Προς το περιεχόμενο

God of War [PC][2022]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 658
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Patch 1.0.5

https://store.steampowered.com/news/app/1593500/view/3118182224259342260

 

Και η amd και οι developers του παιχνιδιού ψάχνουν να βρουν γιατί πέφτει η κάρτα από το 99% σε πολλά σημεία. Αν πάμε έτσι θα τα ξεπεράσουμε τα 10 patch άνετα. Το καλό είναι ότι λύνουν και ψάχνουν ότι θέμα υπάρχει δεν τα αφήνουν στη μοίρα τους οπως και στο zero dawn. Το days gone ήθελε στρώσιμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 η 64 γιγα ειναι το παιχνιδι?Το κατεβαζω δευτερη φορα γτ την πρωτη οταν πηγε στα 34 σταματησε να κατεβαζει.Ελπιζω να μην ξανα κανει τα ιδια.image.png.e84a5099bde2932ecf33c2db184b5cb9.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο είναι το μέγεθος που κατεβάζεις, το δεύτερο είναι το μέγεθος που πιάνει στο δίσκο μετά το unpacking.

Προφανώς σταμάτησε να κατεβάζει γιατί το κατέβασε :P

Διορθώστε με αν κάνω λάθος 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, just getting started είπε

Το πρώτο είναι το μέγεθος που κατεβάζεις, το δεύτερο είναι το μέγεθος που πιάνει στο δίσκο μετά το unpacking.

Προφανώς σταμάτησε να κατεβάζει γιατί το κατέβασε :P

Διορθώστε με αν κάνω λάθος 

Ναι αλλα δεν με αφηνε να μπω στο παιχνιδι κ γτ εγραφε ληψη κ νομιζα πως εφαγε κολλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, hitman 21 original είπε

Ναι αλλα δεν με αφηνε να μπω στο παιχνιδι κ γτ εγραφε ληψη κ νομιζα πως εφαγε κολλημα.

ναι γιατί προφανώς δεν είχε τελειώσει με την εγκατάσταση του, να έχεις υπομονή όπως στα λέει ο @just getting started είναι τα πράματα.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την εμπειρία μου τουλάχιστον, αν έχεις γρήγορο ίντερνετ, είναι πιο γρήγορο να μην κάνει καθόλου unpacking και να κατεβάζει το παιχνίδι όπως είναι εγκατεστημένο.

Παρόλα αυτά επειδή έζησα εποχές με 700kb κατέβασμα, καταλαβαίνω γιατί το κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το unpacking με ένα σύγχρονο cpu (δεν μιλάω να έχεις 12900Κ, απλά να μην είναι χρέπι) και ssd δεν παίρνει πάνω από 1-2 λεπτά στα μεγάλα games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ioannis__ είπε

Το unpacking με ένα σύγχρονο cpu (δεν μιλάω να έχεις 12900Κ, απλά να μην είναι χρέπι) και ssd δεν παίρνει πάνω από 1-2 λεπτά στα μεγάλα games.

Δεν έχεις βάλει το ARK γι' αυτό το λες :P . Είναι 350gb και σου σπάει τα νεύρα για να το βάλει, κατεβάζει κάποια κομμάτια, σταματάει το κάνει εγκατάσταση, ξεκινάει πάλι το DL να κατεβάσει λίγο, σταματάει να κάνει εγκατάσταση και δώσε λούπα μέχρι να τελειώσει, μιλάμε για ώρες η όλη διαδικασία όχι αστεία!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελος και απο εμενα το τελος πολυ καλο και ανυπομονω για ραγκναροκ στο πισι μετα απο 10χρονια λογικα .Αφησα μονο τα δυο βασιλεια που ειναι σαν τσαλεντζις που το βλεπω λιγο σαν αγγαρεια και τις βαλκυριες τις υπολοιπες. Εχω σκοτωσει τις δυο δν ξερω αν εχω το κουραγιο για τις αλλεςκαι αν αξιζει. Στο δικο μου πισι παντως με 3060ti αρκετα frame drops τεσπα παμε για αλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, just getting started είπε

Από την εμπειρία μου τουλάχιστον, αν έχεις γρήγορο ίντερνετ, είναι πιο γρήγορο να μην κάνει καθόλου unpacking και να κατεβάζει το παιχνίδι όπως είναι εγκατεστημένο.

Παρόλα αυτά επειδή έζησα εποχές με 700kb κατέβασμα, καταλαβαίνω γιατί το κάνουν.

Υπάρχουν δύο επιλογές εγκατάστασης με Unpacking ή εγκατάσταση καθώς γίνεται το Download; 🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω, τουλάχιστον το steam από όσο ξέρω πότε δεν μου έδωσε τέτοια επιλογή. Αυτό άλλωστε έχει να κάνει και με το πώς διαθέτουν τα αρχεία οι developers

1 ώρα πριν, Heatspreader είπε

Υπάρχουν δύο επιλογές εγκατάστασης με Unpacking ή εγκατάσταση καθώς γίνεται το Download; 🤔

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν το τερμάτισα και έβγαλε new game +, τι κάνω; θα μου βγάλει άλλες αποστολές αν πατήσω το new ή συνεχίζω την περιπλάνηση όπως είμαι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, lefstef είπε

Λοιπόν το τερμάτισα και έβγαλε new game +, τι κάνω; θα μου βγάλει άλλες αποστολές αν πατήσω το new ή συνεχίζω την περιπλάνηση όπως είμαι; 

Το 'new game plus' είναι...νέο game. Απλά ξεκινάς με ότι είχες διαθέσιμο στο τελευταίο save σου. Δεν έχει καμια διαφορα με το 'new game plus' των άλλων games.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...