Προς το περιεχόμενο

Gran Turismo 7 [PS4][PS5]


Lobo10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αλήθεια αυτό με τα διπλώματα ήταν αρκετά ζόρι χωρις τα σωστά ελαστικά. Άλλα 16 θέλω για να τα πάρω όλα χρύσα, βέβαια αυτό με την πορσε νομίζω δεν είναι εφικτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 303
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδια συγγνωμη. Εσεις μπορειτε να συνδεθειτε σημερα? 3μμ πηγε κι ακομα δε μπορω να μπω απο το πρωι. Βγαζει μηνυμα για συντηρηση server και δουλευει μονο το music rally.

 

Edit:

Due to an issue found in Update 1.07, we will be extending the Server Maintenance period. We will notify everyone as soon as possible when this is likely to be completed. We apologize for this inconvenience and ask for your patience while we work to resolve the issue. #GT7PlayStation_Gran_Turismo_7_Launch_2022.p

Ok βρηκα αυτο! Μανταρα τα κανανε!

Επεξ/σία από stcp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα 24ωρο off το always on line GT7...

Πρεπει να εχουν παθει μεγαλη ζημια.

Κι εμεις GT7 πληρωσαμε και GT7 δεν εχουμε.

Ας ελπισουμε για ΣΚ να ειναι οκ να ασχοληθουμε λιγο.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, stcp είπε

Ενα 24ωρο off το always on line GT7...

Πρεπει να εχουν παθει μεγαλη ζημια.

Κι εμεις GT7 πληρωσαμε και GT7 δεν εχουμε.

Ας ελπισουμε για ΣΚ να ειναι οκ να ασχοληθουμε λιγο.

 

Τα ελεγα εγώ στο launch για τα αρνητικά του always online.......mmo το καταντήσανε το παιχνίδι! Κρίμα.

Ακόμα να δουν αγορά απο εμένα όσο δεν βγάζουν Patch για offline mode

Επεξ/σία από gust
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικα μετα το φιασκο με τα μειωμενα πανω απο 50% credits... και την ηδη προβληματικη οικονομια του παιχνιδιου, μακαρι να μην ανεβουν ποτε οι servers...

Να παρουν ολοι ενα μαθημα.. οι devs/publishers που αρεσκονται στο always online για να "ελεγχουν" το παιχνιδι και εμεις που υποστηριζουμε με την αγορα μας τετοιου ειδους προσεγγισεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 minutes ago, mikesss said:

Ειδικα μετα το φιασκο με τα μειωμενα πανω απο 50% credits... και την ηδη προβληματικη οικονομια του παιχνιδιου, μακαρι να μην ανεβουν ποτε οι servers...

Να παρουν ολοι ενα μαθημα.. οι devs/publishers που αρεσκονται στο always online για να "ελεγχουν" το παιχνιδι και εμεις που υποστηριζουμε με την αγορα μας τετοιου ειδους προσεγγισεις. 

 

4 minutes ago, stcp said:

Οχι...

Τι να πω παιδιά... Χαίρομαι που δεν προπλήρωσα και δε τους στήριξα με τα λεφτά μου ακόμα. Θα κάνουν καιρό να τα δουν μάλλον... Ναι ναι ξέρω τώρα έχουν βάλει τη γάτα τους και κλαίει, αλλά δεν είναι κατάσταση αυτή...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφηνω αυτο εδω απλα για να καταλαβετε το μεγεθος του προβληματος με τα credits στην εκδοση 1.07.

Χωρις να σχολιασω το γεγονος οτι δεν μπορεις να πουλησεις αυτοκινητα.

Ακομα και οι βελτιωσεις κοστιζουν αρκετες χιλιαδες σε πολλες περιπτωσεις.

 

FODdKKdXIAYQCTw.png.0e7681ee6fb2427d340c8026296ef539.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να τους γίνει μάθημα και να σταματήσουν το always online. Στο metacritic ήδη βομβαρδίζουν με κακές κρητικές. 

Κρίμα γιατί εμείς κάναμε και προ-παραγγελία για να στηρίξουμε. Ελπίζω να διορθωθεί άμεσα και το Σαββατοκύριακο που έχουμε λίγο χρόνο να παίξουμε. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...