Προς το περιεχόμενο

S20 Fe 329 ευρώ germanos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


daPro7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, ProponitisTouKanape είπε

Νομίζω για τα προϊόντα που πιάνει το άρθρο όχι, τα αγοράζεις χωρίς ΦΠΑ εξ' αρχής αλλιως δε τον παίρνεις πίσω.

Δεν είναι υποχρεωτικό να αγοράσεις κάνοντας χρήση του άρθρου 39.Αν κόψεις κανονικά τιμολόγιο γίνεται συμψηφισμός του ΦΠΑ στο τέλος της χρήσης, ουσιαστικά το γλυτώνεις με καθυστέρηση, εκτός κι αν είσαι πιστωτικός.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 247
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως οποίος κάνει το λογαριασμό του με αποφορολογηση πιστεύω δε θα πάρει επιστροφή αφού το πληρωταιο πόσο θα είναι κάτω από 349

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, teo1966 είπε

δηλαδη λογικα με αποφορολογηση + την προσφορα θα παει λιγοτερο η τιμη?

Η επιστροφή θα πρέπει να είναι για το τελικο πόσο, θα είναι κάτω από 349 άρα δεν ισχύει. Επιστροφή είναι από 349 και πάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Εγώ το A52s έχω βάλει στο μάτι, αλλά το 8/256 στα 360€, αυτό όμως είναι 6/128.Κρατάω τα κινητά 3-4 χρόνια, δεν με νοιάζει τόσο αν μείνει πίσω σε updates, αλλα για την Ram.

Είχε παίξει πέρυσι στον Γερμανό το Α52s 256gb με αποφορολόγηση και επιστροφή 30% και έβγαινε τελική τιμή 290 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι κάθεστε και λέτε για αποφορολογηση. Η τελική τιμή είναι έτσι και αλλιώς κάτω από το όριο της επιστροφής. Και χωρίς αποφορολογηση, δεν παίρνει κάποιος επιστροφή αν δεν βάλει κάτι ακόμα στο καλάθι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν προστεθεί κάποιο προϊόν και η τιμή φτάσει η ξεπεράσει τα 349€, η επιστροφή γίνεται να εξαργυρωθεί επί τόπου και να χρεωθεί το μειωμένο τελικό ποσό στην αγορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, AntiCambeR είπε

Αν προστεθεί κάποιο προϊόν και η τιμή φτάσει η ξεπεράσει τα 349€, η επιστροφή γίνεται να εξαργυρωθεί επί τόπου και να χρεωθεί το μειωμένο τελικό ποσό στην αγορά;

όχι, εφόσον και δεν γίνεται επιστροφή αγοράς αν δεν έχει ολοκληρωθεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, feelihipo είπε

όχι, εφόσον και δεν γίνεται επιστροφή αγοράς αν δεν έχει ολοκληρωθεί

Σε παρόμοιες προσφορές με επιστροφή Eurobank, γινόταν νομίζω.

Οπότε με ποιόν τρόπο γίνεται η επιστροφή;Σου επιστρέφουν την διαφορά χρημάτων στην κάρτα αργότερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Σε παρόμοιες προσφορές με επιστροφή Eurobank, γινόταν νομίζω.

Οπότε με ποιόν τρόπο γίνεται η επιστροφή;Σου επιστρέφουν την διαφορά χρημάτων στην κάρτα αργότερα;

Χρεώνεται η κάρτα το ποσό της αγοράς πχ 349€ και μέσα σε κάποιες Χ ημέρες πιστωνεται το ποσό της επιστροφής  και είναι διαθέσιμο για αγορές στις συνεργαζομενες εταιρείες 

Επεξ/σία από terry308
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Σε παρόμοιες προσφορές με επιστροφή Eurobank, γινόταν νομίζω.

Δεν γινοταν, αφου μπαινει αφου ολοκληρωθει η συναλλαγη (πολλες φορες και μετα απο μερες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...