Προς το περιεχόμενο

God of War [PC][2022]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

26 λεπτά πριν, DiAvOl είπε

Αυτό με το mouse δεν το κατάλαβα, τι ακριβώς άλλαξε;

Εννοείς έκανε emulate το stick του controller;

Ναι αυτο ακριβως δεν υπαρχει raw input ηταν οπως στους emulators πχ στο zelda που παιζεις κανονικα με ποντικι απλα δεν εχει precision mode raw input δηλαδη κανει emulate τον αναλογικο των controllers που κουναμε την καμερα. Εβαλαν raw στο 1.04 και ειχε καποια θεματα με τα animations το διορθωσαν στο 1.05. Σκεψου σαν να γυρνας το ποντικι την καμερα και να υπαρχει μια μικρη καθυστερηση οπως σε καθε controller που εκει δεν το καταλαβαινεις γιατι ειναι εκ φυσεως πιο αργη η αποκριση του αναλογικου ενω στο ποντικι γυρνας λιγο και αν εχεις μεγαλο dpi κανει ενα ολοκληρο κυκλο η καμερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 658
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ε εντάξει ps exclusive ήταν το game, ίσως τους ξέφυγε αλλά το έφτιαξαν γρήγορα. Μακάρι να έχουν γλυκαθεί από τα 2Μ πωλήσεις και να βγάλουν και κάνα Spiderman ή Last of Us

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέρμα και από εμένα, ξεκλείδωμα όλα τα βασίλεια, όλα τα challenges και όλες οι βαλκύριες. 

Η τελευταία μας έσπασε λίγο τα ούμπαλα, αλλά βγήκε. Αν και νωρίς ακόμη, θα είναι στις υποψηφιότητες για game of the year.

Αναμένουμε Elder Ring τώρα

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, outlaw star είπε

Τέρμα και από εμένα, ξεκλείδωμα όλα τα βασίλεια, όλα τα challenges και όλες οι βαλκύριες. 

Η τελευταία μας έσπασε λίγο τα ούμπαλα, αλλά βγήκε. Αν και νωρίς ακόμη, θα είναι στις υποψηφιότητες για game of the year.

Αναμένουμε Elder Ring τώρα

Πολλά deaths στην τελευταία.... Άξιζε τον κόπο. Αυτά είναι bosses.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Armoral είπε

Πολλά deaths στην τελευταία.... Άξιζε τον κόπο. Αυτά είναι bosses.

Να πω την αλήθεια δε με δυσκόλεψε τόσο. Βέβαια είχα δει κάτι βιντεάκια και είχα maxarei μια mist of something πανοπλία και τα όπλα με πολύ farming σε βασίλεια φωτιάς και ομίχλης. 

Απλά όταν έχασα κάνα 2 φορές, έκοψα κάτι βόλτες για να maxarω εξαρχής spartan rage και είχα και resurrection berseker stone. Όλες τις βαλκυρίες έτσι τις έβγαλα και παίζοντας εξαρχής μόνο επιθετικά και με τις special moves.

Μια με δυσκόλεψε πολύ, δε θυμάμαι ποια από όλες, με κινήσεις που έμοιαζαν αρκετά με της τελευταίας.

Είχε κάτι επιθέσεις που δεν μπορούσες να μπλοκάρεις, και έτσι και σε πετύχαιναν έχανες για πλάκα + το ότι ήμουν πιο χαμηλό level. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Armoral είπε

Πολλά deaths στην τελευταία.... Άξιζε τον κόπο. Αυτά είναι bosses.

Άμα αυτά ήταν bosses, τι να πουν οι θεοί στο GoW 3.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Άμα αυτά ήταν bosses, τι να πουν οι θεοί στο GoW 3.

Για εμένα ήταν δύσκολο boss και δεν έχω παίξει souls games ή Gow 3 οπότε δε γνωρίζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Armoral είπε

Για εμένα ήταν δύσκολο boss και δεν έχω παίξει souls games ή Gow 3 οπότε δε γνωρίζω.

Πιασε god of war 3 χθες ειναι το καλυτερο god of war τουλαχιστον απο τα πρωτα 4 το τελευταιο ακομα δεν το επιασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...