Προς το περιεχόμενο

Συλλεκτικές εκδόσεις


pictorino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 minutes ago, dimidi said:

η collectors ειναι Temporarily unavailable :( 

Λογικά θα κυκλοφορήσει σε όλα τα καταστήματα. Μόνο το κράνος είναι αποκλειστικότητα του ψηφιακού καταστήματος της namco bandai.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 823
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, pictorino είπε

Λογικά θα κυκλοφορήσει σε όλα τα καταστήματα. Μόνο το κράνος είναι αποκλειστικότητα του ψηφιακού καταστήματος της namco bandai.

Θα βγει σίγουρα η  collectors πιστεύω. Έχω δει ήδη placeholders στο Amazon.

To κράνος όντως αποκλειστικό και μέχρι 9999 κομμάτια. Έχουν αρκετά κομμάτια πάντως. Με Μαλένια είχαν 6000 νομίζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, CarbonFibre είπε

Ήδη έχουν φανεί για προπαραγγελία οι συλλεκτικές Elden Ring: Shadow of the Erdtree στο theconsoleclub.gr και gameexplorers.gr

Και σίγουρα θα είναι κρατημένες για δικούς τους 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την ώρα πάντως που γράφω η συλλεκτική (απλή) του Erdtree (Elden Ring expansion) είναι ακόμα διαθέσιμη για προ-παραγγελία, με περιορισμένη διαθεσιμότητα, στα 250€.

Όμως ρε παιδιά ούτε ένας δεν ανέφερε κάτι για προ-παραγγελία της Blasphemous II collector's limited edition για ps5 & switch, που θα κυκλοφορήσει τον Απρίλιο, στην πολύ καλή τιμή (προσωπική άποψη αυτό) των κάτι λιγότερο από 100€, με pshysical copy του παιχνιδιού και διάφορα άλλα καλούδια, όχι ψηφιακά, που συνήθως ελκύουν τους gamers να επενδύσουν τα χρήματα τους (δεν μιλάω για scalpers). Φυσικά και είναι ήδη εξαντλημένη από παντού ως κυριολεκτικά limited. Εμένα πάντως μου άρεσε πάρα πολύ γενικά η επερχόμενη συλλεκτική, όπως και το πρώτο παιχνίδι, παρόλο που δεν είμαι ακριβώς fan του genre.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα απανταχού συλλεκτες! Όντας Ισπανία μερικές μέρες διακοπές, είπα να ρίξω και κάποιες βόλτες στα δικά τους μαγαζιά εδώ. Αγορές έγιναν, μερικά καλά deals, αλλά έχοντας βρει την limited edition του Shadow of the Colossus PS2 αλλά και του κάφρικου Duke Nukem Balls of Steel Edition (σε πολύ πολύ καλή τιμή) σκέφτομαι εάν αξίζει με τα κουτία στο οπισθόφυλλο να είναι στα Ισπανικά. 

Καμιά γνώμη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα αξίζει. 

Έχω κι εγώ ξενόγλωσσες σπάνιες versions κάποιων games (Κυρίως JRPGs) που στα Αγγλικά έχουν απαγορευτικές τιμές και δεν με πειράζει καθόλου. Ίσα ίσα θεωρώ πως αποκτά και κάποια ποικιλία και άλλη χάρη η συλλογή.

Εγώ θα τα χτυπούσα αν με ενδιέφεραν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, MrZeroGR είπε

Καλησπέρα απανταχού συλλεκτες! Όντας Ισπανία μερικές μέρες διακοπές, είπα να ρίξω και κάποιες βόλτες στα δικά τους μαγαζιά εδώ. Αγορές έγιναν, μερικά καλά deals, αλλά έχοντας βρει την limited edition του Shadow of the Colossus PS2 αλλά και του κάφρικου Duke Nukem Balls of Steel Edition (σε πολύ πολύ καλή τιμή) σκέφτομαι εάν αξίζει με τα κουτία στο οπισθόφυλλο να είναι στα Ισπανικά. 

Καμιά γνώμη;

ασε με να μαντεψω? CeX games?

(αξιζουν, αν δεν σε σε ενδιαφερει η μεταπωληση, imho)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 03/03/2024 at 06:25, hexenlord said:

ασε με να μαντεψω? CeX games?

(αξιζουν, αν δεν σε σε ενδιαφερει η μεταπωληση, imho)

Ναι ναι Cex games. Μεταχειρισμένα games και ταινίες, ένα αίσθημα που μου έλειψε καμιά 10αρια χρόνια από όταν ήταν στα ντουζένια τους τα Seven Spots και είχαν πρωτοβάλει τα used games...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, CarbonFibre said:

Παιδιά έχει κανείς ενημέρωση για το μακελειό που έγινε με τις συλλεκτικές Shadow of the Erdtree από το shop της Bandai Namco;

Τι μακελειό έγινε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, Charismo είπε

Τι μακελειό έγινε?

Κολλούσε συνέχεια η σελίδα τους και έγιναν διπλοχρεώσεις ή χρεώσεις χωρίς επιστροφή email και καταγραφή της παραγγελίας στους λογαριασμούς.

Εδώ και αρκετές μέρες έχουν κλείσει τη δυνατότητα αγοράς των συλλεκτικών shadow of the erdtree και του κράνους μέχρι να βγάλουν άκρη.

Επεξ/σία από CarbonFibre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω μια μεγάλη ανοχή πάντως σε εταιρείες όπως η Fromsoftware από το κοινό, ακόμα και για την τιμή. DLC ψηφιακό χωρίς το παιχνίδι το βασικό πουλάνε, με ένα αγαλματάκι μισό μηνιάτικο. Να βγάλουν ότι βγάλανε από το Elden Ring θέλουν, άλλη μια. Να ήταν καμιά Naughty Dog , θα είχε γίνει πορεία! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...