Προς το περιεχόμενο

CHAOS αοριστολογιών με το «ελληνικό υπεραυτοκίνητο των 3.000 ίππων»


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ας αφήσουμε και αυτό εδώ.

Είναι σημαντικό και ίσως καθυστερήσει κι άλλο το Project και βγει στην επιφάνεια το σύμπαν σε λίγο καιρό. Είτε αυτό είτε θα συνεχίσει καλά η ρεμούλα.
https://www.mixanitouxronou.gr/desmeyontai-ta-perioysiaka-stoicheia-gnostoy-paroysiasti-epicheirimatia-katigoreitai-gia-forodiafygi-kai-xeplyma-ypsoys-22-ekat-eyro/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έτσι έτσι!!! Μέχρι και η NASA αντιγράφει τις Ελληνικές καινοτομίες!!! Διαδόσται!!111 😛

https://www.carandmotor.gr/nea/ki-omos-i-nasa-antegrapse-chaos

Επεξ/σία από mants118
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, mants118 είπε

έτσι έτσι!!! Μέχρι και η NASA αντιγράφει τις Ελληνικές καινοτομίες!!! Διαδόσται!!111 😛

https://www.carandmotor.gr/nea/ki-omos-i-nasa-antegrapse-chaos

Έχει πάψει να υφίσταται ο όρος "δημοσιογραφία" εν τέλει...

Αν μαζέψεις όλα αυτά τα διαμάντια και σε 3-4 χρόνια τους τα δείξεις πίσω στους ίδιους που τα γράφανε, θα πούνε "δεν με φτύνεις - βρέχει".

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 ώρα πριν, mants118 είπε

έτσι έτσι!!! Μέχρι και η NASA αντιγράφει τις Ελληνικές καινοτομίες!!! Διαδόσται!!111 😛

https://www.carandmotor.gr/nea/ki-omos-i-nasa-antegrapse-chaos

Πω πωωωωωωω... Εγώ πάντως αλήθεια ντρέπομαι πλέον όταν διαβάζω τέτοιες μπούρδες! 😛 

Εντάξει γνωρίζω την "αξιοπιστία" και τη θεματολογία αυτής της σελίδας και τους έχω μπλοκάρει από παντού. Αλλά και πάλι ...ντρέπομαι!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, billdanos είπε

Πω πωωωωωωω... Εγώ πάντως αλήθεια ντρέπομαι πλέον όταν διαβάζω τέτοιες μπούρδες! 😛 

Εντάξει γνωρίζω την "αξιοπιστία" και τη θεματολογία αυτής της σελίδας και τους έχω μπλοκάρει από παντού. Αλλά και πάλι ...ντρέπομαι!

Το πρόβλημα είναι ότι κυριολεκτικά η μισή Ελλάδα πιστεύει αυτές τις αρλούμπες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, mants118 είπε

έτσι έτσι!!! Μέχρι και η NASA αντιγράφει τις Ελληνικές καινοτομίες!!! Διαδόσται!!111 😛

https://www.carandmotor.gr/nea/ki-omos-i-nasa-antegrapse-chaos

Δεν καταλαβαινω γιατι κανει εντυπωση σε μερικους, προσφατα η αναλογια 5 - 100 εγινε 5 - 20.000, ασφαλως και απο εμας θα αντεγραφε η ΝΑΣΑ, ουτε 18.000 ατομα δεν εχουν....Αμεσως να συκοφαντησετε μερικοι αυτο το λαμπρο ΑΣΤΡΟ (τι αστρο, ΓΑΛΑΞΙΑ) της Ελληνικης βιομηχανιας εκ του Μενιδιου βεβαιως βεβαιως....

Επεξ/σία από TheStranger80
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε όποιος κάνει generative design σε αυτό τον κοζμο αντιγράφει την διάνοια τον Σπάιρος; :shock:

Το συγκεκριμένο site πρέπει να είναι από τα χειρότερα click bait site, ότι να ναι, αυτοκίνησης στην ελληνική γλώσσα. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/3/2023 στις 10:35 ΠΜ, NT1G είπε

Οπότε όποιος κάνει generative design σε αυτό τον κοζμο αντιγράφει την διάνοια τον Σπάιρος; :shock:

Το συγκεκριμένο site πρέπει να είναι από τα χειρότερα click bait site, ότι να ναι, αυτοκίνησης στην ελληνική γλώσσα. 

Mα αυτό που κάνει ο Πανόπουλος, μόνο Generative Design δεν είναι...
Paparative Design, ίσως. Ας διαβαστεί όλο το thread για να ξυπνήσει ο κόσμος ποιός πάει και τρώει τα ΕΣΠΑ ... Ανέβασε δύο Video o Κορρές που δείχνει το σύμπαν σε κάποιο κανάλι στο Youtube, και αντί τέτοιοι επιστήμονες να λάβουν βοήθεια, έχουμε τους τρόμπες που θα φτιάξουν απο αυτοκίνητα μέχρι drone...
Άξιοι της μοίρας μας...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/3/2023 στις 5:56 ΜΜ, tritonas00 είπε

Ακομα δεν βγηκε το ψεκάμαξο? 😂

Φήμες λένε ότι το σαλόνι είναι έτοιμο και τώρα σχεδιάζουν τα πατάκια 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ακουσα απο εναν γνωστο μου(απο το χωριο ταξιτζη,δεν τον ξερετε,εγκυρη πηγη ομως) οτι εχει "κολλησει" η δουλεια στα τακακια,δεν μπορουν να συμφωνησουν brembo και ferodo ποια θα εχει την τιμη να φτιαξει μεταβλητα τακακια για το Τσαος του Mr.Πανοπουλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Gatilaras είπε

Εγω ακουσα απο εναν γνωστο μου(απο το χωριο ταξιτζη,δεν τον ξερετε,εγκυρη πηγη ομως) οτι εχει "κολλησει" η δουλεια στα τακακια,δεν μπορουν να συμφωνησουν brembo και ferodo ποια θα εχει την τιμη να φτιαξει μεταβλητα τακακια για το Τσαος του Mr.Πανοπουλος.

Να την αφήσεις αυτή την πηγή. Είπαμε όλα θα τα φτιάξει ο Πανόπουλος, μέχρι βίδας. Άρα και τακάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...