Προς το περιεχόμενο

S20 Fe 329 ευρώ germanos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


daPro7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ το A52s έχω βάλει στο μάτι, αλλά το 8/256 στα 360€, αυτό όμως είναι 6/128.Κρατάω τα κινητά 3-4 χρόνια, δεν με νοιάζει τόσο αν μείνει πίσω σε updates, αλλα για την Ram.

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Kag1ante είπε

Μόνο και μόνο ότι είναι η έκδοση με snap για εμένα αξίζει. Θα πάρει κανονικά και android 13 και θα έχει firmware  updates μέχρι το 23 και security μέχρι το 24

Μιας και το αναφερεις, υπαρχει αποψη S20 FE 5G vs iphone 11;

Ειχαν πει οτι η σειρα 20 θα επαιρνε μεχρι και android 14 αντ' αυτου, θα παρει μεχρι 13. Αρα αλλη μια. 

Απο την αλλη βλεπω τα iphone να παιρνουν 5-6, ενημερωσεις, οποτε τυπικα το 11αρι θα παει μεχρι ios 18-19; Κανα 2-3 ενημερωσεις παραπανω;

Βεβαια το vs ειναι s20 fe 5g germanos στα 329 vs iphone11 eu απο xxx.gr στα 450 τελικες. 

Το ερωτημα ειναι με 120€ παιρνεις "παραπανω" κινητο;

To mini 12αρι ειναι αστεια "προσφορα".

Σκεφτομαι να κανω τη μεταβαση σε μηλο για την εμπειρια χρησης αλλα και 120€ ειναι 120€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Kostasm45 είπε

Ρε παιδιά sorry για το off topic , αλλά γιατί τόση πρεμούρα για την αποφορολογηση.

Το ΦΠΑ δεν αποδίδεται στο τέλος της χρήσης ή κάνω λάθος?

Νομίζω για τα προϊόντα που πιάνει το άρθρο όχι, τα αγοράζεις χωρίς ΦΠΑ εξ' αρχής αλλιως δε τον παίρνεις πίσω.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, NoDsl είπε

Μιας και το αναφερεις, υπαρχει αποψη S20 FE 5G vs iphone 11;

Ειχαν πει οτι η σειρα 20 θα επαιρνε μεχρι και android 14 αντ' αυτου, θα παρει μεχρι 13. Αρα αλλη μια. 

Απο την αλλη βλεπω τα iphone να παιρνουν 5-6, ενημερωσεις, οποτε τυπικα το 11αρι θα παει μεχρι ios 18-19; Κανα 2-3 ενημερωσεις παραπανω;

Βεβαια το vs ειναι s20 fe 5g germanos στα 329 vs iphone11 eu απο xxx.gr στα 450 τελικες. 

Το ερωτημα ειναι με 120€ παιρνεις "παραπανω" κινητο;

To mini 12αρι ειναι αστεια "προσφορα".

Σκεφτομαι να κανω τη μεταβαση σε μηλο για την εμπειρια χρησης αλλα και 120€ ειναι 120€.

Επειδή το ξανακοίταξα θα πάει μέχρι android 14 (3 αναβαθμίσεις λογισμικού). Τώρα για εμένα οι διαφορές είναι λογισμικό εναντίον specs. Είμαι πιστός android fan γιατί απλά δέν με βολεύει το iOS και αυτή τη τιμή πιστεύω αξίζει το S20 FE. Αν και τα 2 ήταν ίδια τιμή 499 θα σου έλεγα ξεκάθαρα iphone 11

Αν δέν είχα πάρει πρόσφατα το A52s ίσως να το χτύπαγα

Επεξ/σία από Kag1ante
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Kag1ante είπε

Επειδή το ξανακοίταξα θα πάει μέχρι android 14 (3 αναβαθμίσεις λογισμικού). Τώρα για εμένα οι διαφορές είναι λογισμικό εναντίον specs. Είμαι πιστός android fan γιατί απλά δέν με βολεύει το iOS αλλά σε αυτή τη τιμή πιστεύω αξίζει το S20 FE. Αν και τα 2 ήταν ίδια τιμή 499 θα σου έλεγα ξεκάθαρα iphone 11

Μέχρι το Android 13 θα πάρει..

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s20-fe-5g-october-2022-security-patch-europe/

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Kag1ante είπε

Επειδή το ξανακοίταξα θα πάει μέχρι android 14 (3 αναβαθμίσεις λογισμικού).

Με 10 βγήκε άρα θα πάρει και τη 13 που κυκλοφορεί τώρα και μετά τέλος.

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s20_fe_5g-10377.php

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, daPro7 είπε

 

2 λεπτά πριν, gr234567 είπε

Με 10 βγήκε άρα θα πάρει και τη 13 που κυκλοφορεί τώρα και μετά τέλος.

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s20_fe_5g-10377.php

Σωστοί και οι 2, νόμιζα βγήκε με 11ρι απο το κουτί... still όμως παίζει στα λεφτά του Α52s για εμένα είναι πολύ κομπλέ προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω ένα χρόνο περίπου αυτο με τον snapdragon! Αν εξαιρέσεις την μπαταρία είναι μια χαρά το τηλέφωνο. 

Εχει επιλογή για φορτιση μεχρι το 85%.

1 ωρα sot έχασε περίπου  24%22512465_Screenshot_20221119-211842_Devicecare.jpg.5ad79e38c82b2d178d21c4ca60b1cb74.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...