Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Lorelai_seb είπε

Καλησπέρα! Είδατε αλλαγή στο status της παραγγελίας; Σε μένα δείχνει ακόμα ότι χθες, σε εξέλιξη. 

Όχι ούτε εγώ είδα.. Λογικά όταν φτάσει στο κατάστημα θα λεει ολοκληρώθηκε..Πάντως μου είπαν οταν θα φτάσει στο κατάστημα θα στείλουν μνμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να σας ηρεμισω λιγο και εμενα οταν ηρθε η παραλαβη ακομα και την ωρα που εκδοθηκε το τιμολογιο δεν εγραφε ετοιμο για παραλαβη. Ειναι θεμα συστημικο τελοσπαντων... Υπομονη μια μερα εμεινε.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, συγγνώμη αν και λίγο off topic λόγω public, παρήγγειλα και προπληρωσα 8/4 iphone 13 pro max graphite.

Μου είπαν αρχικα 2 βδομαδες περίπου αλλα επειδή μετά είδα αυτό το θεμα εδώ πηρα τηλέφωνο και σήμερα ρωτάω αν υπάρχει περίπτωση να παραλάβω αυτή ή εστω την επόμενη βδομάδα και ο υπάλληλος μου απάντησε πως αυτος στη θεση μου αν έβρισκε αμεσα διαθέσιμο αλλού να ακυρώσω την παραγγελία μου. Και μόλις τώρα πρώτη φορά μου ήρθε το παρακάτω sms που προσπαθώ να καταλάβω αν εννοεί ότι ουσιαστικά θα το φέρουν.

Συγγνώμη για το μακροσκελές κείμενο. 

Screenshot_20220419-161519_Messages.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, perrricles είπε

Καλησπέρα παιδιά, συγγνώμη αν και λίγο off topic λόγω public, παρήγγειλα και προπληρωσα 8/4 iphone 13 pro max graphite.

Μου είπαν αρχικα 2 βδομαδες περίπου αλλα επειδή μετά είδα αυτό το θεμα εδώ πηρα τηλέφωνο και σήμερα ρωτάω αν υπάρχει περίπτωση να παραλάβω αυτή ή εστω την επόμενη βδομάδα και ο υπάλληλος μου απάντησε πως αυτος στη θεση μου αν έβρισκε αμεσα διαθέσιμο αλλού να ακυρώσω την παραγγελία μου. Και μόλις τώρα πρώτη φορά μου ήρθε το παρακάτω sms που προσπαθώ να καταλάβω αν εννοεί ότι ουσιαστικά θα το φέρουν.

Συγγνώμη για το μακροσκελές κείμενο. 

Screenshot_20220419-161519_Messages.jpg

Επικοινώνησε με τα Public για επιβεβαίωση του μηνύματος, ωστόσο είμαι 99% σίγουρος ότι είναι out of stock. Αν υπάρχει αλλού, ακύρωσε την παραγγελία από Public, ρώτησε τους σε πόσο διάστημα γίνεται η πίστωση και κάνε άμεση αγορά από αλλού. Αν δεν υπάρχει οικονομικό πρόβλημα, κάνε πρώτα την αγορά και μετά ρώτησε για την πίστωση των Public. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Elintan68177221 είπε

Όχι ούτε εγώ είδα.. Λογικά όταν φτάσει στο κατάστημα θα λεει ολοκληρώθηκε..Πάντως μου είπαν οταν θα φτάσει στο κατάστημα θα στείλουν μνμ

Απ'οτι μου είπανε γύρω στις 1 ξεφορτωνει το φορτηγό στα καταστηματα και από τις 1.30 αύριο μπορώ  να.παω για παραλαβη ασχέτως μηνύματος 

Επεξ/σία από alxdr74
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, M A T R I X είπε

Επικοινώνησε με τα Public για επιβεβαίωση του μηνύματος, ωστόσο είμαι 99% σίγουρος ότι είναι out of stock. Αν υπάρχει αλλού, ακύρωσε την παραγγελία από Public, ρώτησε τους σε πόσο διάστημα γίνεται η πίστωση και κάνε άμεση αγορά από αλλού. Αν δεν υπάρχει οικονομικό πρόβλημα, κάνε πρώτα την αγορά και μετά ρώτησε για την πίστωση των Public. 

 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Απλώς με βόλευε το public λόγω και κουπονιού παλαιότερης αγοράς αλλα δεν είναι οικονομικό το θέμα αφού ούτως ή άλλως θα το αγόραζα.

Μου εκανε εντύπωση ότι απο Κυριακή εχουν διαθέσιμα σε Γερμανό, istorm, plaisio γι αυτό λίγο νευριασα με public, αφού νιώθω ότι εμπαίζουν όλους μας.

Για ποιο λόγο προτείνεις πρώτα αγορά απο αλλού και μετά να τους ρωτήσω για την πίστωση; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, alxdr74 είπε

Απ'οτι μου είπανε γύρω στις 1 ξεφορτωνει το φορτηγό στα καταστηματα και από τις 1.30 αύριο μπορώ  να.παω για παραλαβη ασχέτως μηνύματος 

Αναφέρεσαι σε Αθήνα σωστά;  Δεν πρέπει να μας έρθει (αν μιλάμε όντως για παραλαβή)  και τελικό μήνυμα ωστόσο;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Lorelai_seb είπε

Αναφέρεσαι σε Αθήνα σωστά;  Δεν πρέπει να μας έρθει (αν μιλάμε όντως για παραλαβή)  και τελικό μήνυμα ωστόσο;  

Όταν είναι έτοιμο για παραλαβή θα στείλουν μνμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, perrricles είπε

Ευχαριστώ για την απάντηση. Απλώς με βόλευε το public λόγω και κουπονιού παλαιότερης αγοράς αλλα δεν είναι οικονομικό το θέμα αφού ούτως ή άλλως θα το αγόραζα.

Μου εκανε εντύπωση ότι απο Κυριακή εχουν διαθέσιμα σε Γερμανό, istorm, plaisio γι αυτό λίγο νευριασα με public, αφού νιώθω ότι εμπαίζουν όλους μας.

Για ποιο λόγο προτείνεις πρώτα αγορά απο αλλού και μετά να τους ρωτήσω για την πίστωση; 

Αν δεν υπάρχει οικονομικό ζήτημα, το είπα για να το προλάβεις, επειδή δεν υπάρχει μεγάλη διαθεσιμότητα. Από ένα γρήγορο τσεκ που έκανα istorm έχει λίγα, germano μόνο SG σε 128. Πλαίσιο 128 μόνο σε 2 χρώματα. Τα υπόλοιπα είναι με παραγγελία. 

Σε κάθε περίπτωση, δεν είναι είναι κάτι να σου απαντήσουν από τα Public για το χρόνο επιστροφής των χρημάτων (επιβεβαίωση μέσω email ζήτα) και μετά να κάνεις την παραγγελία σε άλλο κατάστημα, εφόσον αποφασίσεις να το προχωρήσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Lorelai_seb είπε

Αναφέρεσαι σε Αθήνα σωστά;  Δεν πρέπει να μας έρθει (αν μιλάμε όντως για παραλαβή)  και τελικό μήνυμα ωστόσο;  

Θα έρθει και μήνυμα αλλά πιθανόν θα καθυστερήσει. Για ποιο γρήγορα μου είπαν. Μιλάω για Πειραιά αλλά λίγο πολύ τα ίδια θα ισχύουν για όλα τα καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, thansimo79 είπε

Απ' ότι καταλαβαίνω αν κάποιος θέλει 13αρι προ και παραγγείλει σήμερα παίζει να του στείλουν απ ευθείας 14 pro...! 🤣🤣

Εγώ έβαλα παραγγελία σήμερα στις 12 στο you και στις 17:00 είχε παραδοθεί στο σπιτι μου.Μόνο αν θέλεις το πλάνο δόσεων πας στον Κωτσόβολο για κανέναν άλλον λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...