Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τιποτες το ενδιαφερον...

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 23:11 ----------

 

Φτου με πρόλαβες!

Πολύ μεγάλη έκπληξη η επιστροφή της θεάς!

 

9 φορες, δεν της αρκουσε μια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έτυχε χθες να δώ το Death Note και πραγματικά είναι άψογο.

υπάρχει κανένα άλλο anime παρόμοιο με αυτό να μου προτείνετε; (dragonball style δε μου αρέσουν)

 

Boogiepop Phantom

Perfect Blue

Jin Roh (λιγο διαφορετικο αλλα ιδεολογικα το ιδιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ για τισ προτάσεις . θα τα πιάσω αφού τελειώσει το καταπληκτικό death note. ελπίζω να μου αρέσουν εξίσου :)

 

και το cat sοup δείχνει καταπληκτικό!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα anime που θα παιχτούν από Σεπτέμβριο....

 

επιτέλους Fairy Tail και η συνέχεια του Darker Than Black :-)

 

fgnxyj28vw8jqitrzia1.jpeg

 

Το Fairy Tail όμος κάτι μου λέει πως θα το κάψουνε τι είναι αυτοι οι χαζοί κύκλοι όταν κάνουνε μαγείες αίσχος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

καλά αφού είδα το deathnote και μετά δεν είχα όρεξη να δω τα naruta και one piecia( ακόμα τα βλέπω:X) το καλύτερο anime που έχω δει μέχρι τώρα , το μόνο που με χάλασε ήταν οι " τα παιδάκια στην 2η σεζόν" και το τέλος του το ήθελα αλλιώς:devil: δεν συνεχιζω:shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To naruto ειναι απο τα ποιο καλογραμμενα ανιμε που εχω δει ever, το προβλημα του naruto anime ειναι οτι εχει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ πολλα (και γελοια) filler episodes που αν δεν ξερεις ποια ειναι γρηγορα καταστρεφουν την οποια καλη γνωμη εχεις σχηματισει γι αυτο.

 

Για να δεις -σωστα- naruto πρεπει πρωτα να googlareis να δεις ποια ειναι τα filler episodes και αυτα να μην κανεις καν τον κοπο να τα κατεβασεις και να μην ασχοληθεις καν μαζι τους. Μονο ετσι θα δεις ποσο καλο πραγματικα ειναι το Naruto.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα εμένα του naruto τα φιλλερ τουλάχιστον του shipppuden, moy άρεσαν σχετικά με του bleach που κάνεις αμάν να τελειώσουν ! και για μένα μετά απο το θρυλικό dragonballz ( οχι το @@λο gt) το ναρούτο απο τα καινούργια είναι το favorite μου τέλειο σενάριο και έχει και ανατροπές , δε μου λέτε παιδιά το μανκα του ναρούτο τέλιωσε ? ( όχι ότι το διαβάζω από περιέργια), άσχετο uchiha iatchi the best char..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα εμένα του naruto τα φιλλερ τουλάχιστον του shipppuden, moy άρεσαν σχετικά με του bleach που κάνεις αμάν να τελειώσουν ! και για μένα μετά απο το θρυλικό dragonballz ( οχι το @@λο gt) το ναρούτο απο τα καινούργια είναι το favorite μου τέλειο σενάριο και έχει και ανατροπές , δε μου λέτε παιδιά το μανκα του ναρούτο τέλιωσε ? ( όχι ότι το διαβάζω από περιέργια), άσχετο uchiha iatchi the best char..

 

Συνεχιζει κανονικα το manga. Υπολογιζουν παντως οτι συντομα θα τελειωσει αν και εχει ψωμι ακομη. Δεν μπορεις καν να φανταστεις τι γινεται μετα. Stay tuned, θα σου πεφτει το σαγονι σε καθε αποκαλυψη. Το σκηνιμο με τον Itachi που ειναι τελικα "αυτος που ειναι" ειναι απλα το ξεκινημα του παγωβουνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...