Προς το περιεχόμενο

Αγορα καινουργιου αυτοκινητου (γνώμες-ιδέες-προτάσεις-προσφορές)


paylidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, mp123 είπε

Όχι.  Παρεχόμενο,  γερόντια φτηνιάρικο. Τουλάχιστον ο αυγό είναι πολύ καλή μετάβαση για γυναικα από το κουπερ. Εγώ οκ ξεπερασμένο αλλά κλαιν μαϊν . Πάω σήμερα για λουμαρ ,παράγγειλα και αυτό ετοιμοπαραδωτο για το ταμπλό.δεν μπορώ να βάζει ηλιοπροστασια .

Βρήκα καλή πηγή, άμεση απάντηση από το σαιτ και φώτο ζωντανά.  Ωραίος ο τύπος που έχει το μαγαζί.

IMG-0af2124c74e45c5bc9e0569ac812b6e8-V.jpg

Screenshot_20240313_100451_Chrome.jpg

ναι ρε μανο, ο Κοκκινοπλιτης εγγυηση... τοπ

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αυτά προστατεύουν ταμπλό και καλά? τα έχω δει και σε άλλες μάρκες ....

edit: η ηλιοπροστασία προστεύει και το τιμόνι πίστεψε με το ξεσκίζει ο ήλιος

Επεξ/σία από dtk-386
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, dtk-386 είπε

αυτά προστατεύουν ταμπλό και καλά? τα έχω δει και σε άλλες μάρκες ....

edit: η ηλιοπροστασία προστεύει και το τιμόνι πίστεψε με το ξεσκίζει ο ήλιος

Πρώτη φορά θα βάλω.  Βαρέθηκα βγάλε βάλε την προστασία   . Σήμερα στην λουμαρ θα ρωτήσω για την διαφανή στο παρμπρίζ πόσο έχει να τελειώσει το θέμα.ενσς φίλος σε q3 του είπαν 120.

15 λεπτά πριν, dtk-386 είπε

πρόσεχε μόνο γιατί τα κλέβουν και αυτά πολύ.

πρόσφατα κλέψανε 2 εβδομάδων leasing Aygo.

Έχω κλειστό γκαράζ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, dtk-386 είπε

αυτά προστατεύουν ταμπλό και καλά? τα έχω δει και σε άλλες μάρκες ....

edit: η ηλιοπροστασία προστεύει και το τιμόνι πίστεψε με το ξεσκίζει ο ήλιος

ναι και καλα προστατευουν το ταμπλώ... στη πραξη εγω που ειχα παρει μια φορα το σιχαθηκα κ δε το κρατησα ουτε μηνα, μου θυμιζε ταξι του 80 το αμαξι...

  • Like 1
  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, paylidis είπε

ναι και καλα προστατευουν το ταμπλώ... στη πραξη εγω που ειχα παρει μια φορα το σιχαθηκα κ δε το κρατησα ουτε μηνα, μου θυμιζε ταξι του 80 το αμαξι...

Δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ.οκ 30 ευρώ έχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, mp123 είπε

Δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ.οκ 30 ευρώ έχει.

αυτο ακριβως, δε χανεις κατι... το πολυ πολυ να πεις τι μλκια ειναι αυτη κ να τη βαλεις κ εσυ στην αποθηκη μεχρι να το πουλησεις κ να τη δώσεις δώρο 🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paylidis είπε

ναι και καλα προστατευουν το ταμπλώ... στη πραξη εγω που ειχα παρει μια φορα το σιχαθηκα κ δε το κρατησα ουτε μηνα, μου θυμιζε ταξι του 80 το αμαξι...

αυτής της άποψης είμαι και εγώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, mp123 είπε

Πρώτη φορά θα βάλω.  Βαρέθηκα βγάλε βάλε την προστασία   . Σήμερα στην λουμαρ θα ρωτήσω για την διαφανή στο παρμπρίζ πόσο έχει να τελειώσει το θέμα.ενσς φίλος σε q3 του είπαν 120.

Έχω κλειστό γκαράζ.

Έχω σε i20. Μια χαρά κάνει δουλειά αλλά ζέστη δεν κόβει και λογικό. Η ζέστη στο ταμπλό μπάινει από το παρμπριζ οπότε την ηλιοπροστασία δεν την γλιτώνεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοτάξιδο @mp123! Πολύ όμορφο δείχνει και του πάει το χρώμα, πολύ πιο ωραίο από το παλιό aygo φαίνεται. Ωραία επιλογή και safe για τη χρήση που θέλατε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, poihths είπε

βρε @mp123 εγώ γιατί θυμάμαι ότι οταν άκουγες Τογιότα έβγαζες χολή;

τελικά ποτέ μην λες ποτέ 

Αναγκαστικά πήγα εκεί.Αφου όλα τα άλλα στην κατηγορία είναι μαύρα χάλια.

Με το αυγό χ η τουοτα τους έκλεισε όλους στην κατηγορία σουπερμινι πόλης.Δεν υπάρχει καλύτερο στα φτηνά αμαξάκι πόλης. 

Οκ ξενερα για εμένα αλλά για την γυναίκα που πάει με 80 το πολύ είναι σούπερ. Μια χαρά ειναι.

 

Επεξ/σία από mp123
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Ka που δε βγαινει πλεον ήταν πολυ καλό all around πολης... θυμαμαι οταν πρωτοεβλεπα για τη γυναικα το 2018-19 5θυρο πραγματικά φουλ εξτρα 12900 ή 13600 αυτοματο... απλα ειχε εμφανή διαφορά στη ποιοτητα σε σχεση με τα υπολοιπα καθως δεν κατασκευαζόταν γερμανια αλλα καπου στην ασία... για εμενα μεγαλο λαθος που το σταματησαν παντως (όπως θα σταματησουν κ το φιεστα κ θα πιασουν πατο μετα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, paylidis είπε

To Ka που δε βγαινει πλεον ήταν πολυ καλό all around πολης... θυμαμαι οταν πρωτοεβλεπα για τη γυναικα το 2018-19 5θυρο πραγματικά φουλ εξτρα 12900 ή 13600 αυτοματο... απλα ειχε εμφανή διαφορά στη ποιοτητα σε σχεση με τα υπολοιπα καθως δεν κατασκευαζόταν γερμανια αλλα καπου στην ασία... για εμενα μεγαλο λαθος που το σταματησαν παντως (όπως θα σταματησουν κ το φιεστα κ θα πιασουν πατο μετα)

19700 το gt line έχει ένα τελευταίο που ρώτησα. Με τίποτα. Γιώργο εμένα με ξέρεις λέω αλήθεια  Απορώ πως έβαλε η τουοτα cvtστο αυγό. Το πριν δεν είχε ήταν άθλιο. Το Χ έχει. Οδηγηκα πολύ ανώτερο το Χ από όλα.

Σοβαρά ακόμα απορώ πως μου αρέσει το Χ. Τεράστιο άλμα από το πριν αυγό. Εν αντίθεση με τον ανταηονισμο που αντί να βελτιώσει τα χάλασε ποιοτικα.

Τον Ιούλιο ερχετε το νέο πικαντο.σχεδιαση όπως τα νέα κια.

Επεξ/σία από mp123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...