Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2022 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 852
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα , άλλαξε κάτι στον τρόπο που φαίνονται οι αγγελίες; δεν ειναι καθόλου βολικό  αυτό που βλέπω πάντως 1  2  από κινητό μπορει να βολεύει η εμφάνιση έτσι αλλά όχι από υπολογιστή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, george1551 είπε

Καλησπέρα , άλλαξε κάτι στον τρόπο που φαίνονται οι αγγελίες; δεν ειναι καθόλου βολικό  αυτό που βλέπω πάντως 1  2  από κινητό μπορει να βολεύει η εμφάνιση έτσι αλλά όχι από υπολογιστή 

Προφανως αλλαξε ναι. Και συμφωνω οτι ειναι εξαιρετικα δυσαναγνωστο αυτο που βλεπω απο Desktop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello, πριν λίγες ώρες ανέβασα μια αγγελία που για κάποιο λόγο τώρα έχασε την περιγραφή της και δε μπορώ να κάνω κάτι για να επανέλθει.

Μπορώ να κάνω κάτι για να διορθωθεί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους 

Στις αγγελίες δεν φαίνεται όταν έχουμε δει ξανά την ίδια. 

Παλιότερα είχε νομίζω διαφορετική η bold γραμματοσειρά και όταν την έβλεπες γινόταν απλή. 

Μπορεί να γίνει ξανά αυτό? Είναι λίγο κουραστικό στην αναζήτηση 

Ευχαριστώ προκαταβολικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις τελευταίες μέρες παρατηρώ αρκετές καθυστερήσεις στην φόρτωση των σελίδων, σε αντίθεση με τις πρώτες μέρες μετά την αναβάθμιση που το site πραγματικά πέταγε…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα! 🙂

Εδώ και ~ δύο μέρες έχω παρατηρήσει το εξής: λαμβάνω αντιδράσεις από τα διάφορα post μου, αλλά το αντίστοιχο counter στο προφίλ δεν ανεβαίνει. Αν πατήσω πάνω του, βλέπω ότι μετράνε κανονικά, απλώς το συνολικό νούμερο του μετρητή διαφέρει από αυτό που βγαίνει μετά από πρόσθεση των επιμέρους αντιδράσεων (υπάρχει μια διαφορά 20+).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι αντιδράσεις στα subforums της ψυχαγωγίας δεν μετράνε στις συνολικές αντιδράσεις.

Επεξ/σία από Τέρης Α.
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Τέρης Α. είπε

Οι αντιδράσεις στα subforums της ψυχαγωγίας δεν μετράνε στις συνολικές αντιδράσεις.

Δεν το γνώριζα αυτό.

Ευχαριστώ! 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Τέρης Α. είπε

Οι αντιδράσεις στα subforums της ψυχαγωγίας δεν μετράνε στις συνολικές αντιδράσεις.

Αυτό πάντως δεν ισχύει.

Έχω φήμη πάνω από 7000 αλλά με ελάχιστα μηνύματα εκτός του τομέα της ψυχαγωγίας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, cthulhucarbide είπε

Έχω φήμη πάνω από 7000

Αυτό μου κάνει και εμένα εντύπωση. Η μόνη λογική εξήγηση είναι ότι μια μέρα είχατε π.χ. 350 και την άλλη μέρα 2.500, bug δηλαδή όπως είχε αναφέρει παλιότερα ένα μέλος.

Εδώ είχατε 0 reactions με 94 post και εδώ 6.950 reactions με 209 post, κάτι που σημαίνει ότι τα 115 post είχαν το καθένα 60 reactions ή κάπως έτσι. Έγινε όντως έτσι;

Επεξ/σία από Τέρης Α.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...