Προς το περιεχόμενο

S20 Fe 329 ευρώ germanos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


daPro7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, daPro7 είπε

Το 12 mini δεν λέει?

 

3 λεπτά πριν, Gerara_ είπε

Αυτήν την ερώτηση θα έκανα και εγώ 

Με τίποτα σε αυτή την τιμή.Μοντέλο του 2020 με 2227 mAh μπαταρία.Για 200-250€ ίσως να αξίζει.

  • Like 1
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, kirileman είπε

Αν κάποιος δώσει το s21fe σε παρόμοια τιμή θα γίνει σφαγή!

καλυτερο ειναι αυτο , πλην οθονης. Σε ολα τα αλλα ειναι καλυτερο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

 

Με τίποτα σε αυτή την τιμή.Μοντέλο του 2020 με 2227 mAh μπαταρία.Για 200-250€ ίσως να αξίζει.

Για μένα δεν αξιζει το mini είναι πολύ μικρό για να καταναλώνεις περιεχόμενο 

επίσης όλα αυτά τα κινητά έχουν 4gb ram που φαίνεται γιατί αν παίζεις παιχνίδια κλείνει τις εφαρμογές

Για μενα αξιζει μονο απο iphone 12 pro και πανω που εχουν 6gb ram 

αξιζει για δώρο σε καμία γκ****να  

ούτε το s20 αξίζει γιατί είναι πολύ παλιό 

θα μπορούσαν να κάνουν μια μείωση τιμής στο iphone 12 αλλά προτιμούν να προσελκύσουν γυναικείο πληθυσμό

( κλασσικά) όπως κάνουν και στα clubakia 

Σε κινητά για μένα αξίζει pixel 6a από αμαζον de 340 € (απλά δεν ξέρω τι παίζει με 5g)

και μετά το a52s (299€) 

Μπορεί να βγουν και άλλες προσφορές σε apple μέχρι την Παρασκευή οπότε μην βιάζεστε 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πιξελ ειναι φανταστικη συσκευη αλλα εχει 2 πολυ μεγαλα μειον, δεν υποστηριζετε στην ελλαδα απο κανενα παροχο και αυτο σημαινει δεν εχει VoWIFI, VoLTE, 5g. Επιπλεον το οτι δεν υποστηριζετε σημαινει οτι αν παθει κατι, θα πρεπει να το στειλεετε εξω για επισκευη.

Το samsung απο την αλλη υποστηριζει τα παντα και εχει το καλυτερο σερβις στη χωρα, με μεγαλη διαφορα απο τον δευτερο. 

 

Παντως αν επαιρνα το 6α μονο απο το αμαζον θα το επαιρνα, επισης το 6α βγαινει με μεταφορικα 378€ 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησε η τιμή. Επεσε η παραγγελία... έκανα παραλαβή με αντικαταβολή απο το κατάστημα. Ξέρετε αν γίνεται τιμολόγιο εκεί βαση α39 ; απο το site έφυγε με 329 αλλά εκεί στην παραλαβή/πληρωμή γίνεται τιμολόγιο (265); Ξέρει κανείς;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, keepgoin said:

Ξεκίνησε η τιμή. Επεσε η παραγγελία... έκανα παραλαβή με αντικαταβολή απο το κατάστημα. Ξέρετε αν γίνεται τιμολόγιο εκεί βαση α39 ; απο το site έφυγε με 329 αλλά εκεί στην παραλαβή/πληρωμή γίνεται τιμολόγιο (265); Ξέρει κανείς;

πως το εκανες αυτό... εμένα την ατνικαταβολή μου την έχει γκριζαρισμένη.. μόνο πληρωμή με κάρτα με αφήνει να επιλέξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σορρυ αλλά θα το ξαναρωτήσω. Διαβάζοντας εδώ https://www.germanos.gr/images/corporate/Diagonismoi-Oroi/EnergeiaEurobankEpistrofi15%.pdf

καταλαβαίνετε αν παίρνουμε επιστροφή σε παραλαβή απο το κατάστημα και πληρωμή εκεί με κάρτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, zacharias99 είπε

πως το εκανες αυτό... εμένα την ατνικαταβολή μου την έχει γκριζαρισμένη.. μόνο πληρωμή με κάρτα με αφήνει να επιλέξω...

Δεν επέλεξα τιμολόγιο, και παραλαβή απο το κατάστημα. Με άφησε κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, NoDsl είπε

Εγώ σορρυ αλλά θα το ξαναρωτήσω. Διαβάζοντας εδώ https://www.germanos.gr/images/corporate/Diagonismoi-Oroi/EnergeiaEurobankEpistrofi15%.pdf

καταλαβαίνετε αν παίρνουμε επιστροφή σε παραλαβή απο το κατάστημα και πληρωμή εκεί με κάρτα;

"3. H ενέργεια ισχύει και στις online αγορές από τo e-shop www.germanos.gr. 
Απαραίτητη προϋπόθεση είναι η εξόφληση της συναλλαγής να πραγματοποιηθεί μέσω του e-shop."

Οπότε, όχι.. πρέπει οι online αγορές, να πληρώνονται και online.

Ίσχυε έτσι και παλιότερα, δεν είναι καινούριο.

Επεξ/σία από MakisCE
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, keepgoin είπε

Ξεκίνησε η τιμή. Επεσε η παραγγελία... έκανα παραλαβή με αντικαταβολή απο το κατάστημα. Ξέρετε αν γίνεται τιμολόγιο εκεί βαση α39 ; απο το site έφυγε με 329 αλλά εκεί στην παραλαβή/πληρωμή γίνεται τιμολόγιο (265); Ξέρει κανείς;

Αφού σου λέει να πας στο κατάστημα και να μην προχωρήσεις σε ηλεκτρονική παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, MakisCE είπε

"3. H ενέργεια ισχύει και στις online αγορές από τo e-shop www.germanos.gr. 
Απαραίτητη προϋπόθεση είναι η εξόφληση της συναλλαγής να πραγματοποιηθεί μέσω του e-shop."

Οπότε, όχι.. πρέπει οι online αγορές, να πληρώνονται και online.

Ίσχυε έτσι και παλιότερα, δεν είναι καινούριο.

Να διευκρινήσουμε κάτι σχετικά με αυτό τουλάχιστον απ' όσο καταλαβαίνω εγώ.

Η επιστροφή ισχύει είτε αν πας σε κατάστημα και ολοκληρώσεις εκεί την αγορά ή ηλεκτρονικά απ' το eshop και ολοκληρώσεις σε αυτό την αγορά.

Ο NoDsl αναφέρεται μάλλον στον συνδιασμό (ηλεκτρονική παραγγελία και πληρωμή στον κατάστημα) που όντως ενδεχομένως να μην ισχύει...

image.png.911cb38cc7e5f77ff06d89eac2180531.png

Επεξ/σία από MiJ16
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...