Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είδα τώρα τα 13 επ του yami-shibai βασικά επειδή το είχε σε ενα site με Ελληνικά subs να το δω online 

τι σκατά ρε γμτ? γιατί τα κόβουν έτσι απότομα τα επεισόδια? ......

υπάρχει κάτι καλό σε horror φάση ? λέω να δω το petshop of horrors , λέει τίποτα? ή να δω pupa ?

Το yami shibai ηταν καλο αλλα το επεισόδιο στο νοσοκομείο ηταν top tier...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Το yami shibai ηταν καλο αλλα το επεισόδιο στο νοσοκομείο ηταν top tier...

 

ναι αλλα ειναι σπαστικό που κόβεται έτσι απότομα , έπρεπε να έχει 1-2 min ακόμα να δείχνει και τους θανάτους ...
any idea για horror anime? :P
να δω corpse party η μπα? είχα δει λίγο walkthrough απο το παιχνίδι και μ άρεσε γενικά , αλλα δεν ξέρω για το anime , δεν είμαι σε φάση trial n error σήμερα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα ειναι σπαστικό που κόβεται έτσι απότομα , έπρεπε να έχει 1-2 min ακόμα να δείχνει και τους θανάτους ...

any idea για horror anime? :P

να δω corpse party η μπα? είχα δει λίγο walkthrough απο το παιχνίδι και μ άρεσε γενικά , αλλα δεν ξέρω για το anime , δεν είμαι σε φάση trial n error σήμερα..

 

Περισσοτερο gore εχει απο οτι horror. Το καλύτερο horror που μπορω να θυμηθώ ειναι το another και το higurashi. Το πρόβλημα ειναι οτι εχουν διαφορετικό pacing αποτι το yami shibai...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δυστυχώς η spring season ήταν αρκετά λιτή προσπάθησα να δω και άλλα project όπως plastic memories,shokugeki no souma αλλά τα έκανα drop.Ίσως τα συνεχίσω στο μέλλον.

 

 

drop????? ειναι γαμάτο αυτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περισσοτερο gore εχει απο οτι horror. Το καλύτερο horror που μπορω να θυμηθώ ειναι το another και το higurashi. Το πρόβλημα ειναι οτι εχουν διαφορετικό pacing αποτι το yami shibai...

ωραία thx 

το highschool of the dead λέει τίποτα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά δεν ψάχνω απαραιτήτως horror, η καλύτερη μου ειναι να έχει ήρωα με δυνάμεις τύπου shingeki no kyojin , deadmans wonderland , full metal alchemist,owari no seraph, tokyo ghoul, parasite κλπ με ανάλογες μάχες 
απλά έψαχνα κάτι σε horror λόγο yami-shibai μπας κ βρω κάτι καλό

κοιτάζω αυτή τη λίστα να πάρω ιδέες 


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά δεν ψάχνω απαραιτήτως horror, η καλύτερη μου ειναι να έχει ήρωα με δυνάμεις τύπου shingeki no kyojin , deadmans wonderland , full metal alchemist,owari no seraph, tokyo ghoul, parasite κλπ με ανάλογες μάχες 

απλά έψαχνα κάτι σε horror λόγο yami-shibai μπας κ βρω κάτι καλό

κοιτάζω αυτή τη λίστα να πάρω ιδέες [/size]

https://www.youtube.com/watch?v=WrfB_dVdsHg

 

Απο το video μονο το shiki θα έβαλα στην κατηγορία horror...

 

 

#2cents

πολύ ωραίο κλείσιμο τoy fate

Λες να δούμε το απο κατω σε σειρα;

 

http://myanimelist.net/anime/25537/Fate_stay_night:_Heavens_Feel

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν νεος στον χωρο των anime,θα θελα να μου προτεινεται καποια για να δω ,οχι ομως 100+επεισοδια..εχω δει το attack on titan και το death note(εκτος 3-4 επεισοδιων που θα δω τωρα),και τα 2 μου αρεσαν πολυ,και θα αρχισω το fullmetal alchemist brotherhood , που δεν βλεπω να κραταει παρα τα 64 επεισοδια του πανω απο 3-4 μερες...Να πω πως θα προτιμουσα να εχει κατι το περιεργο,οπως πχ οι γιγαντες στο aot ή οι shinigami στο dn ..Επισης υπαρχει καποια γνωμη για τα steins gate και το code geass : lelouch of the rebellion ?Εγραψα και στο ποστ για προτασεις αλλα πιστευω εδω ειναι η πιο καταλληλη ενοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...