Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2022 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 886
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 1/9/2022 στις 6:35 ΜΜ, panosha είπε

Σε (Chrome) Android πώς μεγαλώνω το μέγεθος της γραμματοσειράς, μόνο στη σελίδα του Insomnia;

Ακριβώς αυτό ήθελα να πω. Στο chrome η γραμματοσειρά είναι πολύ μικρή σε σχέση με τις άλλες σελίδες. 

Σε άλλους browsers πάει ανάλογα. 

Επίσης στις παλιές εκδόσεις του kiwi δεν μπορείς να κάνεις login 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικώς, βλέπω ότι για να παρακολουθήσει κανείς το Insomnia από Android, χρειάζεται μεγενθυτικός φακός και υπομονή. Υπάρχει κάποια λύση ή ζητώ κάτι πολύ εξεζητημένο για το 2022;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/9/2022 στις 9:05 ΜΜ, panosha είπε

Γενικώς, βλέπω ότι για να παρακολουθήσει κανείς το Insomnia από Android, χρειάζεται μεγενθυτικός φακός και υπομονή. Υπάρχει κάποια λύση ή ζητώ κάτι πολύ εξεζητημένο για το 2022;

Κανενα θεμα με opera. Αυτοματα γυριζει σε mobile version και φαινονται ολα οκ. Ολα αυτα βεβαια σε 6.5". Αν εχεις 5<, ναι οκ, θα ειναι πιο δυσκολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 7/9/2022 στις 9:05 ΜΜ, panosha είπε

Γενικώς, βλέπω ότι για να παρακολουθήσει κανείς το Insomnia από Android, χρειάζεται μεγενθυτικός φακός και υπομονή. Υπάρχει κάποια λύση ή ζητώ κάτι πολύ εξεζητημένο για το 2022;

Εγω εβαλα firefox μαζι με το προσθετο dark reader και εχω και το απολυτο μαυρο σε ολα τα sites οπως ειχα με kiwi αλλα με πολυ καλυτερη καταναλωση μπαταρίας.

Τα γράμματα είναι λίγο μεγαλύτερα αλλά πάλι αισθητά μικρότερα από όλα τα sites.

Θα ασχοληθεί κανείς να τα φτιάξει?

Επεξ/σία από adi32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις αγγελίες, η παρακολούθηση μιας θα έπρεπε να είναι image.png.a757c34004f57de79c9cedb92a5bfaeb.png αντί για image.png.f9b024d1f13df27aca9a1324ba1b5129.png που είναι τώρα. Όταν παρακολουθείς μια αγγελία περισσότερο λογικό είναι να είναι "αναμμένο" το μάτι παρά "σβηστό".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/9/2022 στις 9:05 ΜΜ, panosha είπε

Γενικώς, βλέπω ότι για να παρακολουθήσει κανείς το Insomnia από Android, χρειάζεται μεγενθυτικός φακός και υπομονή. Υπάρχει κάποια λύση ή ζητώ κάτι πολύ εξεζητημένο για το 2022;

Βρήκα λύση για Firefox

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
11 minutes ago, cthulhucarbide said:

Όταν ένα θέμα μεταφέρεται από μία υποενότητα σε μια άλλη, σταματάει να φαίνεται σαν αναγνωσμένο

Ίσως feature, οχι bug, για να παίρνουν χαμπάρι την μεταφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βγάζει νόημα να είναι feature. Κανείς δεν νοιάζεται που ακριβώς είναι το θέμα όταν το βλέπει μπροστά του, αλλά όταν το βλέπει μη αναγνωσμένο τότε προκαλείται μια μικρή σύγχυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
5 minutes ago, cthulhucarbide said:

Δεν βγάζει νόημα να είναι feature. Κανείς δεν νοιάζεται που ακριβώς είναι το θέμα όταν το βλέπει μπροστά του, αλλά όταν το βλέπει μη αναγνωσμένο τότε προκαλείται μια μικρή σύγχυση

Πάντα έτσι το θυμόμουν εδώ και σχεδόν 3 χρόνια κι έχουν περάσει ουκ ολίγες νέες versions του IPB.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οκ, απλά το άλλο μπαγκ που πατάς να πας στο πρώτο αναγνωσμένο και σε πάει όπου να'ναι, και αυτό 5-6 χρόνια είναι έτσι και δεν έχει διορθωθεί ούτε με την τελευταία αλλαγή, οπότε μάλλον δεν λέει κάτι ;ρ Και είναι και πιο σοβαρό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Firefox 105.0.

Πατώντας είτε απάντηση σε αυτό το θέμα, είτε νέο θέμα, λείπει τελείως το κυρίως πεδίο της ανάρτησης και μου βγάζει μόνο το τμήμα προσθήκης συνημμένου, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να δημοσιεύσω.

Δημοσιεύω από Edge σήμερα. Το πρόβλημα μου ξεκίνησε χτες μετά από update σε αυτή τη version firefox.

Είναι θέμα της mozilla, του insomnia ή δικό μου;

Άκυρο. Ήταν θέμα του δικού μου firefox (για κάποιο λόγο το profile έγινε corrupt) και το έφτιαξα.

Επεξ/σία από PC_Science_Lefkada
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Πως μπορω να βγαλω απο το περιεχομενο που εχω δημοσιευση κατι που δε θελω πια να εμφανιζεται ?

2) πως βλεπω μια ροη με μονο τα νεα θεματα που ανοιγουν (χωρις καμια απαντηση) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...