Προς το περιεχόμενο

God of War [PC][2022]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στην λιμνη κυριως και μετα εχω αρκετα frame drops παιζω με τα settings απο digital foundry με 3060tu=i Και να κατεβασω γραφικα δν φτιαχνει να φταιει  o cpu 2600 εχω πεφτει λιγο εκει και το usage της καρτας στο νανο.  

Επεξ/σία από Vigilante1319
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 658
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

41 λεπτά πριν, Vigilante1319 είπε

Στην λιμνη κυριως και μετα εχω αρκετα frame drops παιζω με τα settings απο digital foundry με 3060tu=i Και να κατεβασω γραφικα δν φτιαχνει να φταιει  o cpu 2600 εχω πεφτει λιγο εκει και το usage της καρτας στο νανο.  

ε αφού πέφτει το usage της κάρτας, ναι φταίει το cpu.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Αποκλείεται το pc gaming πεθαίνει αφού... :P

Είναι που δεν θα έκανε πωλήσεις επειδή δεν είχε denuvo..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή δουλειά αξίζει το replay ακόμα και αν το έχει παίξει κάποιος στο PS4. Καμιά σχέση με την κονσόλα σε όλα μα περισσότερο στο fluidity του combat...οι βαλκυρίες είναι πιο παλεύσιμες από το αρχικό 30fps παναγιά βόηθα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα κανα διωρακι.

Προς το παρον δε μου εχει κανει κατι κλικ.Καλουτσικο το συστημα μαχης αλλα η καμερα ειναι πολυυ χαλια.Γενικα εχει κακη λειτουργια και μου το χαλαει λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Dantε είπε

Επαιξα κανα διωρακι.

Προς το παρον δε μου εχει κανει κατι κλικ.Καλουτσικο το συστημα μαχης αλλα η καμερα ειναι πολυυ χαλια.Γενικα εχει κακη λειτουργια και μου το χαλαει λιγο.

Ντάντε θα πέσει κάνας κεραυνός εν αιθρία και θα σε στείλει στην κόλαση του dante 😋

Έχει μια μπάρα στα settings που ρυθμίζει την κίνηση της κάμερας, δοκίμασε να τη χαμηλώσεις λίγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, DiaperCh@nger101 είπε

Ντάντε θα πέσει κάνας κεραυνός εν αιθρία και θα σε στείλει στην κόλαση του dante 😋

Έχει μια μπάρα στα settings που ρυθμίζει την κίνηση της κάμερας, δοκίμασε να τη χαμηλώσεις λίγο.

Δε ξερω αν κανω κατι λαθος,αλλα δε γινεται να εχεις lock on καποιον και οταν χοροπηδαει να μην τον ακολουθει η μετα απο λιγο να ξελοκαρει μονο του.Πραγματικα πολυ κακος ο τροπος που λειτουργει η καμερα κατα τη διαρκεια της μαχης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, {TDi}Dj2k..infc said:

Αποκλείεται το pc gaming πεθαίνει αφού... :P

Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω γιατί να πουλήσει αφού η PC Master Race έχει δεκάδες τέτοια να διαλέγει αφού! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, ioannis__ είπε

ε αφού πέφτει το usage της κάρτας, ναι φταίει το cpu.

Είναι η πρώτη φορά που δν είμαι σίγουρος είναι καρφωμένα στο 99% πέφτει στο 94 ανεβαίνει όμως cpu υsage ας πούμε στο δεύτερο βασίλειο πάλι στην λίμνη .

Καλά οταν τα έριξα τελείως τα γραφικό σερνόταν .

Αλλά τι cpu χρήση κάνει το γκοντ αφού αφού δν έχει κ τίποτα ιδιαίτερο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελείωσα εγώ παιδιά. 39 ώρες.

Ένα Story σχετικά αδιάφορο. Επαναλαμβανόμενα Quests. Ειδικά τα Sides σε κάποια σημεία ήταν ένας λαβύρινθος που απλά υπήρχε για να σου φάει χρόνο.

Ωραία γραφικά. Κακός ήχος καθώς ο Ατρέας μίλαγε από μακριά και δεν τον άκουγες.
Σημαντικό που ήταν στα ελληνικά.

Έπαιξα αρκετές ώρες, δεν μπορώ να πω ότι δεν με εντυπωσίασε σε κάποιες φάσεις, αλλά αν τα γραφικά δεν ήταν τόσο καλά, νομίζω πως θα έχανε πολύ περισσότερο.

Overated το παιχνίδι, όπως και τα περισσότερα πράγματα γενικότερα.

Κάποιος Troller το έφτιαξε το παιχνίδι πάντως. Σπάει @@.
7/10 από εμένα. Άλλα παιχνίδια με ταξίδεψαν, αυτό χάλαγε συνεχώς τον ρυθμό με αγγαρείες. 

5adca02d19ee862e008b45d7.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Heatspreader είπε

Overrated το παιχνίδι, όπως και τα περισσότερα πράγματα γενικότερα.

Η συντριπτική πλειοψηφία εδώ μέσα και μονο διαφωνεί. Βασικά άρχιζαν να με κουράζουν τέτοιου είδους posts σε παγκοσμίως αναγνωρισμένα games για την ποιότητα τους. Το να μην σου άρεσε εσένα προσωπικά είναι άλλο καπέλο και δεν αναιρεί ότι το game έχει παρα πολύ καλή ποιότητα σε σύνολο. Ας μάθουμε να γράφουμε σωστά, αλλο 'δεν μου άρεσε' και άλλο 'δεν είναι καλο'.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 7
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...