Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Edel είπε

ναι στη κατάταξη :P

Η αλήθεια είναι ότι είμαι πιο προσεκτικός αλλά εδώ κάτι έπαθα :D

Επεξ/σία από W0zzAp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκινησα και εγω και ειδα τα πρωτα 5 επς του jojo(της πρωτης σεχον 2012) πολυ νερακι με τραβηξε/θελω να μου πει καποιος

 

1)με ποιο αλλο ανιμε θα το χαρακτηριζε οτι μοιαζει και επισης

 

2)αν η σειρα γενικα συμβαδιζει με το μανγκα και ειναι πιστη οσο αφορα τον ρυθμο/

παραδειγμα θυμαμαι τα πρωτα επεισοδια του ναρουτο η πολλες αλλες σειρες ειναι πολυ πιστες στο μανγκα αλλα μετα απο ενα σημειο ειτε το ξεχειλωνουν με ακυρες χρονοκαθυστερησεις που κοιταει καποιος χαρακτηρας στο κενο για να γεμισουν ενα επεισοδιο σε ενα τσαπτερ με τα ζορια η φυσικα αν εχει το κλασσικο που πετανε φιλερ(οπως στα ονε πισ μεταξυ αλλων)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβασα τα σχολια για το goblin slayer, αλλα νταξ και αυτο παιδικο εινα με λιγο fan service...κανα σοβαρο ανιμε εχει κυκλοφορησει? Μιλαω για κατι αντιστοιχο του shigurui ή του claymore εστω...

 

berserk εχω δει και aot δεν μου αρεσει καθολου ετσι οπως εξελισεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, xavier είπε

κανα σοβαρο ανιμε εχει κυκλοφορησει? Μιλαω για κατι αντιστοιχο του shigurui ή του claymore

Για πότε μιλάς ακριβώς;; Γενικότερα ή τα τελευταία χρόνια;; Όσων αφορά τα τελευταία χρόνια ιδέα δεν έχω, από παλιότερα ρίξε μια ματιά στο Seirei no moribito.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, xavier είπε

διαβασα τα σχολια για το goblin slayer, αλλα νταξ και αυτο παιδικο εινα με λιγο fan service...κανα σοβαρο ανιμε εχει κυκλοφορησει? Μιλαω για κατι αντιστοιχο του shigurui ή του claymore εστω...

berserk εχω δει και aot δεν μου αρεσει καθολου ετσι οπως εξελισεται.

terra formars ίσως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, di maria kun είπε

ξεκινησα και εγω και ειδα τα πρωτα 5 επς του jojo(της πρωτης σεχον 2012) πολυ νερακι με τραβηξε/θελω να μου πει καποιος

1)με ποιο αλλο ανιμε θα το χαρακτηριζε οτι μοιαζει και επισης

2)αν η σειρα γενικα συμβαδιζει με το μανγκα και ειναι πιστη οσο αφορα τον ρυθμο/

παραδειγμα θυμαμαι τα πρωτα επεισοδια του ναρουτο η πολλες αλλες σειρες ειναι πολυ πιστες στο μανγκα αλλα μετα απο ενα σημειο ειτε το ξεχειλωνουν με ακυρες χρονοκαθυστερησεις που κοιταει καποιος χαρακτηρας στο κενο για να γεμισουν ενα επεισοδιο σε ενα τσαπτερ με τα ζορια η φυσικα αν εχει το κλασσικο που πετανε φιλερ(οπως στα ονε πισ μεταξυ αλλων)

εδώ δεν υπάρχει τίποτα που να ξεχειλώνει, ούτε φίλλερς ούτε τίποτα. Πιστή ατόφια μεταφορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιμιο το legend of the galactic heroes, ειδα καμια 20αρια επς συν τις 2 αρχικες ταινιες, κανονικο space opera που μου αρεσει και το animation μια χαρα αν λαβουμε υποψη οτι μιλαμε για σειρα 30ετιας...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...