Προς το περιεχόμενο

eFootball 2022


tazos87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το δοκίμασα σήμερα γιατί άκουσα καλά σχόλια δεν μαρεσε και πολύ, προσωπικά θεωρώ το φίφα 21 που παίζω πολυ ανώτερο βασικά δεν συγκρίνονται! 

Παλιά το φίφα ουτε που το ακουμπουσα έπαιζα μονο pro evolution soccer! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σαν αισθηση ειναι πολυ ''ρεαλιστικο'' αλλα κατεμε παντα και πολυ ταλαιπωρια.....ειδικα αυτο με την αποκριση δεν την παλευω...που ξαναλεω ειναι οτι πιο σιμ ε.

Για καποιον που δεν εχει χρονο να ασχοληθει ετσι οπως ειναι το παιχνιδι ....κοντρα σε υπερομαδες (οπως συμβαινει στο FUT) δεν εχει καμια τυχη.

Ο ανταγωνιστης σαν να γυρισε (εκτος αν ειναι ιδεα μου) παλι σε κατι απο τα παλια με την τρελη πιεση οπου τρεχουν ολοι σαν μανιακοι με αλανθαστες πινκ πονκ πασες. Στο co opo πεσαμε 2 κατηγοριες....κατι αλλαξαν δεν μπορει.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση θέλω να κάνω για το dream team αυτό το καινούριο mode έφτιαξα και εγώ μια ομάδα με προπονητή αρτετα δεν το έχω λιώσει έχω παίξει κάποια ματσάκια συνήθως με ήττες τελος πάντων σήμερα έπαιξα πρώτη φορά στο πρωτάθλημα με τα divisions στο πρώτο ματς που έπαιξα κέρδισα και περίεργως και πολύ εύκολα αξίζει να παίξω τα υπόλοιπα ματς ή να ανέβω κατηγορία η ομάδα έχει δύναμη δύο χιλιάδες και κάτι. Επίσης κάτι βαθμούς με το κόκκινο σηματάκι που μπορούμε να τους χρησιμοποιήσουμε; και τελος έχω ένα συμβόλαιο έκπληξη τριστερο να πάρω παίκτη δεν μου γεμίζει κάποιος το μάτι να περιμένω ή να πάρω μην το χάσω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/5/2022 στις 12:48 ΠΜ, DimitriosT86 είπε

Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση θέλω να κάνω για το dream team αυτό το καινούριο mode έφτιαξα και εγώ μια ομάδα με προπονητή αρτετα δεν το έχω λιώσει έχω παίξει κάποια ματσάκια συνήθως με ήττες τελος πάντων σήμερα έπαιξα πρώτη φορά στο πρωτάθλημα με τα divisions στο πρώτο ματς που έπαιξα κέρδισα και περίεργως και πολύ εύκολα αξίζει να παίξω τα υπόλοιπα ματς ή να ανέβω κατηγορία η ομάδα έχει δύναμη δύο χιλιάδες και κάτι. Επίσης κάτι βαθμούς με το κόκκινο σηματάκι που μπορούμε να τους χρησιμοποιήσουμε; και τελος έχω ένα συμβόλαιο έκπληξη τριστερο να πάρω παίκτη δεν μου γεμίζει κάποιος το μάτι να περιμένω ή να πάρω μην το χάσω; 

Τα συγκεκριμένα συμβόλαια δεν λήγουν σύντομα, εγώ έχω κρατημένα ένα 2άστερο και ένα 3άστερο που λήγουν τέλος Ιουνίου και αρχές Ιουλίου για κάποιον παίχτη που όντως θα θέλω.

Γενικά το league από κάποια κατηγορία και πάνω είναι δύσκολα και θέλει προσήλωση. Προσωπικά έφτασα div 4 και έπεσα με 3 νίκες και 2 Χ σε 10 ματς οριακά ξανά στην 5η όπου πάω τρένο πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 4/5/2022 στις 12:48 ΠΜ, DimitriosT86 είπε

Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση θέλω να κάνω για το dream team αυτό το καινούριο mode έφτιαξα και εγώ μια ομάδα με προπονητή αρτετα δεν το έχω λιώσει έχω παίξει κάποια ματσάκια συνήθως με ήττες τελος πάντων σήμερα έπαιξα πρώτη φορά στο πρωτάθλημα με τα divisions στο πρώτο ματς που έπαιξα κέρδισα και περίεργως και πολύ εύκολα αξίζει να παίξω τα υπόλοιπα ματς ή να ανέβω κατηγορία η ομάδα έχει δύναμη δύο χιλιάδες και κάτι. Επίσης κάτι βαθμούς με το κόκκινο σηματάκι που μπορούμε να τους χρησιμοποιήσουμε; και τελος έχω ένα συμβόλαιο έκπληξη τριστερο να πάρω παίκτη δεν μου γεμίζει κάποιος το μάτι να περιμένω ή να πάρω μην το χάσω; 

Αρχικά συγκεντρώσου στο να αγοράσεις φτηνούς παίκτες (κάτω των 50 χιλιάδες gp) και ανέβασέ τους level παίζοντας τα events και αν θες afk εναντίον του CPU. Αυτό το κανάλι στο YouTube έχει βίντεο με τους καλύτερους παίκτες σε κάθε θέση ανάλογα με το προϋπολογισμό σου:

https://www.youtube.com/c/PESUniverse

Όσον αφορά τα divisions, το division 10, δηλαδή το αρχικό, είναι μόνο εναντίον CPU. Από το division 9 και μετά παίζεις με ανθρώπους. Πείξε μερικά παιχνίδια στο division 9 και αν τα βρεις δύσκολα ανέβασε την ομάδα μέχρι ~2.200 δύναμη και ξαναπροσπάθησε.

Οι βαθμοί με το κόκκινο σηματάκι έιναι τα eFootball points και τα παίρνεις προς το παρόν κάνοντας daily login και παίζοντας το mobile version του παιχνιδιού (αυτό δεν δουλεύει για μένα δυστυχώς). Επίσης αν έχεις το παιχνιίδι σε πολλές κονσόλες (δηλαδή PC, PS4 και Xbox) μπορείς να συνδέσεις τα accounts και να παίρνεις eFootball points από το daily login σε όλες τις κονσόλες. Τους χρησιμοποιείς πηγαίνοντας από την αρχική σελίδα του παιχνιδιού στο Shop -> eFootball points όπου μπορείς να αγοράσεις παίκτες για 5.000 πόντους ή και training programs. Στο mobile version έχει και legends σε αυτό το shop.

Εγώ όλα τα συμβόλαια τα έχω κρατήσει εκτός από ένα δίστερο που χρησιμοποίησα για να πάρω τον Pato επειδή χρειαζόμουνα backup CF και έχει 80 possesion affinity. Επειδή οι κάρτες που παίρνεις με τα nominating contracts (έτσι λέγονται τα κίτρινα συμβόλαια) δεν μπορούν να ανέβουν επίπεδα, πρέπει ήδη να έχουν υψηλό playstyle affinity με το playstyle που χρησιμοποιείς αλλιώς θα σου ρίχνουν το team playstyle affinity και δεν αξίζει να τους χρησιμοποιείς. Επίσης στο συμβόλαιο λέει πότε λήγει οπότε μπορείς να το σχεδιάσεις από πριν.

Τέλος, μπορέις να χρησιμοποιήσεις το mobile app eFHUB 22 ή τη σελίδα https://www.efootballdb.com/ ώστε να τεστάρεις που μπορείς να βάλεις τους πόντους των παικτών σου και για παίκτες που θες να αγοράσεις, πως μπορείς να τους χτίσεις.

Επεξ/σία από John_on_PC
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, John_on_PC είπε

Αρχικά συγκεντρώσου στο να αγοράσεις φτηνούς παίκτες (κάτω των 50 χιλιάδες gp) και ανέβασέ τους level παίζοντας τα events και αν θες afk εναντίον του CPU. Αυτό το κανάλι στο YouTube έχει βίντεο με τους καλύτερους παίκτες σε κάθε θέση ανάλογα με το προϋπολογισμό σου:

https://www.youtube.com/c/PESUniverse

Όσον αφορά τα divisions, το division 10, δηλαδή το αρχικό, είναι μόνο εναντίον CPU. Από το division 9 και μετά παίζεις με ανθρώπους. Πείξε μερικά παιχνίδια στο division 9 και αν τα βρεις δύσκολα ανέβασε την ομάδα μέχρι ~2.200 δύναμη και ξαναπροσπάθησε.

Οι βαθμοί με το κόκκινο σηματάκι έιναι τα eFootball points και τα παίρνεις προς το παρόν κάνοντας daily login και παίζοντας το mobile version του παιχνιδιού (αυτό δεν δουλεύει για μένα δυστυχώς). Επίσης αν έχεις το παιχνιίδι σε πολλές κονσόλες (δηλαδή PC, PS4 και Xbox) μπορείς να συνδέσεις τα accounts και να παίρνεις eFootball points από το daily login σε όλες τις κονσόλες. Τους χρησιμοποιείς πηγαίνοντας από την αρχική σελίδα του παιχνιδιού στο Shop -> eFootball points όπου μπορείς να αγοράσεις παίκτες για 5.000 πόντους ή και training programs. Στο mobile version έχει και legends σε αυτό το shop.

Εγώ όλα τα συμβόλαια τα έχω κρατήσει εκτός από ένα δίστερο που χρησιμοποίησα για να πάρω τον Pato επειδή χρειαζόμουνα backup CF και έχει 80 possesion affinity. Επειδή οι κάρτες που παίρνεις με τα nominating contracts (έτσι λέγονται τα κίτρινα συμβόλαια) δεν μπορούν να ανέβουν επίπεδα, πρέπει ήδη να έχουν υψηλό playstyle affinity με το playstyle που χρησιμοποιείς αλλιώς θα σου ρίχνουν το team playstyle affinity και δεν αξίζει να τους χρησιμοποιείς. Επίσης στο συμβόλαιο λέει πότε λήγει οπότε μπορείς να το σχεδιάσεις από πριν.

Τέλος, μπορέις να χρησιμοποιήσεις το mobile app eFHUB 22 ή τη σελίδα https://www.efootballdb.com/ ώστε να τεστάρεις που μπορείς να βάλεις τους πόντους των παικτών σου και για παίκτες που θες να αγοράσεις, πως μπορείς να τους χτίσεις.

Ευχαριστώ πολύ για αναλυτική απάντηση θα ανεβάσω την ομάδα όσο μπορώ παίζοντας είτε με παίκτες είτε με cpu κ βλέπουμε πάντως για αρχή τέτοιους παίκτες πήρα φθηνούς για να φτιάξω ένα σύνολο κ βλέπουμε αργότερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε άλλα νέα, εγώ μπήκα επιτέλους division 1 με 8 νίκες σερί :D

Αγόρασα και τον Lucas Hernandez και τον δοκιμάζω είτε ως LB ή CB.

Τώρα θέλω τον Donnaruma γιατί μου στοιχειώνει τα όνειρα. Σε ένα παιχνίδι είχα 8 shots on target που τα έσωσε όλα ο Donnaruma του αντιπάλου από τα οποία 2 ήταν τετ-α-τετ και τα άλλα 2 τέλεια shoot στη μακρινή γωνία. Τελικά έχασα 0-1 από το 1 από τα 2 shoot του αντιπάλου μου που το έβαλε με τον Eto'o.

Επεξ/σία από John_on_PC
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πως κανεις την προωθηση του επομενου παικτη; Να τον κανεις να τρεξει μπροστα τον κοντινο σου συμπαικτη; Δεν το βρισκω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, polakis21 είπε

Παιδια πως κανεις την προωθηση του επομενου παικτη; Να τον κανεις να τρεξει μπροστα τον κοντινο σου συμπαικτη; Δεν το βρισκω

Δεν υπάρχει αυτό στο eFootball, τουλάχιστον όχι προς το παρόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, polakis21 είπε

Παιδια πως κανεις την προωθηση του επομενου παικτη; Να τον κανεις να τρεξει μπροστα τον κοντινο σου συμπαικτη; Δεν το βρισκω

γμστα, τα χερια πανε αυτοματα στο L1 με το δεξι μοχλό και να βλεπω τον παιχτη να μην κανει τιποτα και να τρελενομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/5/2022 στις 7:16 ΜΜ, John_on_PC είπε

Σε άλλα νέα, εγώ μπήκα επιτέλους division 1 με 8 νίκες σερί :D

Αγόρασα και τον Lucas Hernandez και τον δοκιμάζω είτε ως LB ή CB.

Ωραίος.

Εχω κολλήσει στη δεύτερη ,χθές έπαιξα σερί 10 ματς και πάλι μάζεψα 21 πόντους. Το τραγικό είναι ότι την πάτησα σε ματς που υπολόγιζα σίγουρα 3ποντο πριν παίξω και το έχασα. 

Εγώ έσκασα 300 και πήρα τον Son της Τότεναμ γιατί είχα διαβάσει πολύ καλά λόγια και τον πήγα 91. Είναι αέρινος, μηχανάκι και σκοράρει αλλά η σωματική επαφή που έχει είναι αστεία, αν τον ακουμπήσεις έφυγε 10 μέτρα μακριά. 

Δεξιά-Αριστερά πίσω έχω Criscito,Almeida και τους έχω δώσει full άμυνα και είναι πάνω από 90. Τους εμπιστεύομαι από παλιότερα pes μίας και είναι αμυντικογενή Μπακ και δεν περνάει τίποτα.

Ανέβασε καμία φωτό την ομάδα σου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

image.png.97292d623b4941de818f0d25d47c1b64.png

Ο προπονητής είναι αυτός της Santos (που τον αφαιρέσαν από το store οπότε θα πάρω πίσω τα gp που πλήρωσα για να τον αγοράσω :D).

Αυτή είναι η τωρινή ομάδα, όλες οι κάρτες είναι max level εκτός από τον Hernandez και τον Barrios. Όταν ανέβηκα division 1 είχα τον Wijndal αντί για τον Hernandez και τον Lokogna αντί για τον Barrios. Τώρα έχω αρκετές επιλογές, θέλω τον Kounde για δεύτερο CB, τον Donnaruma για τερματοφύλακα (αλλά είναι τρελά ακριβώς για μένα :D) και δύο CFs αλλά δεν μπορώ να βρω CFs που να αξίζουν τα λεφτά τους και να είναι σημαντικές βελτιώσεις από τους τωρινούς μου. Σκέφτομαι τους Vlahovic, Depay και Gabriel Jesus αλλά μπορεί και να συνεχίσω να βελτιώνω την άμυνά μου. Θέλω πάρα πολύ τον Messi αλλά θα πάρει κυριολεκτικά μήνες για να μαζέψω 1.1 εκατομμύρια gp.

Ήθελα να το γυρίσω και από possession game σε long ball counter επειδή δυστυχώς in game παίζω σαν το long ball counter, αλλά έχω ήδη μαξάρει σχεδόν όλους τους παίκτες με 99 possession, οπότε πρέπει να περιμένω μέχρι να μπορείς να κάνεις reset πόντους για να αλλάξω playstyle.

2 ώρες πριν, Christos84# είπε

Ωραίος.

Εχω κολλήσει στη δεύτερη ,χθές έπαιξα σερί 10 ματς και πάλι μάζεψα 21 πόντους. Το τραγικό είναι ότι την πάτησα σε ματς που υπολόγιζα σίγουρα 3ποντο πριν παίξω και το έχασα. 

Εγώ έσκασα 300 και πήρα τον Son της Τότεναμ γιατί είχα διαβάσει πολύ καλά λόγια και τον πήγα 91. Είναι αέρινος, μηχανάκι και σκοράρει αλλά η σωματική επαφή που έχει είναι αστεία, αν τον ακουμπήσεις έφυγε 10 μέτρα μακριά. 

Δεξιά-Αριστερά πίσω έχω Criscito,Almeida και τους έχω δώσει full άμυνα και είναι πάνω από 90. Τους εμπιστεύομαι από παλιότερα pes μίας και είναι αμυντικογενή Μπακ και δεν περνάει τίποτα.

Ανέβασε καμία φωτό την ομάδα σου.

Αν έχεις θέμα με το να σου κάνουν comebacks οι αντίπαλοι στα τελευταία λεπτά, γιατί εγώ με αυτό είχα πρόβλημα, κάνε συνέχεια clear τι μπάλα στα τελευταία λεπτά από τη περιοχή σου και κάνε πάσες με τους αμυντικούς σου μετά το 80'.

Επίσης ρίξε μια ματιά στα guide videos αυτού του τύπου:

Defending:

Dribbling:

Αφού δεν μπόρεσα να μπω division 1 την πρώτη φορά, έκατσα και μάξαρα όλους τους παίκτες μου και είδα αυτά τα βίντεο δοκιμάζοντας αυτά που λέει και με βοήθησαν πάρα πολύ να μπω πολύ πιο εύκολα division 1 σε σχέση με πριν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπράβο φίλε,πολύ δυνατή ομάδα, μέχρι τέλους μπορείς να πας με αυτούς.

Έγω παίζω απ' την αρχή μεταβίβαση μακρινών μπαλιών ,θα σου πω τα θετικά και τα αρνητικά κι αποφάσισε.

+Ξεχνάς να περάσει μπαλιά στη πλάτη της άμυνας σου, καθώς η άμυνα τραβιέται σχεδόν μπροστά στο τέρμα.

+Αν κερδίσεις την μπάλα στο κέντρο οι παίχτες τρέχουν όλοι(από cmd και πάνω) μπροστά. Είναι ακριβώς σα να πατάς το δεξί μοχλό, στα παλιότερα pes και τρέχουν όλοι μαζί.

-Η πίεση ξεκινάει απ' το δικό σου μισό και πίσω και δεν είναι υψηλής έντασης.

-Ο αντίπαλος κάνει πάντα πάντα παιχνίδι κι εσύ περιμένεις, δε μπα να χει ασπρομπαλους. Σε περίπτωση που χάσει τη μπάλα στο κέντρο έχεις βγάλει φάση.

Γενικά μιας και τη κατοχή την έχει σχεδόν πάντα ο αντίπαλος, χρειάζεται υπομονή και να περιμένεις το λάθος. Ειδικά αν πέσεις με κανέναν που ξέρει να κρατάει μπάλα,είναι δύσκολο. 

Αυτό που δεν μπορείς να πάρεις τα points πίσω και να τα βάλεις αλλού στο στυλ παιχνιδιού είναι μεγάλη βλακεία, ήθελα να δοκιμάσω τη πλευρική και δεν μπορώ.Ας ελπίσουμε να το διορθώσουν.

Δεν ξέρω αν πρέπει να αντικαταστήσω το δίδυμο στα μπακ ,αλλά έχουν 90 πάνω κάτω στα αμυντικά τους καθήκοντα και είμαι ευχαριστημένος. Πάντως ο Hernandez δείχνει δυναμίτης αμυντικά. Θα τον χτυπήσω κι εγώ.

 

IMG_20220508_162708.jpg

Επεξ/σία από Christos84#
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Christos84# είπε

Μπράβο φίλε,πολύ δυνατή ομάδα, μέχρι τέλους μπορείς να πας με αυτούς.

Έγω παίζω απ' την αρχή μεταβίβαση μακρινών μπαλιών ,θα σου πω τα θετικά και τα αρνητικά κι αποφάσισε.

+Ξεχνάς να περάσει μπαλιά στη πλάτη της άμυνας σου, καθώς η άμυνα τραβιέται σχεδόν μπροστά στο τέρμα.

+Αν κερδίσεις την μπάλα στο κέντρο οι παίχτες τρέχουν όλοι(από cmd και πάνω) μπροστά. Είναι ακριβώς σα να πατάς το δεξί μοχλό, στα παλιότερα pes και τρέχουν όλοι μαζί.

-Η πίεση ξεκινάει απ' το δικό σου μισό και πίσω και δεν είναι υψηλής έντασης.

-Ο αντίπαλος κάνει πάντα πάντα παιχνίδι κι εσύ περιμένεις, δε μπα να χει ασπρομπαλους. Σε περίπτωση που χάσει τη μπάλα στο κέντρο έχεις βγάλει φάση.

Γενικά μιας και τη κατοχή την έχει σχεδόν πάντα ο αντίπαλος, χρειάζεται υπομονή και να περιμένεις το λάθος. Ειδικά αν πέσεις με κανέναν που ξέρει να κρατάει μπάλα,είναι δύσκολο. 

Αυτό που δεν μπορείς να πάρεις τα points πίσω και να τα βάλεις αλλού στο στυλ παιχνιδιού είναι μεγάλη βλακεία, ήθελα να δοκιμάσω τη πλευρική και δεν μπορώ.Ας ελπίσουμε να το διορθώσουν.

Δεν ξέρω αν πρέπει να αντικαταστήσω το δίδυμο στα μπακ ,αλλά έχουν 90 πάνω κάτω στα αμυντικά τους καθήκοντα και είμαι ευχαριστημένος. Πάντως ο Hernandez δείχνει δυναμίτης αμυντικά. Θα τον χτυπήσω κι εγώ.

 

IMG_20220508_162708.jpg

Ωραία ομάδα, τον Hernandez τον δοκίμασα λίγο ως CB αλλά παρόλο που έχει 90 tackling άφηνε κενά που ο Inacio δεν άφηνε, παρόλο που έχει πολλά player skills, ίσως επειδή το player style του δεν ενεργοποιείται ως CB. Όταν τελειώσω να τον ανεβάζω level θα τον ξαναδοκιμάσω ως CB αλλά προς το παρόν τον έχω ως LB.

Δεν ξέρω ο Botman αν είναι γρήγορος, αλλά προσωπικά μου αρέσει να έχω ένα γρήγορο και ένα δυνατό αμυντικό, για αυτό έχω τον Gimenez ως δυνατό με 72 ταχύτητα και θέλω τον Kounde ως γρήγορο με 80 ταχύτητα.

Επεξ/σία από John_on_PC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο σας, εγώ μόλις ανεβαίνω 5η πέφτω στην 6η και μετά πάλι 5η. Δυσκολεύομαι πολύ στο 1 Vs 1. Προσπαθώ να βρω αγωνιστική ταυτότητα, περισσότερο παίζω possession αλλά χωρίς ντρίμπλα δεν πας μακρυά και πλέον το έχω γυρίσει σε 4-4-2 με quick counter και γιομες στον target man. Δύσκολα πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...