Προς το περιεχόμενο

Αγορα απο perishop/peristore/peristores.gr


George b

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το best price θα πρέπει να αναρτήσει όλες τις αξιολογήσεις, και κατά δεύτερον κακός έβγαλε το μαγαζί από το site , θα έπρεπε να υπάρχει μέσα να δέχεται τις αρνητικές αξιολογήσεις και όταν ο τύπος αλλάζει όνομα στην επιχείρηση τότε αυτόματος να αλλάζει και το όνομα στο best price ώστε ο κόσμος να μαθαίνει τι γίνετε. Για εμένα έχει την πιο μεγάλη ευθύνη το best price.

Και κατα δεύτερον γιατί κάποια στιγμή έκλεισε το θέμα και άνοιξε πάλι , ποιος παίρνει αυτή την απόφαση και με ποια αιτιολογία 

Επεξ/σία από stefanidisg
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

53 λεπτά πριν, Zazula είπε

Τους λογαριασμούς του αυτούς μπορείς να τα δεις στα άλλα σάιτ που έχει η Ο.Ε. και τα οποία δεν έχουν κλείσει:

https://b2bmobiles.gr/tropoi-pliromis/

https://planc.gr/τρόποι-πληρωμής/

Με τόσες μορφές που έχει πάρει, το επόμενο site του θα πρέπει να το ονομάσει zombie.gr

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλε κ PayPal κ Apple pay, ακόμη κ 14 μέρες δωρεάν επιστροφή έχει βάλει.. ΕΜΠΙΣΤΟΣ ΦΑΊΝΕΤΑΙ ΤΏΡΑ 

IMG_7672.png

IMG_7671.png

IMG_7670.png

Σύντομα κ αντικαταβολή χαχαχαχαχα 

Αα έχει κ 2 χρόνια εγγύηση 🤣

  • Sad 1
  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει επικοινωνήσει με τον οποιονδήποτε (με οποιονδήποτε τρόπο - πέραν αυτοματοποιημένου μηνύματος) τις τελευταίες 4 μέρες ?

Πλέον δεν διαβάζουν καν τα mails μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LSDtoSeeHD είπε

Έχει επικοινωνήσει με τον οποιονδήποτε (με οποιονδήποτε τρόπο - πέραν αυτοματοποιημένου μηνύματος) τις τελευταίες 4 μέρες ?

Πλέον δεν διαβάζουν καν τα mails μου. 

Σε κανέναν δεν απαντάει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν καταλαβαίνω καν τι κάνουν , δέχτηκαν καταγγελίες, επιβλήθηκε πρόστιμο και ανεβάζουν συνεχώς καινούργια σάιτ ανενόχλητοι  στα οποία κάνουν ακριβώς τα ίδια ....ανακοινώσεις στο φβ για επίλυση και μετά πάλι δεν απαντά κανείς ...ο ιδιοκτήτης κυριολεκτικά παίζει με την φωτιά, μιλάμε για απίστευτο θράσος ή για τερματισμενη βλακεία....ποιος θα μπει να παραγγείλει πλέον μετά από όλα τα σχετικά άρθρα στην πλατφόρμα ; Το όνομα διέρρευσε παντού και μετά το πιο σημαντικό δεν του έφτασαν αυτά που έφαγε θέλει κ άλλα ;;;!;!;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Jpap77 είπε

Πρίν κάτι μέρες είχε ενα χαρτί στην τζαμαρία που εγραφε οτι ανοίγουν στις 12/4. Υπάρχει ακόμα ή το βγαλανε;

Το βγάλανε την Παρασκευή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενική ερώτηση... Έχω κάνει παραγγελία στις 17 Μαρτίου ακόμα δεν έχω λάβει mail - τηλέφωνο η οτιδήποτε άλλο έχει σχέση με επικοινωνία μαζί τους.Η παραγγελία είναι 15-30 μέρες λέτε να κάνω αμφισβήτηση συναλλαγής η να περιμένω λίγο ακόμα μπας και , επίσης να σημειωθεί πως πήρα τηλέφωνο να ρωτήσω για το πόσο καιρό θα κάνουν να επιστραφούν τα χρήματα και μου είπαν μπορεί και μήνα , έχει κάνει κάποιος αλλιώς κάτι αντίστοιχο και αν ναι πόσο καιρό του πήρε για να επιστραφούν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, aXer είπε

Εργασίες...my ass

image.png.c439358a5769bb2bfa739855d0369775.png

Είναι αυτό που βάζει το χαρτί "επιστρέφω αμέσως" και το χει σκάσει από την πίσω πόρτα 😁

  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...