Προς το περιεχόμενο

Covid Free GR Wallet: Προσθήκη και της ταυτότητας για πιο γρήγορο και εύκολο έλεγχο


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, georgetlf είπε

Δεν υπάρχει update

Συχνά το playstore δεν εμφανίζει Update μιας εφαρμογής ενω υπάρχει. Επειδή τα κινητά "παγώνουν" αυτόματα μια εφαρμογή για εξοικονόμηση ενέργειας. Και εμένα δεν εμφάνιζε Update. Αν ομως πας στην εφαρμογή του covid στο playstore, ητε κάνοντάς search με το όνομά της, ητε με άλλους τρόπους, εμφάνιζε την επιλογή "ενεργοποίηση", ακριβώς γιατί ηταν" παγωμένη" λογω εξοικονόμησης. Μόλις πατας ενεργοποίηση, σου βγάζει Update. Μετά το Update δούλεψε να βάλεις ταυτότητα.. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 451
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και σε μένα και στης γυναίκας μου με το που περνάει στο τελευταίο σημείο του GSIS μετά απλά κάθεται εκεί, κάνω κλείσιμο και μου βγάζει πάλι το σφάλμα σύνδεσης στο GSIS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το μηνυμα με τον αριθμο verification δεν ερχεται με τιποτα

Το δηλωμενο κινητο εννοειται σωστο (με +30 μπροστα  )

Επεξ/σία από kariolikos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έβγαλα τελείως την εφαρμογή και την ξαναέβαλα γιατί δεν έβγαζε update. 

Στην ταυτοποίηση αργεί αρκετά όπως επίσης το sms. 

Με την τριτη το έστειλε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 minutes ago, nikosgnr said:

ο Πιερρακάκης είναι το μοναδικό καλό που έχει να παρουσιάσει αυτό το συνονθύλευμα (ευγενικά) που κυβερνάει.

Εχω την ιδια αποψη, μακαρι να διατηρηθει στη θεση του ακομα και σε αλλαγη κυβερνησης

  • Like 6
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα Παιδια,

 

Σε Iphone 11 έκανα εγκατάσταση ολα καλα, απλα όταν πατάω προσθήκη στο wallet φορτώνει και δεν το περνάει εν τέλει. Συμβαίνει το ίδιο σε κανέναν;

Επεξ/σία από akarafot
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εβγαλε την πιστη για να βγει το πιστοποιητικο της 3ης δοσης. Στην ταυτοτητα κομπλε αλλα το πηγα μεσω τραπεζας. Και ναι ειναι η φωτογραφια που δωσατε οταν βγαλατε την ταυτοτητα. Αν θυμαστε ηταν κανα εξαρι, οχι μονο μια που μπηκε στο καρτελακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερίζω την παρέα. Όλα καλά εδώ, πέρασε και στο wallet. Όμως, αν και το Covid Free Gr app έκανε update χθες, δεν επιβεβαιώνει την ταυτότητα κατά την ανάγνωση του qr της.

Να υποθέσω πως απλά δεν είναι έτοιμο ακόμα το σύστημα; (λογικά μπορεί να γίνει και server side)

Χωρίς να επιβεβαιώνεται με ανάγνωση qr, λογικά, δεν μπορεί να αποτελέσει τρόπο ταυτοποίησης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και σε μένα και στης γυναίκας μου με το που περνάει στο τελευταίο σημείο του GSIS μετά απλά κάθεται εκεί, κάνω κλείσιμο και μου βγάζει πάλι το σφάλμα σύνδεσης στο GSIS.

Ακόμα και μετά από αρκετές προσπάθειες τα ίδια, έρχεται ο κωδικός, κάνει επαλήθευση και πάει παρακάτω, μου βγάζει τα στοιχεία μου και όταν πατάω επόμενο ή ό,τι άλλο βγάζει εκεί κάτω, περιμένει λίγο και μου βγάζει προέκυψε σφάλμα. Μήπως έχει μπουκώσει το σύστημα.

Έχω κάνει ήδη ενημέρωση του κινητού στο σύνδεσμο που έστειλε ο φίλος παραπάνω.

Επεξ/σία από DimAslan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, georgevr είπε

φίλε μου ξαναφόρτωσε το Covid Free GR Wallet απο το Play Store.  Μην φοβάσε, δεν θα χαθεί το πιστοποιητικό που έχεις ήδη φορτώσει. Όταν ανοίξει η εφαρμογή, θα εμφανιστεί το πιστοποιητικό σου και κάτω δεξιά θα αναβοσβήνει το "Ταυτοπροσωπία" οκ;

Έχω ios και το update εμφανίστηκε κατά τις 06:00 το πρωί σήμερα, αλλά έχει πρόβλημα δεν προχωράει η διαδικασία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...