Προς το περιεχόμενο

MINI COOPER AUTO


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, Milkofree είπε

Aν θυμάσαι έχω και τον Θεμιστοκλή[τον γάτο], του αρέσουν τα κάμπριο να ανεμίζει η γούνα του 🤣

Είναι τρία αυτοκίνητα με ιδιαίτερη εμφάνιση, ότι οδηγικά διαφέρουν πολύ, αυτό είναι αλήθεια.

 

Α, ναι. Πώς βρέθηκες εκεί κάτω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/1/2023 στις 9:26 ΜΜ, Maurikycli είπε

Α, ναι. Πώς βρέθηκες εκεί κάτω;

Όταν λές πως βρέθηκα εκεί κάτω? Που?

 

 

Κάτι άλλο τώρα, αν πούμε αν, αγοράσω ένα Toyota MR2 ή τέσπα κάποιο αυτόματο ρόουντστερ ή γενικά κάμπριο[μπορεί να είναι 4θεσιο] με 7-8 χιλιάρικα, τι λεφτά μπορεί να χρειαστούν για να ''φτιαχτεί''? 

Δλδ βάψιμο αμαξώματος, νέα κουκούλα, καθαρισμός σαλονιού, νέα ελαστικά, ίσως νέες ζάντες, γενικό σέρβις σε όλα τα μηχανικά μέρη, νέα αμορτισέρ, φρένα κτλ, δλδ τι ακριβώς θα χρειαστεί και ποιο θα είναι το τελικό κόστος πάνω κάτω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, Milkofree είπε

Όταν λές πως βρέθηκα εκεί κάτω? Που?

 

 

 

Νόμιζα ότι είσαι κάπου στην Αθήνα, αλλά έκανα λάθος. 😕

Εμένα μου ήρθε ένας μεγαλόσωμος μαύρος γάτος και τον έβγαλα Σοφοκλή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Milkofree είπε

Όταν λές πως βρέθηκα εκεί κάτω? Που?

 

 

Κάτι άλλο τώρα, αν πούμε αν, αγοράσω ένα Toyota MR2 ή τέσπα κάποιο αυτόματο ρόουντστερ ή γενικά κάμπριο[μπορεί να είναι 4θεσιο] με 7-8 χιλιάρικα, τι λεφτά μπορεί να χρειαστούν για να ''φτιαχτεί''? 

Δλδ βάψιμο αμαξώματος, νέα κουκούλα, καθαρισμός σαλονιού, νέα ελαστικά, ίσως νέες ζάντες, γενικό σέρβις σε όλα τα μηχανικά μέρη, νέα αμορτισέρ, φρένα κτλ, δλδ τι ακριβώς θα χρειαστεί και ποιο θα είναι το τελικό κόστος πάνω κάτω?

Με πρόβλημα στη μέση και με 7-8 χιλιάρικα  και Cabrio θα πήγαινα σε κάτι τέτοιας κατηγορίας

https://www.car.gr/classifieds/cars/?category=12&make=32186&model=14534&pg=1&price-to=9000&registration-from=2005&sp=554

Σχεδόν όλα είναι από ιδιώτες που λογικά τα έχουν αγόρασει καινούρια όποτε φαντάζομαι θα τα πρόσεχαν πάρα πολύ.

Βάψιμο αυτά,αν βρεις ένα καλο,δεν χρειάζονται ούτε νέα κουκούλα.Το μοτέρ είναι πολύ καλό,φυσικά ΔΕΝ είναι σπορ αμάξια.

Υπάρχει και το προηγούμενη μοντέλο το W208 ,αλλά εκεί πάει σε 2λιτρο τουλάχιστον.

 

Επεξ/σία από jmmys
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, vs_skg είπε

Το 'χουμε καταλάβει ότι τελικά δεν θα πάρει τίποτα και ούτε δίπλωμα θα βγάλει, έτσι; Έτσι.

Ασφαλώς θα βγάλω δίπλωμα και φυσικά θα αγοράσω αυτοκίνητο... δεν τρολάρω στο πόστ. Θέλω απλά να ακούσω γνώμες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Milkofree είπε

Ασφαλώς θα βγάλω δίπλωμα και φυσικά θα αγοράσω αυτοκίνητο... δεν τρολάρω στο πόστ. Θέλω απλά να ακούσω γνώμες..

δεν είπα ότι τρολάρεις, έχεις την αναποφασιστικότητα ανθρώπου που το αμάξι θα είναι γούστο και όχι κάλυψη ανάγκης, άλλωστε το γράφεις. Παράλληλα δεν ξερεις τι γούστο θες ακριβώς και εχεις και περιορισμένο budget οπότε εν τέλει η ιστορία δείχνει ότι όταν τα βάλεις όλα στο ζύγι θα καταλήξεις ότι προτιμάς αυτά τα λεφτά να τα κάνεις κάτι άλλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να δώσω πάνω από 5.000€ για 1ο αυτοκίνητο, σε 1-2 χρόνια βλέπουμε για κάτι καλύτερο. Και πάντα αυτόματο σασμάν, ευχαριστώ

Αυτό το Citroen AMI το ηλεκτρικό, τι ρόλο βαράει σαν αυτοκίνητο? Έχω δεί ένα εδώ στο Ρέθυμνο και κυκλοφορεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Milkofree είπε

Δεν θέλω να δώσω πάνω από 5.000€ για 1ο αυτοκίνητο, σε 1-2 χρόνια βλέπουμε για κάτι καλύτερο. Και πάντα αυτόματο σασμάν, ευχαριστώ

Αυτό το Citroen AMI το ηλεκτρικό, τι ρόλο βαράει σαν αυτοκίνητο? Έχω δεί ένα εδώ στο Ρέθυμνο και κυκλοφορεί

Ο,τι πρέπει για αρχή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα σε άρθρο λέει τελική ταχύτητα 45χλμ/ώρα πιο αργό και από κλαρκ σε ευθεία σε περνάει και ποδήλατο χαχαχα

Εντάξει τραγικό το συγκεκριμένο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Milkofree είπε

Δεν θέλω να δώσω πάνω από 5.000€ για 1ο αυτοκίνητο, σε 1-2 χρόνια βλέπουμε για κάτι καλύτερο. Και πάντα αυτόματο σασμάν, ευχαριστώ

Αυτό το Citroen AMI το ηλεκτρικό, τι ρόλο βαράει σαν αυτοκίνητο? Έχω δεί ένα εδώ στο Ρέθυμνο και κυκλοφορεί

Πάρε ενα xiaomi πατίνι καλύτερα παρά το AMI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρώτησα έναν που πουλάει πατίνια, και του είπα το πρόβλημα που έχω στην μέση, μου είπε να μην πάρω πατίνι, κοπανάει πάρα πολύ θα μου δημιουργηθεί μεγάλο πρόβλημα.

Αμάξι και βλέπουμε ποιο, όταν έρθει η ώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...