Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, dream21 είπε

Ειλικρινά δεν ξέρω γιατί δεν μπορείτε να πάρετε συνδρομή . Εγώ πριν από λίγο  για καλό και για κακό αγόρασα άλλον 1 χρόνο Ps deluxe στις 460 λίρες μέσα από το PS App από το κινητό χωρίς VPN. 

Εντωμεταξύ μπορώ να βάλω όσα funds θέλω, λειτουργεί κανονικά η συναλλαγή με την κάρτα. Αλλά τα funds δεν μπορώ να τα χρησιμοποιήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 ώρες πριν, dream21 είπε

Ειλικρινά δεν ξέρω γιατί δεν μπορείτε να πάρετε συνδρομή . Εγώ πριν από λίγο  για καλό και για κακό αγόρασα άλλον 1 χρόνο Ps deluxe στις 460 λίρες μέσα από το PS App από το κινητό χωρίς VPN. 

Εισαι τυχερος, γιατι απο οτι διαβαζω και σε ξενα sites, υπαρχει θεμα με την αγορα των psplus.

Εχω ακριβως το ιδιο θεμα με τον @i2d_group, μπορω να βαλω λεφτα στο wallet, μπορω να αγορασω games, αλλα στην αγορα του psplus βγαζει error.

Αν μπορεις να μας πεις αν αλλαξες κατι στη διαδικασια πληρωμης μπας και βρουμε καμια λυση και εμεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τελικα αγορασα κατευθειαν απο την καρτα(cryptopay) χωρις να βαλω λεφτα στο wallet. Στην αρχη πηγα να το κανω απο το μηχανημα αλλα δεν αναγνώριζε δηθεν την καρτα και το εκανα απο το κινητο κατευθειαν χωρις κανενα προβλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, stef1981 είπε

Εγω τελικα αγορασα κατευθειαν απο την καρτα(cryptopay) χωρις να βαλω λεφτα στο wallet. Στην αρχη πηγα να το κανω απο το μηχανημα αλλα δεν αναγνώριζε δηθεν την καρτα και το εκανα απο το κινητο κατευθειαν χωρις κανενα προβλημα!

Καλημέρα φίλε, κατάφερες να αγοράσεις psplus συνδρομή με τον τρόπο αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, nfreskakis είπε

Καλημέρα φίλε, κατάφερες να αγοράσεις psplus συνδρομή με τον τρόπο αυτό?

Ναι οπως γραφω......απο το κινητο οχι απο το μηχανημα!Και οχι με χρηματα απο wallet κατευθειαν απο την καρτα, αν και ειχα 10 λιρες τις οποιες τραβηξε και εκεινα!

Επεξ/σία από stef1981
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, stef1981 είπε

Ναι οπως γραφω......απο το κινητο οχι απο το μηχανημα!Και οχι με χρηματα απο wallet κατευθειαν απο την καρτα, αν και ειχα 10 λιρες τις οποιες τραβηξε και εκεινα!

Ευχαριστώ! Απ' οτι διάβασα οταν κάνεις αγορές παίρνει πρώτα τα χρήματα που έχεις στο wallet και αν δε φτάνουν τότε συμπληρώνει απο την κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, i2d_group είπε

Δοκίμασα να βάλω και δεύτερη cryptopay (ενος φίλου), την οποία δέχτηκε κανονικά. Την όρισα default, αλλά και πάλι τζίφος.

Μήπως έχεις κι εσύ λεφτά μέσα στο wallet?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, i2d_group είπε

Εντωμεταξύ μπορώ να βάλω όσα funds θέλω, λειτουργεί κανονικά η συναλλαγή με την κάρτα. Αλλά τα funds δεν μπορώ να τα χρησιμοποιήσω.

Εγω τις αγορες μου τις κάνω απευθείας μεσω της cryptopay και PSapp στο iPhone.

4 ώρες πριν, stef1981 είπε

Τελικα θα κανουν εκπτωση στην συνδρομη τους ή να την αγορασω τωρα!

24€ όλος ο χρόνος .. κοινως κλέβουμε εκκλησία και περιμένεις εκπτωση; :P 

4 ώρες πριν, harisv είπε

Εισαι τυχερος, γιατι απο οτι διαβαζω και σε ξενα sites, υπαρχει θεμα με την αγορα των psplus.

Εχω ακριβως το ιδιο θεμα με τον @i2d_group, μπορω να βαλω λεφτα στο wallet, μπορω να αγορασω games, αλλα στην αγορα του psplus βγαζει error.

Αν μπορεις να μας πεις αν αλλαξες κατι στη διαδικασια πληρωμης μπας και βρουμε καμια λυση και εμεις.

Εγω τις αγορες μου τις κάνω απευθείας μεσω της cryptopay και PSapp στο iPhone. παταω πληρωμη μου ερχεται ο 6ψηφιος sms κωδικος τον συμπληρωνω και τελος.. Χωρις VPN χωρις τίποτα.

3 ώρες πριν, stef1981 είπε

Εγω τελικα αγορασα κατευθειαν απο την καρτα(cryptopay) χωρις να βαλω λεφτα στο wallet. Στην αρχη πηγα να το κανω απο το μηχανημα αλλα δεν αναγνώριζε δηθεν την καρτα και το εκανα απο το κινητο κατευθειαν χωρις κανενα προβλημα!

Ετσι κάνω και εγω απευθείας απο την κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, i2d_group είπε

Δοκίμασα να βάλω και δεύτερη cryptopay (ενος φίλου), την οποία δέχτηκε κανονικά. Την όρισα default, αλλά και πάλι τζίφος.

Νομιζω δεν εχει σημασια αν εβαλες δευτερη καρτα,  εφοσον εχει λεφτα το wallet αυτος ειναι ο default τροπος πληρωμης, Εχεις δοκιμασει να αγορασεις κατι που ξεπερναει το ποσο που εχεις στο wallet?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω εχω λεφτα στο wallet λιρες πως μπορω να  κανω την αγορα απευθεις χωρις να βαζω 200 σε λιρες μεσα αλλα απο τη καρτα που υπαρχει αυτη η επιλογη; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, mixalisss είπε

και εγω εχω λεφτα στο wallet λιρες πως μπορω να  κανω την αγορα απευθεις χωρις να βαζω 200 σε λιρες μεσα αλλα απο τη καρτα που υπαρχει αυτη η επιλογη; 

δεν υπαρχει επιλογη , οταν εχει λεφτα απο το wallet και ειναι αρκετα τα τραβαει απο το waller, οταν δεν ειναι αρκετα , τραβαει οτι εχει το wallet και τα υπολοιπα απο την καρτα, οταν δεν εχεις καθολου χρηματα στο wallet τα τραβαει απευθειας απο την καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ξενο forum διαβασα οτι καποιος απλα ξοδεψε το wallet σε games και μετα καταφερε να αφορασει ps plus με την cryptopay. Aν καποιος το εχει δοκιμασει ας ενημερωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, harisv είπε

Σε ξενο forum διαβασα οτι καποιος απλα ξοδεψε το wallet σε games και μετα καταφερε να αφορασει ps plus με την cryptopay. Aν καποιος το εχει δοκιμασει ας ενημερωσει.

Σε ποιό ;;; 

'Έχεις link ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...