Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ας προτεινω ενα καινουργιο manga που αρχισα να διαβαζω. Λεγεται Devil Down Under. Εχει 3 κεφαλαια μεχρι στιγμης και φαινεται πολυ promising.

Επισης, για οποιον θελει να διαβαζει manga ευκολα στο κινητο και να μην μπαινει kissmanga μπορει να κατεβασει την εφαρμογη Manga Master στο κινητο. 

Επισης, οποιος θελει cracked Crunchyroll χωρις διαφημισεις ας μου στειλει ενα μηνυμα😁.

Επεξ/σία από Comic maniak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από apps (για android τουλάχιστον) μόνο tachiyomi.

Open source και με πολλές πηγές να διαλέξεις.

 

Παλιότερα είχα το Manga Rock αλλά πλέον με έχει βολέψει το tachiyomi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Comic maniak είπε

Ας προτεινω ενα καινουργιο manga που αρχισα να διαβαζω. Λεγεται Devil Down Under. Εχει 3 κεφαλαια μεχρι στιγμης και φαινεται πολυ promising.

Επισης, για οποιον θελει να διαβαζει manga ευκολα στο κινητο και να μην μπαινει kissmanga μπορει να κατεβασει την εφαρμογη Manga Master στο κινητο. 

Επισης, οποιος θελει cracked Crunchyroll χωρις διαφημισεις ας μου στειλει ενα μηνυμα😁.

Επισης οποιος θελει να δει ανιμε στο crunchyroll μπορει να δωσει 6 ευρω το μηνα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Επισης οποιος θελει να δει ανιμε στο crunchyroll μπορει να δωσει 6 ευρω το μηνα

Ή να το παρει cracked😉.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο ειναι σε εταιρειες που ριχνουν καποια δουλεια να τους δινουμε και κανενα φραγκο οπως το ιδιο παει και στα ιδια τα manga.

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να καθεται τωρα και να "διαφημιζει" cracked και αερολογιες εδω μεσα και 2 φορες με εκρινευριζει ομως. Η πειρατεια ειναι οτι χειροτερο για μενα, και εχω κουραστει να το λεω. Καντο, αλλα μην το διαφημιζεις. Δεν θα ασχοληθω ομως αλλο, /ignored

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να μου πει κάποιος ότι δεν βάζει crunchy/netflix επειδή δεν έχει σειρές που βλέπει το καταλαβαίνω.

Στην τελική μπορεί να μην βάζει crunchy και με τα χρήματα αυτά να αγοράζει κάθε χρόνο τα manga μιας σειράς πάλι να στηρίξει τους δημιουργούς/βιομηχανία.

Εκτός αν μιλάμε για ηλικίες κάτω των 18-20 που βασίζεται στα χρήματα από γονείς άρα πάσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν είστε οι αρμόδιοι να μου απαντήσετε παιδιά,αλλά μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρω το Saber rider με αγγλικους υπότιτλους και πόσα season είναι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

attack on titan 3 σεζον δινει και αυτη πονο παντως,νομιζω το καλυτερο anime που χω δει και ακομα δεν εχει φτασει καν στα μισα. Αν ειχαν βγει ολα τα επεισοδια,θα τα βλεπα σε μια μερα χωρις υπερβολη

ωραια πλοκη και δραση,υπερφυσικο μυστηριο,μουσικαρες και σκοτεινο mature tone...τι αλλο να ζητησει κανεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Edel είπε

Να δείξει και λίγο τιτάνες :P   Μιλάμε η τωρινή σεζόν το χει πάρει εντελώς αλλιώς !

Μου αρεσει πολυ η εφετινη σεζον παρα πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το τελευταιο επεισοδιο και λογικα και το επομενο θα ειναι οντως κορυφαια(για οσους απο μας δεν διαβαζουμε τo manga)

Τα προηγουμενα επεισοδια ηταν καλα για αυτο που παρουσιαζαν αλλα σιγουρα οχι τοσο δυνατα σε σχεση με προηγουμενες season.

Μονο το τελευταιο επεισοδιο ηταν δυνατο που εδειξε πραγματα που περιμενε ο κοσμος απο τα πρωτα επεισοδια περι eren και πατερα.

Σε αυτο που συμφωνω με τον Edel και μου φαινεται παραλογο ειναι γιατι ενω γινονται ολες αυτες οι εξελιξεις με eren και βασιλια,δεν εχουμε δει κυριολεκτικα ουτε ενα Τιτανα να ειναι εξω απο το τοιχος ή εκει που κυκλοφορουν οι αλλοι απεξω(Levi).

Δεν κολλαει δηλαδη απο πλευρας λογικης αυτο.

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οκ δεν λεω AoT και τιτανες πανε μαζι,αλλα εχετε παρατηρησει οτι τα γεγονοτα που γινονται στην τριτη σεζον ειναι μεσα στο τοιχος Sina,δηλαδη το τριτο και τελευταιο τοιχος που κατηκουν οι βασιλιαδες και οι πλουσιοι που εκει ποτε δεν μπαινουν τιτανες,οποτε λογικο να μην υπαρχουν εκει μεσα.Μην μπερδευεστε ολα τα γεγονοτα εχουν γινει εντος τοιχων γιαυτο δεν υπαρχουν τιτανες.

Παντως αυτη η σεζον ειναι καλυτερη της προηγουμενης που με ειχε προσωπικα ξενερωσει λιγακι εξαιτιας του πολυ αργου ρυθμου παρολο που εχει περισσοτερη δραση σε σχεση με την τριτη.Αυτη η σεζον ειναι πολυ καλυτερη απο πλευρας εξελιξεων και γεγονωτων μιας και ηδη εχουμε μαθει καποια στοιχεια απτο παρελθον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...