν απο την αρχή οτι θα περιμένουμε 3 μήνες. 

 

Και το χειρότερο είναι οτι συνέχεια ανεβάζουν διαθεσιμα τα οποία δεν είναι εκθεσιακά κ μπορεί να τα παραγγείλει οποιοσδήποτε. Εγώ είχα κάνει την προηγούμενη εβδομαδα παραγγελία ενα που ήταν διαθέσιμο για παραλάβη απο ενα κατάστημα το οποίο απέχει απο εμένα πολλά χιλιομετρα. Το έκανα μονο κ μονο για να δω αν οντως ισχύει αυτο που λεγανε κάποιοι. Κ μου εστειλαν μνμ να παω να το παραλάβω. Τους παιρνω τηλ κ μου λενε αποκλειεται να συμβαίνει αυτό. Εδωσα τους αριθμούς παραγγελίας κ απο τις 2 παραγγελιες κ η κοπέλα απορούσε κ μου έλεγε μάλλον θα είναι λάθος κ δεν καταλαβαινε τον λόγο. Μετά τους εστειλα στο τσατ κ μου είπαν οτι ήταν απο ακυρώση κ οτι ετσι κάνουν στις ακυρώσεις. Δηλαδή μπορεί να το παρει οποιοσδήποτε.

Γιατί δεν ζήτησες με αυτό τεμάχιο που βρέθηκε να καλυφθεί η πρώτη σου παραγγελία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, gianniz_k είπε

Γιατί δεν ζήτησες με αυτό τεμάχιο που βρέθηκε να καλυφθεί η πρώτη σου παραγγελία;

Γιατί το απόθεμα αυτο ήταν σε άλλο κατάστημα το οποιο είναι σε αλλη πολη απο αυτή που μένω. Κ όταν τους είπα να το στείλουν στο κατάστημα στην πόλη μου , μου είπαν οτι δεν γίνεται η ενδομεταφορά σε αλλο κατάστημα. Αυτή ήταν η απάντηση τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ανάψτε τους λαμπάδα, μπας και φέρουν κανένα απόθεμα εκεί στο ιστορμ και στην αντιπροσωπεία

Επεξ/σία από bioentre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

image.jpeg.5f56e0d60419c512a13a88ed249b067d.jpeg
 

Εμένα μου ήρθε ένα εντελώς παραπλανητικό μήνυμα με παραγγελία από 02/03  και με προεγκεκριμένο πλάνο που πληρώνω κανονικά και πιο μπροστά από την κανονική ροή του.  Θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω και τηλεφωνικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Lorelai_seb είπε

image.jpeg.5f56e0d60419c512a13a88ed249b067d.jpeg
 

Εμένα μου ήρθε ένα εντελώς παραπλανητικό μήνυμα με παραγγελία από 02/03  και με προεγκεκριμένο πλάνο που πληρώνω κανονικά και πιο μπροστά από την κανονική ροή του.  Θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω και τηλεφωνικά.

Οκ δεν υπάρχουν οι τύποι. Εχεις μιλήσει μαζί τους αν θα εχουν παραλαβή αυτή την εβδομάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...