Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2022 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις αγγελίες όταν πατάω να μπω σε κάποια ενότητα, κολλάει, αργεί δύο με τρια δευτερόλεπτα να μπει. 

Μπαίνω με galaxy s21 ultra. Όταν μπαίνω με ένα xiaomi που έχω, με android 11, δεν κολλάει. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο το κινητό. Μόνο στο ινσομνια κολλάει, μπαίνοντας από τον chrome. 

Επίσης δεν βρίσκω από που να κατεβάσω την εφαρμογή insomnia μπας και εκεί πηγαίνει πιο γρήγορα το site. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 855
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να το γράψω εγώ άλλη μια, κάτι δεν πάει καλά με τα achievements στο προφίλ μου. Μια είμαι 13/15, μια 2/15 τώρα 3/15.
Μέλος από 30-3-2003 είμαι, είναι δυνατόν να είμαι 3/15 και φίλος μου που έκανε χθες προφίλ να είναι 5/15?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
3 λεπτά πριν, johnieXoX είπε

έχουμε καμιά ιδέα γιατί συμβαίνεις αυτό?

problem.PNG

Μήπως έκανες κάποιες ρυθμίσεις encoding του browser σου ή έχεις κάποια επέκταση που το επηρεάζει; Αρχικά τι browser έχεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, manolis940 είπε

Μήπως έκανες κάποιες ρυθμίσεις encoding του browser σου ή έχεις κάποια επέκταση που το επηρεάζει; Αρχικά τι browser έχεις ;

ντάξει έφτιαξε,

ακολούθησα την πάγια μέθοδο επίλυσης προβλημάτων των windows

έκανα restart 🤠

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το autoscroll feature σε Firefox (desktop) εχει τελειως απροβλεπτη συμπεριφορα. Σε θεματα με πολλες σελιδες, οταν κανεις click σε μια απο αυτες μεταφερεσαι σε τυχαιο σημειο στη σελιδα. Αλλες φορες καπου στη μεση αλλες στην αρχη, στο τελος, κτλ.
Δεν φαινεται να εχει να κανει με το τελευταιο μη αναγνωσμενο μηνυμα ή κατι τετοιο.
Σε Edge που δοκιμασα τωρα κανει scroll παντοτε στην κορυφη, δλδ (υποθετω) σωστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, immortalx είπε

Το autoscroll feature σε Firefox (desktop) εχει τελειως απροβλεπτη συμπεριφορα. Σε θεματα με πολλες σελιδες, οταν κανεις click σε μια απο αυτες μεταφερεσαι σε τυχαιο σημειο στη σελιδα. Αλλες φορες καπου στη μεση αλλες στην αρχη, στο τελος, κτλ.
Δεν φαινεται να εχει να κανει με το τελευταιο μη αναγνωσμενο μηνυμα ή κατι τετοιο.
Σε Edge που δοκιμασα τωρα κανει scroll παντοτε στην κορυφη, δλδ (υποθετω) σωστα.

Χρήστης Firefox και εγώ δεν έχω βρει κάπου πρόβλημα. Υπάρχει κάποιο σελίδα που στο κάνει συνέχεια;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, manolis940 είπε

Χρήστης Firefox και εγώ δεν έχω βρει κάπου πρόβλημα. Υπάρχει κάποιο σελίδα που στο κάνει συνέχεια;

Ευχαριστω που το αναφερεις γιατι ημουν πεπεισμενος οτι ηταν θεμα Firefox. Μου το κανει σε ολα τα θεματα του forum με πολλαπλες σελιδες. Ισως φταιει καποιο extension, θα δοκιμασω κανοντας καποια disable. Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...