Προς το περιεχόμενο

Official Anime, Manga/Manhwa/Manhua Topic.


Sonam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, nickarmy είπε

έχει φοβερό ending γιατι κάποιος να κανει skip ντροπή χαχ, λογικά η σκηνή που δείχνει στο τέλος είναι μετά απο μια μεγάλη μαχη που έχει προηγηθεί (έχω διαβάσιε μανγκα αλλα όχι ως αυτήν που έδειξε ...) 

Εγώ γνωρίζω προφανώς αφού έχω διαβάσει μέχρι το τελευταίο chapter και είναι πολύ σημαντικά τα γεγονότα που γίνονται σε εκείνο το σημείο και γενικότερα η επόμενη σεζόν θα είναι πολύ ωραία από πλευράς δράσης και από πλευράς στορυ αφού θα εξηγηθούν πάρα πολλά πράγματα. 

Τα επόμενα chapter που θα κάνουν μεταφορά είναι απτά σημαντικότερα στο manga οπότε περιμένω την επόμενη σεζόν αλλά αργεί δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 15/10/2018 στις 7:23 ΜΜ, W0zzAp είπε

Εγώ γνωρίζω προφανώς αφού έχω διαβάσει μέχρι το τελευταίο chapter και είναι πολύ σημαντικά τα γεγονότα που γίνονται σε εκείνο το σημείο και γενικότερα η επόμενη σεζόν θα είναι πολύ ωραία από πλευράς δράσης και από πλευράς στορυ αφού θα εξηγηθούν πάρα πολλά πράγματα. 

Τα επόμενα chapter που θα κάνουν μεταφορά είναι απτά σημαντικότερα στο manga οπότε περιμένω την επόμενη σεζόν αλλά αργεί δυστυχώς.

Εχω διαβασει και εγω ολο το Manga. Για τον φιλο που το εγραφε πριν, ναι, εκεινη η σκηνη στο τελος ειναι υπερβολικα σημαντικη για την ιστορια. 

 

Παντως το AOT ειναι ενα αριστουργημα, ετσι; 😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως το εφαγα το spoiler ακι μου για την επομενη season που επιτελους θα δουμε περισσοτερο πιο εντονα οπως φαινεται τον ψιλο ξεχασμενο Armin(δεν λεω κατι παραπανω λογω spoiler).

Για να δουμε σε 12 επεισοδια τι θα πρωτο δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Εγω παντως το εφαγα το spoiler ακι μου για την επομενη season που επιτελους θα δουμε περισσοτερο πιο εντονα οπως φαινεται τον ψιλο ξεχασμενο Armin(δεν λεω κατι παραπανω λογω spoiler).

Για να δουμε σε 12 επεισοδια τι θα πρωτο δουμε.

Κανε το ψιλο ψηλό😉.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to βερσερκ ειναι οτι καλυτερο εχω διαβασει εβερ/το ανιμε βεβαια ηταν της κακιας στιγμης/ps2 cgi και plotholes φουλ,και καμια σχεση αποδοσης ο gantz του μανγκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 20/10/2018 στις 7:33 ΜΜ, di maria kun είπε

to βερσερκ ειναι οτι καλυτερο εχω διαβασει εβερ/το ανιμε βεβαια ηταν της κακιας στιγμης/ps2 cgi και plotholes φουλ,και καμια σχεση αποδοσης ο gantz του μανγκα

aa4.jpg

 

Επεξ/σία από Tenshi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...