Προς το περιεχόμενο

Klarna - Από σήμερα διαθέσιμη* και στην Ελλάδα


vagstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

42 λεπτά πριν, greekparot είπε

Οχι αυτο μου το ειχαν πει στο chat το μεσημερι, οτι αν πατησω εγω μεσα απο την εφαρμογη τους να πληρωσω τοτε αυτοματα ενημερωνεται το υπολοιπο και εμφανιζει μονο την επομενη χρεωση (δοση). Οπως και εγινε το τσεκαρα, μου εμφανιζει οτι πληρωσα σημερα και η τελευταια 3η δοση πληρωμης ειναι 1/10. Αν αλλαξει κατι θα ενημερωσω εδω αυριο.

εγώ το ανέφερα για να έχεις το νου σου..... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν εγώ πριν 1 μήνα έκανα αγορά συνολικής αξίας 199 ευρώ από public ,μου ζήτησε ταυτοποίηση με αφμ και δίπλωμα η οποία καθυστέρησε και είχα θέματα με την φωτό αλλά τελικά την δέχτηκε ,επίσης η εφαρμογή όπως και το site μέσω iPad και όχι laptop ,για τη πληρωμή της 2ης δόσης είχε τεχνικό πρόβλημα (μίλησα με υποστήριξη ) το οποίο λύθηκε και τελικά την δέχτηκε ,επίσης για την αυτόματη πληρωμή (την περιοδο που είχε θέμα η εφαρμογή είδα και την διαδιακασια με την αυτόματη πληρωμή )με κατευθύνει στην Πειραιώς που χωρίς ταυτοποίηση και έγκριση δεν εγκρίνει μόνη της να τραβήξουν χρήματα δλδ η αυτόματη πληρωμή είναι απλά αυτόματη ειδοποίηση της διαδικασίας ,χθες δικός μου άνθρωπος έκανε account και έβαλε απλά την χρεωστική του στην εφαρμογή και αφμ και του δέχτηκε αγορά 149 ευρώ χωρίς ταυτοποίηση μέσω διπλώματος κτλ 

Επεξ/σία από ΘοδωρήςΚαρπούζης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Bitbit είπε

ενδιαφέρον φαίνεται το όλο εγχείρημα αλλά δε του δίνω ζωή. Καθίστε να γίνει γνωστή κι έχουν να πέσουν πιστόλια....

Θα δίνει το χρέος σε εισπρακτική και δεν θα σε αφήνει σε ησυχία + θα σου ανεβάσει το χρέος με τα έξοδα της εισπρακτικής οπότε θα συμφέρει να σε κυνηγήσει δικαστικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Bitbit είπε

ενδιαφέρον φαίνεται το όλο εγχείρημα αλλά δε του δίνω ζωή. Καθίστε να γίνει γνωστή κι έχουν να πέσουν πιστόλια....

Me 150μυρια πελάτες δεν την λες αγνωστη.

https://www.klarna.com/international/about-us/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Me 150μυρια πελάτες δεν την λες αγνωστη.

https://www.klarna.com/international/about-us/

πελατες ναι, αλλα τι πελατες ......μη μου πεις οτι δεν εχει ζημιες ηδη.....αν βρω καποιον ισολογισμο θα τα πουμε παλι

αλλωστε μεσολαβουσα ειναι και εχει κανει με καταστηματα καποιες συμφωνιες για τις 3 δοσεις(μπορουσαν να το κανουν και οι τραπεζες οπως συνηθως) .....τωρα αν αρχισουν πιστολιες δεν ξερω ποιος θα μπει μπροστα και με ποιο τροπο θα αποκλειουν τους κακοληρωτες(τειρεσιασ???) να μην μπορουν να παρουν καρτα παλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, asdfnikos είπε

Θα δίνει το χρέος σε εισπρακτική και δεν θα σε αφήνει σε ησυχία + θα σου ανεβάσει το χρέος με τα έξοδα της εισπρακτικής οπότε θα συμφέρει να σε κυνηγήσει δικαστικά 

 

24 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Me 150μυρια πελάτες δεν την λες αγνωστη.

https://www.klarna.com/international/about-us/

Εγώ παρόλο που τα σκαλίζω δε την ήξερα, από το Insomnia την έμαθα και σίγουρα πολλοί άλλοι στην ελλάδα. Όχι ότι σημαίνει κάτι αυτό.

Εννοείται ότι θα σε κυνηγήσει και δε χαρίζει λεφτά απλά σίγουρα πολλοί θα το πάρουν χαλαρά μιας και είναι πολύ εύκολο να πάρεις το "δάνειο" και δε θα σκεφτούν το μέτα.

Ο χρόνος θα δείξει αν έχω άδικο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, kostasbm είπε

πελατες ναι, αλλα τι πελατες ......μη μου πεις οτι δεν εχει ζημιες ηδη.....αν βρω καποιον ισολογισμο θα τα πουμε παλι

αλλωστε μεσολαβουσα ειναι και εχει κανει με καταστηματα καποιες συμφωνιες για τις 3 δοσεις(μπορουσαν να το κανουν και οι τραπεζες οπως συνηθως) .....τωρα αν αρχισουν πιστολιες δεν ξερω ποιος θα μπει μπροστα και με ποιο τροπο θα αποκλειουν τους κακοληρωτες(τειρεσιασ???) να μην μπορουν να παρουν καρτα παλι

Εγραψα για πλήθος πελατών και πόσο γνωστή είναι .

Οτι έχει ζημιές μου είναι γνωστό https://www.thisismoney.co.uk/money/markets/article-11165925/Buy-pay-later-giant-Klarna-sees-losses-quadruple.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως σας το λέω, μόλις την πάρουν χαμπάρι οι έλληνες, (γιατί για να λέμε την αλήθεια είναι άγνωστη εδώ) θα δείτε πανηγύρι που θα στηθεί . Θα κόψουν τελείως την ελλάδα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζημιές έχουν οι περισσότερες τράπεζες. Παγκόσμιο φαινόμενο να έχουν αυτήν την εποχή ζημιές τα χρηματοπιστωτικά ιδρύματα. Το pay pal στην Γερμανία το κάνει αυτό ήδη 3 χρόνια ακόμα και σε φαγητό.. μόνο κακό θα κάνουν τα πιστόλια που θα φάει η κλαρνα κ ευχόμαστε να μείνει στην Ελλάδα ώστε να μην εξαρτόμαστε μόνο από τις δικές μας τράπεζες όπου αυτές και αν δεν χαρίζουν τπτ!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

Μπορεί κάποιος να μου απαντήσει γιατί όταν προσπαθώ να κάνω την πρώτη μου αγορά από το Klarna μου βγάζει το παρακάτω πρόβλημα παρά το γεγονός ότι δεν έχω ξαναγοράσει ούτε έχω ανεξόφλητες παραγγελίες; 

 

Screenshot_2022-09-04-03-57-34-853_com.myklarnamobile.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Matthewkats είπε

Καλησπέρα!

Μπορεί κάποιος να μου απαντήσει γιατί όταν προσπαθώ να κάνω την πρώτη μου αγορά από το Klarna μου βγάζει το παρακάτω πρόβλημα παρά το γεγονός ότι δεν έχω ξαναγοράσει ούτε έχω ανεξόφλητες παραγγελίες; 

 

Screenshot_2022-09-04-03-57-34-853_com.myklarnamobile.jpg

Στο αναγράφει...

Υπάρχει όριο και το έχεις υπερβεί.

 

Υπάρχει νήμα που γίνονται αναφορές για το περιεχόμενο αυτό παρακάτω

 

Μφχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...