Προς το περιεχόμενο

Αγορα απο perishop/peristore/peristores.gr


George b

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

58 minutes ago, Konstantinostaral said:

Γενική ερώτηση... Έχω κάνει παραγγελία στις 17 Μαρτίου ακόμα δεν έχω λάβει mail - τηλέφωνο η οτιδήποτε άλλο έχει σχέση με επικοινωνία μαζί τους.Η παραγγελία είναι 15-30 μέρες λέτε να κάνω αμφισβήτηση συναλλαγής η να περιμένω λίγο ακόμα μπας και , επίσης να σημειωθεί πως πήρα τηλέφωνο να ρωτήσω για το πόσο καιρό θα κάνουν να επιστραφούν τα χρήματα και μου είπαν μπορεί και μήνα , έχει κάνει κάποιος αλλιώς κάτι αντίστοιχο και αν ναι πόσο καιρό του πήρε για να επιστραφούν?

Κάνε αμφισβήτηση άμεσα. Δεν πρόκειται να σου δώσει ούτε τον πυρετό του ο βλάχος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναζητηση με λεξη κλειδι "Λάμπρου Κατσώνη 33"

Πρωτο αποτελεσμα

couper.PNG.3e947735eb2db1b7aded99ca4d93d29f.PNG

Ολοφρεσκια σελιδα με το Plan C στο τιτλο, και την οδο σε ανυποπτη φαση μεσα στη περιγραφη της, αλλα οχι πλεον..

Κοιτοντας λοιπον περαιτερω την σελιδα..

https://kouper.gr/όροι-χρήσης/

Kouper.PNG.304abccf5249861add11865ad15087a6.PNG

 

9 φορες εντος κειμενου η αναφορα στο PlanC αυτουσια. Καθολου ασχημα.

Ας διερευνησουμε το ζητημα λιγο ακομα..

 

https://ipalyzer.com/136.243.103.249

Info

IP:
136.243.103.249
RDNS:
server86.cretaforce.gr
ASN:
AS24940
CIDR:
136.243.0.0/16

NetName:

HETZNER-fsn1-dc8

Ιδια IP στον ιδιο server με τις προηγουμενες σελιδες. Καθολου ασχημα.

Μιλαμε για πληρες ξεβρακωμα ολου του κρατους. Μηδεν προστασια στους πολιτες. Ο τυπος ανοιγει σελιδες την μια μετα την αλλη και απλα του τις κλεινουν μετα απο 15-20 μερες.

Καμια ελπιδα για αυτο το τοπο.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/3/2024 στις 10:18 ΜΜ, man22 είπε

Να ρωτήσω κάτι υπάρχουν άτομα που περιμένουν παραγγελία η τα χρήματα τους πίσω πάνω από 4 μήνες; 

ΑΠΆΤΗ. ΈΧΑΣΑ 5Α ΧΡΉΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΛΉΡΩΣΑ. ΔΕΝ ΠΑΡΈΛΑΒΑ ΠΟΤΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΌ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρόκειται να ανοίξει ξανά το μαγαζί ο τύπος εξαφανίστηκε , κάντε άμεσα οποιαδήποτε ενέργεια για να πάρετε πίσω τα χρήματα σας , μην έχετε ελπίδες ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω έχω κάνει καταγγελία στο συνήγορο πάνω απο μήνα.. δεν έχω καμια ενημέρωση. Επίσης έχω κάνει αίτημα αμφισβήτησης συνναλαγής μέσω της τράπεζας περίπου 3 βδομάδες και επίσης ακόμα περιμένω. Προσωπικά θεωρώ οτι τα έχω χάσει τα λεφτά μου πλέον.. μια μικρή ελπίδα μέσω την αμφισβήτησης αν γίνει κάτι. 😔😠

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, greendevil1313 είπε

Εγω έχω κάνει καταγγελία στο συνήγορο πάνω απο μήνα.. δεν έχω καμια ενημέρωση. Επίσης έχω κάνει αίτημα αμφισβήτησης συνναλαγής μέσω της τράπεζας περίπου 3 βδομάδες και επίσης ακόμα περιμένω. Προσωπικά θεωρώ οτι τα έχω χάσει τα λεφτά μου πλέον.. μια μικρή ελπίδα μέσω την αμφισβήτησης αν γίνει κάτι. 😔😠

Η αγορα εγινε με κάρτα ή με κατάθεση; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...