Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Live action μεταφορά του cowboy bebop από netflix. Προτιμώ να μην μιλάω πριν δω το αποτέλεσμα αλλά οι μεταφορές του netflix έχουν δείξει ουκ ολίγες φορές ότι είναι κακές και δεν ξέρω αν έχω προσδοκίες για αυτό το project. 

https://www.animenewsnetwork.com/news/2018-11-28/netflix-produces-live-action-cowboy-bebop-series/.140062

Είχα δει μια συνέντευξη πριν κάποιο καιρό ότι είχε στο μυαλό του ο Keanu Reeves για μια live action μεταφορά του cowboy bebop χωρίς να είναι κάτι επίσημο,δεν θα ήταν κακή η επιλογή νομίζω για τον πρωταγωνιστικό ρόλο.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nickarmy είπε

οτιδήποτε άλλο χαχ (sorry δεν κρατήθηκα) 

Fullmetal Alchemist

Αυτήν έψαχνα να βρω, πριν ρωτήσω εδώ, αλλά δεν την βρήκα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, bill987 είπε

Καλησπέρα παίδες , έχω κολλήσει με την σειρά fairy tail , υπάρχει κάποια ανάλογη σειρά να παρακολουθήσω ???

Το black clover που παίζεται τώρα έχει βγάλει αρκετά επεισόδια και συνεχίζει. Αρκετά παρόμοιο με το fairy tail σε σχεδόν όλα τα επίπεδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, nickarmy είπε

στην αρχή δεν ηταν τοσο καλό... τώρα προσωπικά μου αρέσει πολύ 

Να πω και εγώ την αλήθεια η αρχή ήταν χάλι μαύρο αλλά μετά τα 20-25 επεισόδια έστρωσε αρκετά και παρά τα κλισέ που έχει η συνεχης δράση που υπάρχει (μεγάλη διάρκεια σε μάχες κάτι που δεν είχε το ft που αναφέρουμε πιο πάνω) σε κρατάει. Πρέπει όμως οποιαδήποτε να φτιάξουν και το animation γιατί είναι απαίσιο ώρες ώρες (αν και έχει φτιάξει αρκετά στα τελευταία επς).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...