Προς το περιεχόμενο

God of War [PC][2022]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έπος.

Τέλος το main story και κάποια side quest σε 35 ώρες στο normal επίπεδο δυσκολίας.

Για μένα μπαίνει top 5 στα πιο καλογραμμένα παιχνίδια με κορυφαίο production quality.

Αν πάρω controller σίγουρα θα επιστρέψω για completionist run.

Επεξ/σία από DiaperCh@nger101
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 658
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, DiaperCh@nger101 είπε

Έπος.

Τέλος το main story και κάποια side quest σε 35 ώρες στο normal επίπεδο συσκολίας.

Για μένα μπαίνει top 5 στα πιο καλογραμμένα παιχνίδια με κορυφαίο production quality.

Αν πάρω controller σίγουρα θα επιστρέψω για completionist run.

Συμφωνώ απόλυτα σε όλα.

Ετοιμάσου για Uncharted 4 που είναι ακόμη καλύτερο κατά τη γνώμη μου.

Επεξ/σία από Armoral
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τερματισα κ εγω προχθες (πρωτη φορα παιζω GoW), παιχνιδαρα. Δεν ενιωσα καθολου επαναλαμβανομενο περιεχομενο κατα τη διαρκεια του story mode οπως στα περισσότερα. Αφου με εχει ψησει να ξαναπαιξω και να παω για τα zeus armor κλπ, που συνηθως ο,τι τερματισω φευγει uninstall και δεν το ξαναβλεπω.

Όσο για το controller, πως μπορειτε ρε παιδια να παιξετε με controller και να στοχευσετε? 😄

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Zeus armor, the best of the best αλλά πρέπει να σκοτώσεις τις Βαλκυρίες στο New Game+, δηλαδή να την πάρεις αφού έκανες τα ΠΑΝΤΑ. Ποιο το νόημα σ' αυτό δεν ξέρω.. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mikeasdf είπε

Το τερματισα κ εγω προχθες (πρωτη φορα παιζω GoW), παιχνιδαρα. Δεν ενιωσα καθολου επαναλαμβανομενο περιεχομενο κατα τη διαρκεια του story mode οπως στα περισσότερα. Αφου με εχει ψησει να ξαναπαιξω και να παω για τα zeus armor κλπ, που συνηθως ο,τι τερματισω φευγει uninstall και δεν το ξαναβλεπω.

Όσο για το controller, πως μπορειτε ρε παιδια να παιξετε με controller και να στοχευσετε? 😄

Όχι δε στοχεύεις εύκολα, αλλά κάνεις όλα τα υπόλοιπα πιο εύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Armoral είπε

Όχι δε στοχεύεις εύκολα, αλλά κάνεις όλα τα υπόλοιπα πιο εύκολα.

Φαντάσου πως θα είναι να παίζεις call of duty με controller 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, DiAvOl είπε

Φαντάσου πως θα είναι να παίζεις call of duty με controller 😁

Ναι συνηθίζεται, απλά δε συγκρίνεται με ποντίκι-πληκτρολόγιο.

Απλά στο Gow είναι καλύτερο το χειριστήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Zeus armor, the best of the best αλλά πρέπει να σκοτώσεις τις Βαλκυρίες στο New Game+, δηλαδή να την πάρεις αφού έκανες τα ΠΑΝΤΑ. Ποιο το νόημα σ' αυτό δεν ξέρω.. 

NG++?! Δεν έχω ιδέα άμα έχει βασικά.

Έπαιξα λίγο σήμερα και δεν μπορώ να πω ότι είναι ότι καλύτερο από άποψη performance. Στα cutscenes σε κάποιες φάσεις πέφτει και κάτω από 60fps για λίγο, τουλάχιστον στο gameplay είναι stable με custom settings.

Το Death Stranding και το Days Gone τρέχαν καλύτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dorian είπε


με 980gtx i5 3ης γενιάς αξίζει τον κόπο το πενηντάρικό; ήταν ο βασικός λόγος που σκεφτόμουν για ps5. 

32 ευρώ πάνω κάτω βγαίνει από κλειδάδικο.

Θα παίξει στο pc σου λογικά σε original graphics με κάτω από 60 fps ,για 60άρι θα χρειαστείς μίξη low - medium.

Υποθέτω έχεις 1080p monitor.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και αν κάποιος δεν το έχει παίξει σε κονσόλα αξίζει και για τις ώρες και για το περιεχόμενο του το παιχνίδι ειδικά σε μια καλή τιμή.. Δεν βλέπουμε κάθε μέρα τέτοιους τίτλους στα PC

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Προφανώς και αν κάποιος δεν το έχει παίξει σε κονσόλα αξίζει και για τις ώρες και για το περιεχόμενο του το παιχνίδι ειδικά σε μια καλή τιμή.. Δεν βλέπουμε κάθε μέρα τέτοιους τίτλους στα PC

εγω που το επαιξα στο Ps4 παντως, χθες το τερματισα και στο PC...και θα ασχοληθω και λιγο με τα εξτρα. 

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Και να το έχεις παίξει στο PS4 όπως εγώ, πάλι αξίζει ένα 2ο playthrough λόγω frame-rate.

 

27 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

εγω που το επαιξα στο Ps4 παντως, χθες το τερματισα και στο PC...και θα ασχοληθω και λιγο με τα εξτρα. 

 

Το ιδιο κανω και εγω αλλο πραγμα το native 4k με εξτραδακια και 80-100fps εννοειται αλλα αν δεν το εχεις παιξει ειναι no brainer.. 

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...