Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2.8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Υπαρχει καποια λυση σχετικα με την αγορα psplus.

Εχω στο wallet λεφτα και μπορω να αγορασω μονο παιχνιδια, συνδρομες μου βγαζει error.

Eχω δοκιμασει με διαφοροθς τροπους αλλα τιποτα ( VPN, data, app android,  browser , ps5).

 

Υπαρχει καποιο νεο η απλα το patcharan και αυτο ηταν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, harisv είπε

Υπαρχει καποια λυση σχετικα με την αγορα psplus.

Εχω στο wallet λεφτα και μπορω να αγορασω μονο παιχνιδια, συνδρομες μου βγαζει error.

Eχω δοκιμασει με διαφοροθς τροπους αλλα τιποτα ( VPN, data, app android,  browser , ps5).

 

Υπαρχει καποιο νεο η απλα το patcharan και αυτο ηταν?

Όσο αφορά το Plus, αυτό πρέπει να στο επιβεβαιώσιε κάποιος που έχει ολοκληρώσει αγορά πρόσφατα. Στην δική μου περίπτωση ο 2ος χρόνος που κούμπωσα ήταν πριν μια εβδομάδα περίπου. Μέχρι τότε όλα καλώς. 

Δεν ξέρω τι άλλο να σου προτείνω, έχω πει πάνω κάτω ότι έχω δοκιμάσει ο ίδιος έπειτα από 2-3 ημέρες που κάναμε μεροκάματο για να βρούμε τρόπο να βάλουμε χρήματα ή να αγοράσουμε απευθείας με την Virtual. 

Το έχω αναφέρει ξανά στις πιο πίσω σελίδες. Κοίτα να μην είσαι στο τσίμα τσίμα στα χρήματα σου. Εχω φάει fail γιατί πχ πήγα να αγοράσω κάτι με 40 ευρώ και είχα μέσα 40,20. Όταν μετά φόρτισα και είχα το κάτι παραπάνω, μου την πέρασε κανονικά. 

ΥΓ. Επειδή είδα να αναφέρεται η φόρτιση μέσω τραπεζικού λογαριασμού. Δεν αξίζει η αναμονή για 1-2 ευρώ. Περιμένεις εως και 2 εργάσιμες. Αγοράζεις crypto με την χρεωστική σου, μετά τα μετατρέπεις σε ευρώ όταν φορτίζεις την Virtual, είναι απλό και άμεσο. Οσο αφορά την Cryptopay, να μπαίνετε από browser και όχι από την εφαρμογή. Η πλάκα είναι ότι αυτό μου το έχουν προτείνει από το support τους.😂 Και όντως σε 2-3 περιπτώσεις ήταν στο processing ένα μισάωρο για να φανεί στο Portofolio η αγορά Crypto μέσω του app στο κινητό.

Επεξ/σία από Alex21121988
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η καλυτερη και γρήγορη  λυση ειναι απο ελληνική τραπεζα σε revolut , απο revolut σε binance και απο εκει αγορα BTC και τα στελνεις cryptopay με κοστος 1 ευρω.

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, dream21 είπε

Η καλυτερη και γρηφορη  λυση ειναι απο εληνικη τραπεζα σε revolut , απο revolut σε binance και απο εκει αγορα BTC και τα στελνεις cryptopay με κοστος 1 ευρω.

Καλοοοο. Θα το δοκιμασω.

Το ενα ευρώ είναι ανεξαρτήτως ποσού; Ή ανεβαίνει αναλογικά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Alex21121988 είπε

Καλοοοο. Θα το δοκιμασω.

Το ενα ευρώ είναι ανεξαρτήτως ποσού; Ή ανεβαίνει αναλογικά; 

Ναι έχω περάσει και 50€ έχω περάσει και 180€ προμήθεια κρατάει μόνο 1€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, dream21 είπε

Η καλυτερη και γρήγορη  λυση ειναι απο ελληνική τραπεζα σε revolut , απο revolut σε binance και απο εκει αγορα BTC και τα στελνεις cryptopay με κοστος 1 ευρω.

Πόση ώρα σου παίρνει από binance σε cryptopay? Γιατί στο binance λέει κάποιες ώρες για BTC 

https://ibb.co/fxVFGLH

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, scarface5323 είπε

Πόση ώρα σου παίρνει από binance σε cryptopay? Γιατί στο binance λέει κάποιες ώρες για BTC 

https://ibb.co/fxVFGLH

10-20 λεπτα

 

Σήμερα πχ μου έκανε όλη η διαδικασία 1 ώρα. 

81C1B14A-37D0-481A-BC36-356FBC31FCFE.jpeg

Επεξ/σία από dream21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, dream21 είπε

10-20 λεπτα

 

Σήμερα πχ μου έκανε όλη η διαδικασία 1 ώρα. 

81C1B14A-37D0-481A-BC36-356FBC31FCFE.jpeg

Στο binance όταν ανοίγουμε λογαριασμό θέλει ταυτοποίηση ? Και πόση ώρα παίρνει περίπου ? 

 

Edit: μόλις άνοιξα λογαριασμό cryptopay και binance,έγινε άμεσα η ταυτοποίηση και στα 2 ,και έκδοθηκε και η virtual cryptopay άμεσα επίσης,

Απλώς όταν πας να κάνεις κατάθεση στην binance , σου κρατάει 1€ στην μεταφορά 

Επεξ/σία από scarface5323
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, scarface5323 είπε

Στο binance όταν ανοίγουμε λογαριασμό θέλει ταυτοποίηση ? Και πόση ώρα παίρνει περίπου ? 

 

Edit: μόλις άνοιξα λογαριασμό cryptopay και binance,έγινε άμεσα η ταυτοποίηση και στα 2 ,και έκδοθηκε και η virtual cryptopay άμεσα επίσης,

Απλώς όταν πας να κάνεις κατάθεση στην binance , σου κρατάει 1€ στην μεταφορά 

Εάν στείλεις λεφτά από revolut σε Binance τα λεφτά μπαίνουν σε 2 λεπτά και σου κρατάει 1€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, dream21 είπε

Εάν στείλεις λεφτά από revolut σε Binance τα λεφτά μπαίνουν σε 2 λεπτά και σου κρατάει 1€

Πάντως τα έχω στείλει από τις 15:00 και ακόμη δεν έχουν πάει ,αλλά ίσως φταίει και λόγο ημερών ,να σε ρωτήσω κάτι έχεις δοκιμάσει να φορτώσεις με την κάρτα τις ρεβολουτ στην binance και δεν σε αφήνει ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, scarface5323 είπε

Πάντως τα έχω στείλει από τις 15:00 και ακόμη δεν έχουν πάει ,αλλά ίσως φταίει και λόγο ημερών ,να σε ρωτήσω κάτι έχεις δοκιμάσει να φορτώσεις με την κάρτα τις ρεβολουτ στην binance και δεν σε αφήνει ? 

Πριν τα στείλεις στην binance μέσω revolut στον αριθμό αναφοράς έβαλες το όνομα σου στα Λατινικά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dream21 είπε

Πριν τα στείλεις στην binance μέσω revolut στον αριθμό αναφοράς έβαλες το όνομα σου στα Λατινικά;

Το έβαλα στα ελληνικά ,γιατί στα ελληνικά τα έχω περασμένα τα στοιχεία μου στο binance

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα!

Παλευω όλο το απόγευμα να πάρω το deluxe χωρίς τύχη. Έχω μεταφέρει 520 λίρες (460 το έτος) στο πορτοφόλι, η κάρτα και το ps έχουν ακριβώς την ίδια διεύθυνση (Κωσταντινούπολη), το windscribe συνδεεται και αυτό  Istanbul και έχω δοκιμάσει κάθε πιθανό συνδυασμό: από κινητό με vpn μέσω app, από την κονσόλα μέσω Wi-Fi και hotspot στο κινητό (vpn), από desktop με vpn. Η απάντηση είναι ίδια: something went wrong 🤬

Το μόνο που δεν έχω κάνει είναι να δοκιμάσω άλλο vpn. Αλλά με το συγκεκριμένο έχω κάνει όλες τις συναφής διαδικασίες για yotube premium, Disney+ Κλπ.

edit: Δοκιμασα και cyber ghost σε Istanbul αλλά τίποτα.

Ξέρω ότι δεν υπάρχει λύση ή απάντηση, απλά είπα να βάλω και εγώ το λιθαράκι μου στην κουβέντα.

Επεξ/σία από i2d_group
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά δεν ξέρω γιατί δεν μπορείτε να πάρετε συνδρομή . Εγώ πριν από λίγο  για καλό και για κακό αγόρασα άλλον 1 χρόνο Ps deluxe στις 460 λίρες μέσα από το PS App από το κινητό χωρίς VPN. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...