Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
Το anime όμως καταβροχθίζει chapters για κολατσιό. Και είχαν πει ό,τι το New Challenger θα είχε και συνέχεια, τώρα το πότε άλλο ανέκδοτο

 

ε ναι αφού βγαίνουν ελάχιστες σελίδες per chapter που πάνε πιο αργά και από τον θάνατο σε progress :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αφηστε το βρηκα

 

Mηπως ξερετε που μπορω να βρω το [OAV] Dallos ?

To Locke the superman το ειχα βρει μετα απο πολλα χρονια και μαλιστα ηταν η dubbed εκδοση απο το Juniorstv !!

 

Aλλα το Dallos δεν εχω καταφερει ακομα να το βρω,ουτε οριτιζιναλ στο Αμαζον,ουτε πειρατικο,πουθενα.Kαι το επαιζε συχνα το Juniors,ακομα και η ετ3 το ειχε παιξει παλια.

 

Αν καποιος εχει καποια ιδεα που να κοιταξω,Pls pm me.

ποιο ηταν τελικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι αφού βγαίνουν ελάχιστες σελίδες per chapter που πάνε πιο αργά και από τον θάνατο σε progress :P

 

Όντος... πρέπει να πάρουν μαθήματα από τους animators του πλίτς (και λέω πλίτς γιατί δεν γίνεται, αν το πάρεις σοβαρά θα το χύσεις το γάλα με αυτά που γίνονται)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα καλύτερα και τα έχω σχεδόν όλα είναι τα Guyver.

guyver01a.jpg

 

ΧΑ!! Εγω εχω και τις ταινιες (και τις 2) που η πρωτη ηταν με τον Luke Skywalker και η δευτερη με την φωνη του Solid Snake. Η δευτερη ταινια μιλαμε πατουσε στα αυτια τις παπαριες τυπου Power Rangers στην εποχη της. Η πρωτη ηταν ψιλοτραγικη ακομα και για την εποχη της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΑ!! Εγω εχω και τις ταινιες (και τις 2) που η πρωτη ηταν με τον Luke Skywalker και η δευτερη με την φωνη του Solid Snake. Η δευτερη ταινια μιλαμε πατουσε στα αυτια τις παπαριες τυπου Power Rangers στην εποχη της. Η πρωτη ηταν ψιλοτραγικη ακομα και για την εποχη της.

Φυσικά μιλάω για τα κινούμενα σχέδια και όχι για τις ταινίες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
το ότι δεν κατάλαβες τι παίχτηκε μάλλον :P

 

Καλά τώρα δεν θα εξηγούμε το EVA να βγάλουμε άκρη

 

BTW είδα στο greek idol πήγε ένας να τραγουδήσει το αγαπημένο του γιαπωνέζικο τραγούδι ντυμένος hollow ichigo, συστήθηκε και στα γιαπωνέζικα αυτός τώρα γιατί νομίζει ό,τι είναι καμένος ενώ είναι βλαμμένος ; Και τις προάλλες είδα έναν φορούσε headband από naruto στο μπράτσο (σαν τον shikamaru) σε καφετέρια μέσα. Γιατί να είναι μερικοί τόσο άμπαλοι;

 

Παραθέτω

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=R0iTzMakikI[/ame]

Επεξ/σία από becausE
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...