Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Elintan68177221 είπε

Οκ δεν υπάρχουν οι τύποι. Εχεις μιλήσει μαζί τους αν θα εχουν παραλαβή αυτή την εβδομάδα;

θα προσπαθήσω να μιλήσω τηλεφωνικά σήμερα γιατί στο chat το customer είναι ακόμα χειρότερο απο τα ήδη χάλια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

22 λεπτά πριν, Lorelai_seb είπε

θα προσπαθήσω να μιλήσω τηλεφωνικά σήμερα γιατί στο chat το customer είναι ακόμα χειρότερο απο τα ήδη χάλια. 

Στο τσατ λαμβάνω την ίδια απάντηση 2 μήνες. Οτι περιμένουν ενημέρωση απο τον προμηθευτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Elintan68177221 είπε

Οκ δεν υπάρχουν οι τύποι. Εχεις μιλήσει μαζί τους αν θα εχουν παραλαβή αυτή την εβδομάδα;

Ένα παρόμοιο μήνυμα ήρθε και σε εμενα.και τελικά στο τηλέφωνο μου είπαν ότι ήρθε η συσκευή και Τετάρτη θα είναι στο κατάστημα για παραάβη.. Επιτέλους...

1 λεπτό πριν, alxdr74 είπε

Ένα παρόμοιο μήνυμα ήρθε και σε εμενα.και τελικά στο τηλέφωνο μου είπαν ότι ήρθε η συσκευή και Τετάρτη θα είναι στο κατάστημα για παραάβη.. Επιτέλους...

Εν τω μεταξύ το 128αρι gold pro max το βγάζει διαθέσιμο για αποστολη

2 λεπτά πριν, alxdr74 είπε

Ένα παρόμοιο μήνυμα ήρθε και σε εμενα.και τελικά στο τηλέφωνο μου είπαν ότι ήρθε η συσκευή και Τετάρτη θα είναι στο κατάστημα για παραάβη.. Επιτέλους...

Εν τω μεταξύ το 128αρι gold pro max το βγάζει διαθέσιμο για αποστολη

 

Screenshot_20220418-180309_Chrome.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Elintan68177221 είπε

Κ σε εμένα ήρθε αυτο το μνμ! Τώρα ποιος ξέρει τι σημαινει αυτο 🤣

Απλά στην εξέλιξη παραγγελίας λεει σε εξέλιξη. Σε εσας τι λεει;

Το μόνο που άλλαξε μέχρι τώρα είναι ότι βγήκε η συσκευή από την κατάσταση αναμονή διαθεσιμότητας Τους πήρα τηλέφωνο και είπαν ότι η συσκευή είναι στην αποθήκη τους και ότι την Τετάρτη το μεσημέρι θα βρίσκετε στο κατάστημα που επέλεξα για παραλαβη. Είχα ζητήσει να μην γίνει αποστολή με κουριερ αλλά παραλαβή από εμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράφει και μένα ακόμα σε εξέλιξη, αλλά φαίνεται η συσκευή να μην είναι σε αναμονή διαθεσιμότητας όπως ήταν. Τηλεφωνικά μου ειπαν με επιφύλαξη οτι ίσως είναι στην αποθήκη και ακόμα δεν έχει σκαναριστεί κάτι τέτοιο. Δεν νιώθω καθόλου σίγουρη προφανως ακόμα οτι θα παραλάβω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μας στάλθηκε λάθος μήνυμα. Ήθελαν να μας στείλουν οτι εγινε η εισαγωγή στην κεντρική αποθήκή. Οπότε απο Τετάρτη θα παράλάβουμε! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!  Κ ποτέ ξανα Κοτσόβολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Elintan68177221 είπε

Τελικά μας στάλθηκε λάθος μήνυμα. Ήθελαν να μας στείλουν οτι εγινε η εισαγωγή στην κεντρική αποθήκή. Οπότε απο Τετάρτη θα παράλάβουμε! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!  Κ ποτέ ξανα Κοτσόβολο

Μίλησες τηλεφωνικά; Ελπίζω να ισχύει, διατηρώ τις επιφυλάξεις μου καταλαβαίνεις 🙏🏼

Υποθέτω το status αν όντως είναι προς παραλαβή θα ανανεωθεί σύντομα. Οπότε θα έρθει εκ νέου μήνυμα (;;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Lorelai_seb είπε

Μίλησες τηλεφωνικά; Ελπίζω να ισχύει, διατηρώ τις επιφυλάξεις μου καταλαβαίνεις 🙏🏼

Υποθέτω το status αν όντως είναι προς παραλαβή θα ανανεωθεί σύντομα. Οπότε θα έρθει εκ νέου μήνυμα (;;)

Και τηλεφωνικά αλλα και μεσω φβ την ιδια απαντηση είχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Elintan68177221 είπε

Και τηλεφωνικά αλλα και μεσω φβ την ιδια απαντηση είχα

Όπως και εγώ. Την Τετάρτη το μετερίζι θα το έχουμε.. παραγγελία από 15/02...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...