Προς το περιεχόμενο

Cosmote Gigamax Unlimited (απεριόριστα data & λεπτά ομιλίας) στα 37€ [TEΛΟΣ]


blueangel3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τους εχω στειλει καμμια δεκαρια φορες το τηλ, και με πηραν μια για να με ειδοποιήσουν οτι θα με καλέσουν ξανα την επομενη.

Δεν το εκαναν και παλι δινω το νουμερο και δεν καλούν.

Υπάρχει ενναλλακτικός τρόπος επικοινωνίας μαζί τους?

Επεξ/σία από vadergr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/3/2022 στις 3:13 ΜΜ, Panos1987 είπε

Έχει πάρει κανείς το πρόγραμμα σε family version να μας πει σε τι τιμές του τα έδωσαν; 

Δεν υπάρχει καμία έκπτωση και δεν συνδυάζεται με τίποτα άλλο,  την δεύτερη κάρτα sim την πληρώνεις 3 ευρώ τον μήνα και είναι μόνο για ίντερνετ.  Σήμερα μίλησα μαζί τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, rentzos1970 είπε

Δεν υπάρχει καμία έκπτωση και δεν συνδυάζεται με τίποτα άλλο,  την δεύτερη κάρτα sim την πληρώνεις 3 ευρώ τον μήνα και είναι μόνο για ίντερνετ.  Σήμερα μίλησα μαζί τους. 

Κι εγώ μίλησα τηλεφωνικά με κατάστημα Γερμανός και μου είπαν ότι δεν ισχύει family pack σε αυτή την προσφορά. Κάθε σιμ 37 ευρώ (και 3 ευρώ η  data Sim). 

Έχει πάρει κανείς καλύτερο πάγιο για 2 ή παραπάνω σιμ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, kalogero είπε

Αν έχει κάποιος οικογενειακό πακέτο ήδη .. μπορεί να το βάλει μέσα και να πάρει ένα 10% 

Το έκανα εγώ 

Το αναλυεις λιγο τι εννοεις με αυτο, γιατι δεν το επιασα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, rentzos1970 είπε

Δεν υπάρχει καμία έκπτωση και δεν συνδυάζεται με τίποτα άλλο,  την δεύτερη κάρτα sim την πληρώνεις 3 ευρώ τον μήνα και είναι μόνο για ίντερνετ.  Σήμερα μίλησα μαζί τους. 

Στα 33.2 μου είπαν εμένα άμα δηλώσεις σταθερό ΟΤΕ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, KoGi είπε

Το αναλυεις λιγο τι εννοεις με αυτο, γιατι δεν το επιασα!

Έχω συμβόλαιο με δυο αριθμούς και σταθερό 

Στη κοσμοτε 

και πήρα Τη προσφορά με τα 37€ και έχω και μια έκπτωση 10%…
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ μόλις τους κάλεσα στο 13888 και έκανα την αίτηση τηλεφωνικώς, με κάποιο στικ ζτε των 35 ευρώ προσωρινά θα κάνω δουλειά να έχω ίντερνετ στο pc ή φορητό χοτσποτ απο κινητό ποκο χ3προ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, rentzos1970 είπε

Δεν υπάρχει καμία έκπτωση και δεν συνδυάζεται με τίποτα άλλο,  την δεύτερη κάρτα sim την πληρώνεις 3 ευρώ τον μήνα και είναι μόνο για ίντερνετ.  Σήμερα μίλησα μαζί τους. 

 

1 ώρα πριν, kalogero είπε

Αν έχει κάποιος οικογενειακό πακέτο ήδη .. μπορεί να το βάλει μέσα και να πάρει ένα 10% 

Το έκανα εγώ 

 

2 ώρες πριν, razkal είπε

Family pack σε αυτή την προσφορά. Με χαμηλότερο πάγιο από 37 ευρώ ανά σιμ. 

Υπάρχουν διαφορετικά σενάρια ανά περίπτωση. Καλύτερα να περάσετε από κατάστημα γιατί Family Pack από το τηλεφωνικό δε δημιουργούνται.

Για 5g router θα έλεγα ότι εδώ είμαστε. Οι γνώστες παρακαλώ να αποφανθούν.

https://www.germanos.gr/product/smarthome-diktuaka/mobile-internet/retail/zte-pocket-wi-fi-mu5001-5g/?productId=20405755

Επεξ/σία από Armoral
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, vadergr είπε

Τους εχω στειλει καμμια δεκαρια φορες το τηλ, και με πηραν μια για να με ειδοποιήσουν οτι θα με καλέσουν ξανα την επομενη.

Δεν το εκαναν και παλι δινω το νουμερο και δεν καλούν.

Υπάρχει ενναλλακτικός τρόπος επικοινωνίας μαζί τους?

Αν εννοείς για να Πάρεις την προσφορά πάνε σε ένα κατάστημα μην ασχολείσαι με το 13 888….

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Armoral είπε

Για 5g router θα έλεγα ότι εδώ είμαστε. Οι γνώστες παρακαλώ να αποφανθούν.

https://www.germanos.gr/product/smarthome-diktuaka/mobile-internet/retail/zte-pocket-wi-fi-mu5001-5g/?productId=20405755

Από μια αξιολόγηση που βρήκα…

" Με Cosmote 5G και full σήμα κλειδώνει στα 1000/140mbps. Πήρα ένα δεύτερο και θα αντικαταστήσω την 200άρα γράμμη fiber. Αισθητά ποιο καλό σήμα 5G από το iphone 13 Pro Max. Η θύρα gigabit ethernet μεγάλο συν"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Από μια αξιολόγηση που βρήκα…

" Με Cosmote 5G και full σήμα κλειδώνει στα 1000/140mbps. Πήρα ένα δεύτερο και θα αντικαταστήσω την 200άρα γράμμη fiber. Αισθητά ποιο καλό σήμα 5G από το iphone 13 Pro Max. Η θύρα gigabit ethernet μεγάλο συν"

Ναι αυτό είδα και εγώ. Νομίζω ότι για όποιον έχει καλό σήμα Cosmote 5g είναι ότι πρέπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...