Προς το περιεχόμενο

Καρεκλα ΙΚΕΑ MILLBERGET 40€ μονο σε καταστημα


2cpu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μου είναι εύκολο να περάσω από κατάστημα αυτή την εβδομάδα. Τους πήρες τηλέφωνο και μου είπαν μόνο με φυσική αγορά για το συγκεκριμένο προϊόν.......έως τώρα σαν πολιτική οι μεγάλες εταιρείες προωθούσαν κόσμο για on line αγορές. Τώρα βλέπω, μετά από όλα αυτά που έγιναν, να προωθούν κόσμο πίσω στα φυσικά καταστήματα .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η δερματινη θα αντεξει αν δεν τη βλεπει απευθειας ο ηλιος και αν δεν καθεστε με γυμνο δερμα πανω της...

Επεξ/σία από gpapadakis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ειχαμε πολλες τετοιες στην παλια μου δουλεια. πολυ καλη καρεκλα και αναπαυτικη. σαν developer καθομουν γυρω στις 7-9 ωρες την ημερα και ηταν ξεκουραστη για δουλεια. και απο τους συναδερφους ειχα καλο feedback, ήταν ολοι ευχαριστημένοι. Το καλο ήταν το μαξιλαρι της το οποιο μετα απο 1 χρονο δεν ειχε πεσει.
Βεβαια για work from home δεν συγκρινεται με καποια gaming

Επεξ/σία από spy_vlsi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, spy_vlsi said:

ειχαμε πολλες τετοιες στην παλια μου δουλεια. πολυ καλη καρεκλα και αναπαυτικη. σαν developer καθομουν γυρω στις 7-9 ωρες την ημερα και ηταν ξεκουραστη για δουλεια. και απο τους συναδερφους ειχα καλο feedback, ήταν ολοι ευχαριστημένοι. Το καλο ήταν το μαξιλαρι της το οποιο μετα απο 1 χρονο δεν ειχε πεσει.
Βεβαια για work from home δεν συγκρινεται με καποια gaming

Γιατί να είναι η gaming καλύτερη? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, barman_ είπε

Φιλε αν πας αυριο,ασε ενα μηνυμα να ξερουμε να βρουμε τροπο να παρουμε κ μεις μια

Στη Θεσσαλονικη δεν ειναι διαθεσιμο συμφωνα με την κυρια στο τηελφωνο και δεν ξερω αν ηταν και ποτε καθως εχει καταργηθει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/1/2022 στις 11:37 ΠΜ, matrixxx είπε

Βλεπεις τις τιμες σε καθε προιον "εκπτωσεων" διαλεγοντας το καταστημα που σε ενδιαφερει. https://www.ikea.gr/prosfores/ekptoseis-ana-katastima/

Παλιοτερα, επιλεγοντας καταστημα σε συγκεκριμενο προιον, αλλαζε και η τιμη στην οθονη σου, τωρα δυστυχως δεν το κανει, οποτε η μονη λυση ειναι να δεις στο παραπανω λινκ αν ισχυει για το καταστημα σου.

Συγγνώμη επειδή δεν μπορώ να το εντοπίσω μόνος μου, με δυσκολεύει λίγο το σάιτ.

Θα μπορούσες να μου πεις αν υπάρχει η καρέκλα σε προσφορά στο κατάστημα Θεσσαλίας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, antwnhspap98 είπε

Συγγνώμη επειδή δεν μπορώ να το εντοπίσω μόνος μου, με δυσκολεύει λίγο το σάιτ.

Θα μπορούσες να μου πεις αν υπάρχει η καρέκλα σε προσφορά στο κατάστημα Θεσσαλίας;

Δεν εμφανίζεται εδώ, άρα όχι.

https://www.ikea.gr/katastimata/ekptoseis-ikea-thessalia/?sort=PriceAsc&pz=20&pg=8

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Doubt είπε

Δεν εμφανίζεται εδώ, άρα όχι.

https://www.ikea.gr/katastimata/ekptoseis-ikea-thessalia/?sort=PriceAsc&pz=20&pg=8

Κατάλαβα. Κρίμα.

Θα καλέσω μήπως την φέρουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, liverpoolman είπε

Στη Θεσσαλονικη δεν ειναι διαθεσιμο συμφωνα με την κυρια στο τηελφωνο και δεν ξερω αν ηταν και ποτε καθως εχει καταργηθει.

Το σαββατο που μας περασε πηρα την δικια μου.Αυριο θα μιλησω και θα σε ενημερωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/1/2022 στις 11:11 ΠΜ, Neural_handshake είπε

εχεις δοκιμασει σιγουρα καρεκλες ikea; γιατι ολα οσα γραφεις ειναι τα ακριβως αντιθετα απο οτι συμβαινει, η δε αντιπροταση που κανεις ειναι ο ορισμος της καρεκλας μια χρησεως

εχω 2 καρεκλες ikea , η μια κοντευει τα 9 χρονια κ η αλλη τα 3 κ οχι απλως ειναι σκυλια μαυρα αλλα δεν εχουν κανει κιχ σε κανεναν τομεα κ δουλευουν αριστα

Προσυπογράφω. 8ετια με φθηνή καρέκλα γραφείου ικεα και δεν έχει πάθει το παραμικρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 16/1/2022 στις 12:46 ΜΜ, JustGud είπε

Την jarvfjallet που την έχει στα 79€ για το κατάστημα της Θεσσαλονίκης πάντως δεν την έχουν στο κατάστημα μετά από τηλεφωνική επικοινωνία.

Μήπως εννοείς 99€; Απ' όταν άνοιξε το θέμα κ κοίταξα τις προσφορές στο κατάστημα Θεσσαλονίκης την είδα σε αυτή τη τιμή, δεν έχει αλλάξει (την έχει κ χωρίς χερούλια μήπως; )

Όταν δίνεται η JARVFJALLET στα 99€ πάντως θεωρώ πως μόνο λόγω διαθεσιμότητας αξίζει να εξετάσει κανείς την αγορά άλλης καρέκλας, γιατί είναι εξαιρετική/ασυναγώνιστη κάτω από 150€

Είχα γράψει τις εντυπώσεις μου από σύγκριση Markus-JARVFJALLET  εδώ, πριν από κάποιο καιρό (αν και κατέληξα στη Fintan λόγω διλήμματος μεταξύ των ακριβότερων, που δεν ικανοποιούσαν 100%...τώρα θα ήθελα να είχα μια καρέκλα με ψηλότερη πλάτη)

Αν τη βρείτε σε κάποιο κατάστημα στα 99€ χτυπήστε την αλύπητα.

439941840_-IKEA.png.3ad5df6299530b8e7fc31bd1cd4de0a9.png

Επεξ/σία από definitio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, dtk-386 είπε

Καμία gaming δεν είναι καλύτερη από μία σοβαρή ανατομική γραφείου. Οι gaming είναι για τους καγκουρες (σικ).

Καλά. Δοκίμασε να κάτσεις σε μια ακριβή Anda Seat και θα αναθεωρήσεις σε δευτερόλεπτα...

https://www.skroutz.gr/c/2956/karekles-gaming.html?o=gaming+chair

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
52 λεπτά πριν, IVIetaCreatoR είπε

Καλά. Δοκίμασε να κάτσεις σε μια ακριβή Anda Seat και θα αναθεωρήσεις σε δευτερόλεπτα...

https://www.skroutz.gr/c/2956/karekles-gaming.html?o=gaming+chair

Τις ξέρω. Καμία gaming με εξτρά μαξιλαράκια δεν είναι στα ίδια επίπεδα με μία ανατομική εξ αρχής. Βάζω στην άκρη το αισθητικό που για μένα είναι άσχημες και καγκούρικες.

Επεξ/σία από dtk-386
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...