Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2022 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το να εχω στειλει σε καποιον μυνημα και μετα απο 47 λεπτα να του στελνω αλλο και να τα συγχωνευει ειναι τραγικο.

Ετσι δεν βλεπει οτι του εχω στειλει νεο μηνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 886
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

31 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Το να εχω στειλει σε καποιον μυνημα και μετα απο 47 λεπτα να του στελνω αλλο και να τα συγχωνευει ειναι τραγικο.

Ετσι δεν βλεπει οτι του εχω στειλει νεο μηνυμα.

Αν τον κάνετε mention (@Τέρης Α.) του έρχεται ειδοποίηση.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Dark_son20 είπε

image.png.36cf27c7696baeb0b6a782109f2a0d51.png

κάτι δεν πάει καλά στη μέση του κειμένου, είναι μονο σε μένα?

Μμμ.. Λατινικά! /Και σε εμένα το κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Dark_son20 είπε

image.png.36cf27c7696baeb0b6a782109f2a0d51.png

κάτι δεν πάει καλά στη μέση του κειμένου, είναι μονο σε μένα?

τεστ για να σιγουρέψουν ότι διαβάζεις τους όρους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο χθες, οταν μπαινω σε μερικα τοπικ με εικονες, κανει ωρα να τις φορτωσει. Στην αρχη νομιζα ειχα θεμα με την συνδεση, αλλα εκανα δοκιμες την ιδια ωρα σε αλλες σελιδες και δεν ειχα θεμα, οσο ακομα η σελιδα του ινσομνια φορτωνε. Φαινεται να φτιαχνει πηγαινοντας πισω/refresh 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/12/2022 στις 10:59 ΜΜ, SabotazNic είπε

Απο χθες, οταν μπαινω σε μερικα τοπικ με εικονες, κανει ωρα να τις φορτωσει. Στην αρχη νομιζα ειχα θεμα με την συνδεση, αλλα εκανα δοκιμες την ιδια ωρα σε αλλες σελιδες και δεν ειχα θεμα, οσο ακομα η σελιδα του ινσομνια φορτωνε. Φαινεται να φτιαχνει πηγαινοντας πισω/refresh 

Συνεχιζεται το προβλημα. Ουτε και τα συμβολα της παραθεσης δεν φαινονται σε αυτες τις περιπτωσεις (και ουτε μπορω να κανω παραθεση βασικα, με πηγαινει πανω στην σελιδα)

image.png.26e452fcd1618cfeb11a1e9ed81c8a19.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Συνεχιζεται το προβλημα. Ουτε και τα συμβολα της παραθεσης δεν φαινονται σε αυτες τις περιπτωσεις (και ουτε μπορω να κανω παραθεση βασικα, με πηγαινει πανω στην σελιδα)

image.png.26e452fcd1618cfeb11a1e9ed81c8a19.png

browser μυρίζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν είναι bug ή έχω πειράξει κάτι αλλά έρχονται κατα καιρούς ειδοποιήσεις οτι κάποιος άφησε Χ αξιολόγηση σε κάποιον και προφανώς εγώ δεν συμμετέχω κάπου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/12/2022 στις 9:02 ΠΜ, Chocobo είπε

Δεν ξέρω αν είναι bug ή έχω πειράξει κάτι αλλά έρχονται κατα καιρούς ειδοποιήσεις οτι κάποιος άφησε Χ αξιολόγηση σε κάποιον και προφανώς εγώ δεν συμμετέχω κάπου. 

Μήπως ακολουθείτε το μέλος που αξιολογεί/ αξιολογείται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Τέρης Α. είπε

Μήπως ακολουθείτε το μέλος που αξιολογεί/ αξιολογείται;

Δεν το είχα σκεφτεί καθόλου.Για την ακρίβεια είχα ξεχάσει πως υπάρχει αυτή η επιλογή.Θα κοιτάξω το λογαριασμό μου ευχαριστώ πολύ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα και Kαλή Xρονιά παιδιά.

Έχει κάποιος άλλος αυτό το πρόβλημα:

Όταν κάνω login μέσω του Firefox το site δουλεύει κανονικά, μετά από ώρα εάν είσαι afk σε πετάει. Το θέμα είναι ότι στον Firefox μετά άμα πάω να κάνω login βάζω pass κτλπ. και δεν γίνεται τίποτα σε πετάει σαν να μην έκανες login. Για να φτιάξει πρέπει να καθαρίσω cookies/history. Εκνευριστικό κάπως.

Επεξ/σία από Retrial
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

  

1 ώρα πριν, Retrial είπε

Καλησπέρα και Kαλή Xρονιά παιδιά.

Έχει κάποιος άλλος αυτό το πρόβλημα:

Όταν κάνω login μέσω του Firefox το site δουλεύει κανονικά, μετά από ώρα εάν είσαι afk σε πετάει. Το θέμα είναι ότι στον Firefox μετά άμα πάω να κάνω login βάζω pass κτλπ. και δεν γίνεται τίποτα σε πετάει σαν να μην έκανες login. Για να φτιάξει πρέπει να καθαρίσω cookies/history. Εκνευριστικό κάπως.

Αναφορά σε κείμενο

 

 

Καλή Χρονιά!!

Με ενεργοποιημενη ή όχι την επιλογη "να με θυμασαι" στο κουτάκι στο βγαζει? ή δεν το εχεις ενεργο/τσεκαρισμένο? Αν όχι δοκίμασε ξανά.

Με αλλο browser λογικα θα σε αφηνει κανονικά.

image.jpeg

 

Επεξ/σία από aces
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, aces είπε

  

 

Καλή Χρονιά!!

Με ενεργοποιημενη ή οχι την επιλογη να με θυμασαι στο κουτάκι στο βγαζει? ή δεν το εχεις ενεργο?

Με αλλο browser λογικα θα σε αφηνει κανονικά.

image.jpeg

 

Το κουτάκι "Να με θυμάσαι" δεν το επιλέγω όταν κάνω login. Μόλις τελειώσω ότι θέλω να δω κάνω logout απ'όλα τα site και κάνω delete cookies/history browser και το κλείνω.

Το θέμα είναι όμως όσο είμαι pc και το έχω ανοιχτό σε tab θα με πετάξει κάποια στιγμή και πρέπει να ξανα κάνω login. Εκεί υπάρχει το πρόβλημα.

Θα δοκιμάσω να το αφήσω στο Brave Browser που είναι Chromium να δω αν κάνει το ίδιο αλλά το ο main browser μου είναι ο Firefox γι'αυτό με έχει εκνευρίσει. 😆

Επεξ/σία από Retrial
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...