Προς το περιεχόμενο

Αγορα καινουργιου αυτοκινητου (γνώμες-ιδέες-προτάσεις-προσφορές)


paylidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, redbullboy είπε

Χημικά λοιπόν, αφού μετατρέπουν την χημική ενέργεια σε κινητική και θερμική.

Χημοθερμοκινητικα

 

(μπορώ να το πάω όλο το βράδυ έτσι 😂😂😂)

  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παραλαβή σήμερα. Ακριβώς 14 εργασιμες..Τίμιος ο πωλητής μου είχε πει για 10 με 15. Θα ερχόταν πιο νωρίς αλλά είχαν θέμα στο τελωνείο.

Το απόγευμα φώτο. 4 παραλαβή από το κατάστημα στην Αγία Παρασκευή. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, paylidis είπε

Με το καλο μανωλη

αναμενουμε ρεπορταζ

Ένα μικρό 1000ρακι είναι για την γυνσικα. Οκ θα απογοητευτώ αλλά μέρα θα πάρω το χορνετ να πάρω τα πάνω μου.

Υ.γ έκλησα αύριο  φιμε στα μπροστινά α lumar φυσικά στο Αιγαλεο 70 ευρώ. Δεν μπορώ χωρίς φιμε όλα τα τζαμια.

Λουμαρ η 3μ. Δεν θέλει σκέψη .όποιος κάνει την καλύτερη τιμή συν το ραντεβού.

Επεξ/σία από mp123
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, mp123 είπε

Ένα μικρό 1000ρακι είναι για την γυνσικα. Οκ θα απογοητευτώ αλλά μέρα θα πάρω το χορνετ να πάρω τα πάνω μου.

Υ.γ έκλησα αύριο  φιμε στα μπροστινά α lumar φυσικά στο Αιγαλεο 70 ευρώ. Δεν μπορώ χωρίς φιμε όλα τα τζαμια.

Λουμαρ η 3μ. Δεν θέλει σκέψη .όποιος κάνει την καλύτερη τιμή συν το ραντεβού.

 

Με το καλό Μανώλη,

Βάζει η Lumar μπροστά? Όσους έχω πάρει δεν βάζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, tsofras είπε

 

Με το καλό Μανώλη,

Βάζει η Lumar μπροστά? Όσους έχω πάρει δεν βάζουν

Φυσικά. Πήρα τηλ. 70 ευρώ.

Έχει βάλει σε πολλά τους είπα να μην ξήλωσουν τα καπάκια αλλά μου είπαν σε όλα τα βγάζουν. Οκ για να το κάνουν κάτι θα ξέρουν. 

Θα του βάλω ένα τσακ πιο ανοιχτό γιατί το ίδιο πολύ δύσκολο να πετύχει 

Επεξ/σία από mp123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα ο υωμας αναφερεται σε παρπριζ και ο μανος σε μπροστινα πλαινα τζαμια...

παρπριζ δε νομιζω να βαζουν παντως στη λουμαρ

επισης 70€ για 2 τζαμια μπροστινα (εαν οντως καταλαβαινω καλα) ειναι τερμα υπερβολη ρε συ μανωλη, 110 παει ολο το αμαξι εκει που παω εγω (και παιζει κ φθηνότερα στα δυτικά-εχω πετυχει διαφημιση με 90 ολο το αμαξι). Μαξ 35-40€ θα επρεπε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, paylidis είπε

λογικα ο υωμας αναφερεται σε παρπριζ και ο μανος σε μπροστινα πλαινα τζαμια...

παρπριζ δε νομιζω να βαζουν παντως στη λουμαρ

επισης 70€ για 2 τζαμια μπροστινα (εαν οντως καταλαβαινω καλα) ειναι τερμα υπερβολη ρε συ μανωλη, 110 παει ολο το αμαξι εκει που παω εγω (και παιζει κ φθηνότερα στα δυτικά-εχω πετυχει διαφημιση με 90 ολο το αμαξι). Μαξ 35-40€ θα επρεπε

Λουμαρ είναι Γιώργο. 170 έχει για όλα τα τζάμια αν δεν έχει τα φιμε πισω.

Δεχομε ερωτήσεις να σας απαντήσω ειλικρινά. 

Μεταξύ ι10 καινούριο,  Σουίφτ και αυγκο χ.

Screenshot_20240312_202941_Gallery~2.jpg

Screenshot_20240312_202901_Gallery~2.jpg

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, mp123 είπε

Λουμαρ είναι Γιώργο. 170 έχει για όλα τα τζάμια αν δεν έχει τα φιμε πισω.

Δεχομε ερωτήσεις να σας απαντήσω ειλικρινά. 

Μεταξύ ι10 καινούριο,  Σουίφτ και αυγκο χ.

Screenshot_20240312_202941_Gallery~2.jpg

Screenshot_20240312_202901_Gallery~2.jpg

Καλοτάξιδο

Περιμένουμε εντυπώσεις για άνεση , πάτημα , ποιότητα , κιβώτιο, φρένα κτλ

Τι θεωρείς καλύτερο / χειρότερο σε σχέση με το mini και την διαφορά που έχουν ως τιμή

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, tsofras είπε

Καλοτάξιδο

Περιμένουμε εντυπώσεις για άνεση , πάτημα , ποιότητα , κιβώτιο, φρένα κτλ

Τι θεωρείς καλύτερο / χειρότερο σε σχέση με το mini και την διαφορά που έχουν ως τιμή

Μινι κουπερ που έχει 27500 τώρα με τα έξτρα που του είχα βάλει άλλο αυτοκίνητο. Δεν τίθεται  σύγκριση.

Κιβώτιο έχει cvt. Καμμια σχέση με ι10 καινούριο που έκανα τεστ η πικαντο. Τελικά η χιουνται τον έχει δει ψηλά τον αμανε. Ακριβό για αύρα που δίνει.Θαχσταθω στην κατανάλωση . 50χλμ σήμερα 5.5 το τριπ. Στο ι10 2016 που είχα ήταν 6.5.

Με λίγα λόγια στην σημερινή εποχή πολύ τίμιο στην κατηγοριαψτου 

Με λίγα λόγια στα 1000ρακια η πιο καλή επιλογή. Εκεί που οι άλλοι σου έχουν αμτ αυτό σου δίνει cvt. To ιγνης αρχαιολογία ξεπερασμένο. Μια χαρα ειναι.

Υ.γ αν του φοράνε έναν κινητήρα 1.2 90 άλογα και το είχε 1κ πιο ακριβό θα έσπαγε ταμεία. Δεν θα πουλούσε καθόλου το γιαρις.

Επεξ/σία από mp123
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mp123 είπε

Λουμαρ είναι Γιώργο. 170 έχει για όλα τα τζάμια αν δεν έχει τα φιμε πισω.

Δεχομε ερωτήσεις να σας απαντήσω ειλικρινά. 

Μεταξύ ι10 καινούριο,  Σουίφτ και αυγκο χ.

Screenshot_20240312_202941_Gallery~2.jpg

Screenshot_20240312_202901_Gallery~2.jpg

Καλοταξιδο! Καλά και ασφαλή χλμ! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, paylidis είπε

Καλοταξιδο Μανώλη. Ωραίο χρωματακι. Θέλει τα φιμέ ασυζητητί 

Σήμερα στην λουμαρ.

Η κατηγορία μίνι πολύ μικρά πόλης έχει λίγα,αυτοκίνητα. Αυγό χ, ι10, πικαντο ,ιγκινις, πάντα. Όχι πως το πηρα αλλά αν θελει καποιος μικρό πόλης είναι το καλύτερο.

Απογοητευτικα από το ι10 το καινούριο. Του έκανα τεστ . Καμμια σχεση με του 16 που ειχα. Από όλη την εμπειρία αγοράς αυτοκινητου η χιουνται με απογοήτευσε στο καινούριο ι10. Κρίμα. Πως γίνετε αμάξι τουω16 να είναι καλύτερο του 2023. Δύο μοντέλα μετά,να εινσι χειρότερο. Σε πάτημα,  σε αίσθηση, σε ποιότητα εσωτερικού.Η μεγάλη απογοήτευση στο κιβώτιο. 19700 για ΑΤΜ.Κσι στις αναρτήσεις επισεις βάρκα  .  Για να το λέω εγώ πως τοωτουοτα είναι καλύτερο πάρτε αφοβα αν είστε σε δίλημμα  για μικρο πόλης. Χωρίς δεύτερη σκέψη αυγό χ.

Υ.γ στο χιουνται το κιβώτιο δεν έχει θέση p παρκ. Αν εινσι δυνατόν πόση οικονομία έκαναν . Αντίθετα επειδή έχω οδηγήσει κσι το αυγό το πριν μοντέλο του 21 τώρα στο Χ έγινε αναβάθμιση. Η χιουνται πήγε πίσω.  Η κια οκ τα ίδια και χειρότερα εξωτερικα. Μεγάλη απογοήτευση και την είχα σε εκτίμηση.Αυτα. Φυσικά η σύγκριση γίνετε με αυτόματο κιβώτιο  .

 

Επεξ/σία από mp123
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, mp123 said:

Σήμερα στην λουμαρ.

Η κατηγορία μίνι πολύ μικρά πόλης έχει λίγα,αυτοκίνητα. Αυγό χ, ι10, πικαντο ,ιγκινις, πάντα. Όχι πως το πηρα αλλά αν θελει καποιος μικρό πόλης είναι το καλύτερο.

Απογοητευτικα από το ι10 το καινούριο. Του έκανα τεστ . Καμμια σχεση με του 16 που ειχα. Από όλη την εμπειρία αγοράς αυτοκινητου η χιουνται με απογοήτευσε στο καινούριο ι10. Κρίμα. Πως γίνετε αμάξι τουω16 να είναι καλύτερο του 2023. Δύο μοντέλα μετά,να εινσι χειρότερο. Σε πάτημα,  σε αίσθηση, σε ποιότητα εσωτερικού.Η μεγάλη απογοήτευση στο κιβώτιο. 19700 για ΑΤΜ.Κσι στις αναρτήσεις επισεις βάρκα  .  Για να το λέω εγώ πως τοωτουοτα είναι καλύτερο πάρτε αφοβα αν είστε σε δίλημμα  για μικρο πόλης. Χωρίς δεύτερη σκέψη αυγό χ.

Υ.γ στο χιουνται το κιβώτιο δεν έχει θέση p παρκ. Αν εινσι δυνατόν πόση οικονομία έκαναν . Αντίθετα επειδή έχω οδηγήσει κσι το αυγό το πριν μοντέλο του 21 τώρα στο Χ έγινε αναβάθμιση. Η χιουνται πήγε πίσω.  Η κια οκ τα ίδια και χειρότερα εξωτερικα. Μεγάλη απογοήτευση και την είχα σε εκτίμηση.Αυτα. Φυσικά η σύγκριση γίνετε με αυτόματο κιβώτιο  .

 

Μια χαρα ειναι το toyota μονο και μονο λογο μεταπωλησης που θα εχει. Το ignis ειναι καλο στις τετρακινητες εκδοσεις, αν θες να πας σε καμια δυσκολη παραλια η σε κανα βουνο ειναι οτι πρεπει.

Panda δεν ειδες καθολου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, imr είπε

Μια χαρα ειναι το toyota μονο και μονο λογο μεταπωλησης που θα εχει. Το ignis ειναι καλο στις τετρακινητες εκδοσεις, αν θες να πας σε καμια δυσκολη παραλια η σε κανα βουνο ειναι οτι πρεπει.

Panda δεν ειδες καθολου?

Όχι.  Παρεχόμενο,  γερόντια φτηνιάρικο. Τουλάχιστον ο αυγό είναι πολύ καλή μετάβαση για γυναικα από το κουπερ. Εγώ οκ ξεπερασμένο αλλά κλαιν μαϊν . Πάω σήμερα για λουμαρ ,παράγγειλα και αυτό ετοιμοπαραδωτο για το ταμπλό.δεν μπορώ να βάζει ηλιοπροστασια .

Βρήκα καλή πηγή, άμεση απάντηση από το σαιτ και φώτο ζωντανά.  Ωραίος ο τύπος που έχει το μαγαζί.

IMG-0af2124c74e45c5bc9e0569ac812b6e8-V.jpg

Screenshot_20240313_100451_Chrome.jpg

Επεξ/σία από mp123
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...