Προς το περιεχόμενο

MINI COOPER AUTO


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, tzotzo είπε

Την διάβασες την αγγελία; Αν τη. Διάβασες θες να μου πεις τι δεν διάβασες;

Screenshot_20230111_101616_com.brave.browser.jpg

Ναι την διάβασα,και επειδή εγώ δεν γνωρίζω ρωτάω εσένα που είσαι του κλάδου πως κατάλαβες ότι είναι ΣΙΓΟΥΡΑ χιλιοτρακαρισμενο και με γυρισμένα χλμ.

Και ξανά,το κιτ επισκευής σασμάν σε εξειδικευμένο με τα εργατικά στο Yaris ποσο έχει;

Επεξ/σία από jmmys
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, jmmys είπε

Ναι την διάβασα,και επειδή εγώ δεν γνωρίζω ρωτάω εσένα που είσαι του κλάδου πως κατάλαβες ότι είναι ΣΙΓΟΥΡΑ χιλιοτρακαρισμενο και με γυρισμένα χλμ.

Και ξανά,το κιτ επισκευής σασμάν σε εξειδικευμένο με τα εργατικά στο Yaris ποσο έχει;

Αγαπητέ μου κερνάω καφέ, καύσιμο και όσα θες για τον χρόνο σου να πάμε να το δούμε παρεα. Και αν δεν είναι όπως τα λέω θα σου ζητήσω συγνώμη δημοσίως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, tzotzo είπε

Αγαπητέ μου κερνάω καφέ, καύσιμο και όσα θες για τον χρόνο σου να πάμε να το δούμε παρεα. Και αν δεν είναι όπως τα λέω θα σου ζητήσω συγνώμη δημοσίως.

Άσε μας αγόρι μου.Εσυ είσαι του κλάδου;Αμφιβάλλω αν εχεις καν αμάξι στο όνομα σου και παίρνεις του μπαμπά.2 απλές ερωτήσεις και μου απαντάς με καφέδες και καύσιμα.

Καλη σου μέρα.

Επεξ/σία από jmmys
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, jmmys είπε

Και ξανά,το κιτ επισκευής σασμάν σε εξειδικευμένο με τα εργατικά στο Yaris ποσο έχει;

Η διαφορά είναι ότι του γιαρις έχει πολύ λιγότερες πιθανότητες να αστοχήσει. Τα mini είναι γνωστά για την αναξιοπιστία τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, jmmys είπε

Άσε μας αγόρι μου.Εσυ είσαι του κλάδου;Αμφιβάλλω αν εχεις καν αμάξι στο όνομα σου και παίρνεις του μπαμπά.2 απλές ερωτήσεις και μου απαντάς με καφέδες και καύσιμα.

Καλη σου μέρα.

Ο πατερας μου δεν ζει εδω και 10 χρονια. Εχω αλλαξει απο το 2015, 2 καινουρια αυτοκινητα και 4 μεταχειρισμενα. Απο το 2009 3 καινουρια και 5 μεταχειρισμενα. Απο το 2009 εχω οδηγησει συστηματικα αλλα 10 τουλαχιστον αυτοκινητα. ΑΥΤΑ οσον αφορα την αξιοπιστια μου.
Επειδη βλεπω οτι εχουμε ελευθερο χρονο,ετσι φαινεται για να γραφουμε back to back απαντησεις. Αν δεν εχεις ειμαι παραπανω απο προθυμος να σου πληρωσω τον χρονο σου να παμε να το δουμε το αυτοκινητο.

 

Παμε τωρα παρακατω αφου δεν θες να βγαλεις μεροκαματο.
Το αμαξι που προταθηκε εχει μεσο ορο 10k χιλιομετα ετησιως. Ο μεσος ορος στην Ελλαδα ειναι 15 χιλιαδες χιλιομετρα ετησιως.
Δεν αναφερεται πουθενα βιβλιο σερβις. Σε συνδυασμο με το οτι τα χιλιομετρα που εχει ειναι αρκετα λιγοτερα απο τον μεσο ορο, ειναι αν μη τι αλλο αρνητικο. Εγω το λεω γυρισμενα χιλιομετρα εσυ πες το οπως θες.

Το αμαξι που προταθηκε λεει "ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ". Δεν λεει πουθενα ατρακαριστο. Δεν λεει πουθενα δεκτος καθε ελεγχος. Εγω λοιπον το λεω χιλιοτρακαρισμενο, εσυ πες το οπως θες.

Το αμαξι που προταθηκε λεει "ΓΡΗΓΟΡΗ ΠΩΛΗΣΗ" - "ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΕΚΠΤΩΣΗ ΑΓΟΡΑΣΤΗ". Δεν ξερω κανεναν πωλητη αυτοκινητου που να εχει αμαξι σε καλη κατασταση και να ειναι διατεθειμένος να κανει παζαρια απο την αγγελια.

ΑΥΤΑ τα ολιγα για το eye turning ρημαδι 20ετιας 320 Cabrio που προταθηκε.

Τωρα επειδη εβαλες στη συζητηση το yaris. Με 5000€ που εβαλε ως οριο ο TS παιρνεις ενα yaris του 2002, και σου μενουν λεφτα να κανεις ολικη ανακατασκευη τον κινητηρα, το σασμαν και βαψιμο. Και κραταει αλλα 20 χρονια. Που κραταει αλλα 20 χρονια και χωρις αυτα αλλα λεμε τωρα να ειναι safe. Δυστυχως ομως δεν εχει αυτοματο κιβωτιο.

7 λεπτά πριν, dtk-386 είπε

Η διαφορά είναι ότι του γιαρις έχει πολύ λιγότερες πιθανότητες να αστοχήσει. Τα mini είναι γνωστά για την αναξιοπιστία τους.

Οχι μονο οτι ειναι αναξιοπιστα. Δεν γλιτωνεις το εξειδικευμενο συνεργειο καθως οτι και να παθει, πρεπει να λυσεις το μισο αυτοκινητο για να το φτιαξεις.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, tzotzo είπε

Εχω αλλαξει απο το 2015, 2 καινουρια αυτοκινητα και 4 μεταχειρισμενα. Απο το 2009 3 καινουρια και 5 μεταχειρισμενα. Απο το 2009 εχω οδηγησει συστηματικα αλλα 10 τουλαχιστον αυτοκινητα. ΑΥΤΑ οσον αφορα την αξιοπιστια μου.

Θα μου επιτρέψεις να μην πιστέψω τίποτα από όλα αυτά.Τουλάχιστον 24 οχήματα σε 13 χρόνια.

33 λεπτά πριν, tzotzo είπε

Και κραταει αλλα 20 χρονια. Που κραταει αλλα 20 χρονια και χωρις αυτα αλλα λεμε τωρα να ειναι safe.

Ειδικά μετά από αυτό.

Τέλος,όταν σου λέει ο πωλητης δεν δέχεται κανέναν έλεγχο,απλά το προσπερνάς.

 

Επεξ/σία από jmmys
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tzotzo είπε

Μπορεί να είμαι φαναρτζης ή να έχω συνεργείο, ή να έχω μαντρα,ή να είχα mini ή απλά να έχει τύχει να έχω άποψη επειδή είμαι στον κλάδο. Αντί να κοιτάξεις να με ειρωνευτείς μπορείς να αντιπαρατεθείς με επιχειρήματα.

"Χιλιοτρακαρισμενο στάνταρ, ενδεχομένως και "μπακαλιάρος" σιγουρα γυρισμένα χιλιόμετρα."

Σε αυτα τα σοβαρα επιχειρηματα, πραγματι πρεπει να αντιπαρατεθω με επιχειρηματα. Αποφασισε όμως τι εισαι, γιατι σε αλλο thread εισαι κατασκευαστης ηλιακων θερμοσίφωνων. Να ξέρουμε ρε παιδι μου ποιον έχουμε απεναντι μας! 

Εκτος και αν εισαι καφετζου, οποτε τα βλέπεις όλα στο φλυντζάνι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, andreaspA είπε

"Χιλιοτρακαρισμενο στάνταρ, ενδεχομένως και "μπακαλιάρος" σιγουρα γυρισμένα χιλιόμετρα."

Σε αυτα τα σοβαρα επιχειρηματα, πραγματι πρεπει να αντιπαρατεθω με επιχειρηματα. Αποφασισε όμως τι εισαι, γιατι σε αλλο thread εισαι κατασκευαστης ηλιακων θερμοσίφωνων. Να ξέρουμε ρε παιδι μου ποιον έχουμε απεναντι μας! 

Εκτος και αν εισαι καφετζου, οποτε τα βλέπεις όλα στο φλυντζάνι.

 

Παμε τωρα παρακατω αφου δεν θες να βγαλεις μεροκαματο.
Το αμαξι που προταθηκε εχει μεσο ορο 10k χιλιομετα ετησιως. Ο μεσος ορος στην Ελλαδα ειναι 15 χιλιαδες χιλιομετρα ετησιως.
Δεν αναφερεται πουθενα βιβλιο σερβις. Σε συνδυασμο με το οτι τα χιλιομετρα που εχει ειναι αρκετα λιγοτερα απο τον μεσο ορο, ειναι αν μη τι αλλο αρνητικο. Εγω το λεω γυρισμενα χιλιομετρα εσυ πες το οπως θες.

Το αμαξι που προταθηκε λεει "ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ". Δεν λεει πουθενα ατρακαριστο. Δεν λεει πουθενα δεκτος καθε ελεγχος. Εγω λοιπον το λεω χιλιοτρακαρισμενο, εσυ πες το οπως θες.

Το αμαξι που προταθηκε λεει "ΓΡΗΓΟΡΗ ΠΩΛΗΣΗ" - "ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΕΚΠΤΩΣΗ ΑΓΟΡΑΣΤΗ". Δεν ξερω κανεναν πωλητη αυτοκινητου που να εχει αμαξι σε καλη κατασταση και να ειναι διατεθειμένος να κανει παζαρια απο την αγγελια.

ΑΥΤΑ τα ολιγα για το eye turning ρημαδι 20ετιας 320 Cabrio που προταθηκε.


Σε παρακαλω πεισε με οτι το αμαξι που προταθηκε ειναι καλο και δεν ειναι ετσι οπως τα λεω. 

Οσον αφορα τους ηλιακους, που και εκει φανηκε η αγνοια σου, οχι μονο απο εμενα την κατεδειξαν και αλλοι συνφορουμιτες και ακομα τους απαντας γιατι ταχα μου δεν εχεις ανεβει ταρατσα, 2008-2009 ημουν σε λογιστηριο αρκετα μεγαλης βιοτεχνιας ηλιακων. Και πετυχα την εναλλαγη, λογω κρισης, απο την κατασκευη στα φασον προιοντα. Ουτε ανεφερα μανες ουτε κυρ γιωργους ουτε παιδια.

12 λεπτά πριν, andreaspA είπε

"Χιλιοτρακαρισμενο στάνταρ, ενδεχομένως και "μπακαλιάρος" σιγουρα γυρισμένα χιλιόμετρα."



 

Δεν ευθυνομαι εγω για το τι αντιλαμβανεται ο καθενας απο αυτα που αναγνωσκει. Η απο αυτα που δεν αναγνωσκει.
Αυτοι που εχουν πραγματικα χιλιομετρα στα αυτοκινητα που πωλουν, το φωναζουν απο χιλιομετρα.
ΙΔΙΟ ΑΜΑΞΙ ΙΔΙΑ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑ

Screenshot_9-down.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, tzotzo είπε

Παμε τωρα παρακατω αφου δεν θες να βγαλεις μεροκαματο.
Το αμαξι που προταθηκε εχει μεσο ορο 10k χιλιομετα ετησιως. Ο μεσος ορος στην Ελλαδα ειναι 15 χιλιαδες χιλιομετρα ετησιως.
Δεν αναφερεται πουθενα βιβλιο σερβις. Σε συνδυασμο με το οτι τα χιλιομετρα που εχει ειναι αρκετα λιγοτερα απο τον μεσο ορο, ειναι αν μη τι αλλο αρνητικο. Εγω το λεω γυρισμενα χιλιομετρα εσυ πες το οπως θες.

Το αμαξι που προταθηκε λεει "ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ". Δεν λεει πουθενα ατρακαριστο. Δεν λεει πουθενα δεκτος καθε ελεγχος. Εγω λοιπον το λεω χιλιοτρακαρισμενο, εσυ πες το οπως θες.

Το αμαξι που προταθηκε λεει "ΓΡΗΓΟΡΗ ΠΩΛΗΣΗ" - "ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΕΚΠΤΩΣΗ ΑΓΟΡΑΣΤΗ". Δεν ξερω κανεναν πωλητη αυτοκινητου που να εχει αμαξι σε καλη κατασταση και να ειναι διατεθειμένος να κανει παζαρια απο την αγγελια.

ΑΥΤΑ τα ολιγα για το eye turning ρημαδι 20ετιας 320 Cabrio που προταθηκε.


Σε παρακαλω πεισε με οτι το αμαξι που προταθηκε ειναι καλο και δεν ειναι ετσι οπως τα λεω. 

Οσον αφορα τους ηλιακους, που και εκει φανηκε η αγνοια σου, οχι μονο απο εμενα την κατεδειξαν και αλλοι συνφορουμιτες και ακομα τους απαντας γιατι ταχα μου δεν εχεις ανεβει ταρατσα, 2008-2009 ημουν σε λογιστηριο αρκετα μεγαλης βιοτεχνιας ηλιακων. Και πετυχα την εναλλαγη, λογω κρισης, απο την κατασκευη στα φασον προιοντα. Ουτε ανεφερα μανες ουτε κυρ γιωργους ουτε παιδια.

Ο καθένας μπορεί να πουλάει κάτι για χίλιους δυο λόγους.Μπορεί να έχει άμεση ανάγκη για χρήματα και το δίνει όσο όσο.

Απο εκεί και πέρα λίγο δύσκολο να αγοράζει κάποιος ενα Cabrio bmw για να κάνει 20.000χλμ το χρόνο.

Ειναι ιδιωτης,το αμάξι έχει πινακίδες και δεν φαίνεται ρημάδι στις φωτο.Αν κάποιος θέλει να πάρει κάτι τέτοιο,ζητάει να το δει απο κοντα και να κάνει τον έλεγχο.Αν δει κάτι που δεν του αρέσει ή δεν του δώσει ο πωλητης αρκετά στοιχεία,όπως για τα χλμ π.χ. τότε πάει αλλου.Τόσο απλά.

Φυσικά εξαιρούνται τα Yaris 20 ετών τα οποία τα αγοράζεις με κλειστά μάτια,έτσι;

Προσωπικά δεν θα αγόραζα ποτε τόσο παλιό αμάξι,εξαίρεση αν είχα τα τόσα πολλά λεφτά που εκτός από ένα καινούριο θα ήθελα  και κατι ιδιαίτερο,όπως ένα 55αρι Cabrio AMG εκείνης της εποχής.

 

Επεξ/σία από jmmys
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, jmmys είπε

Θα μου επιτρέψεις να μην πιστέψω τίποτα από όλα αυτά.Τουλάχιστον 24 οχήματα σε 13 χρόνια.

Ειδικά μετά από αυτό.

Τέλος,όταν σου λέει ο πωλητης δεν δέχεται κανέναν έλεγχο,απλά το προσπερνάς.

 

Με συγχωρεις ειναι πολυ παραπανω, εκτος απο τα δικα μου,αυτα που εχω οδηγησει συστηματικα ειναι πανω απο 25.
Εσβησα ΄λιγο απο το επωνυμο μου αλλα νομιζω μπορεις να ενωσεις τις τελειες να δεις οτι οντως ειμαι εγω.

IMG_20230111_121128 (Large).jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, tzotzo είπε

Με συγχωρεις ειναι πολυ παραπανω, εκτος απο τα δικα μου,αυτα που εχω οδηγησει συστηματικα ειναι πανω απο 25.
Εσβησα ΄λιγο απο το επωνυμο μου αλλα νομιζω μπορεις να ενωσεις τις τελειες να δεις οτι οντως ειμαι εγω.

IMG_20230111_121128 (Large).jpg

Δεν χρειάζονται όλα αυτά Νίκο.Σου εξήγησα το σκεπτικό μου στο από πάνω ποστ,και δεν νομίζω να διαφωνείς.

Επεξ/σία από jmmys
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, jmmys είπε

Ο καθένας μπορεί να πουλάει κάτι για χίλιους δυο λόγους.Μπορεί να έχει άμεση ανάγκη για χρήματα και το δίνει όσο όσο.

Απο εκεί και πέρα λίγο δύσκολο να αγοράζει κάποιος ενα Cabrio bmw για να κάνει 20.000χλμ το χρόνο.

Ειναι ιδιωτης,το αμάξι έχει πινακίδες και δεν φαίνεται ρημάδι στις φωτο.Αν κάποιος θέλει να πάρει κάτι τέτοιο,ζητάει να το δει απο κοντα και να κάνει τον έλεγχο.Αν δει κάτι που δεν του αρέσει ή δεν του δώσει ο πωλητης αρκετά στοιχεία τότε πάει αλλου.Τόσο απλά.

Φυσικά εξαιρούνται τα Yaris 20 ετών τα οποία τα αγοράζεις με κλειστά μάτια,έτσι;

Προσωπικά δεν θα αγόραζα ποτε τόσο παλιό αμάξι,εξαίρεση αν είχα τα τόσα πολλά λεφτά που εκτός από ένα καινούριο θα ήθελα  και κατι ιδιαίτερο,όπως ένα 55αρι Cabrio AMG εκείνης της εποχής.

 

Κοιταξε σε ολα αυτα που λες εχεις δικιο. ΑΝ, μονο ΑΝ, ηταν το μοναδικο 320 Cabrio χρονολογιας 2002 που πουλιωταν. Δυστυχως ομως εχει και αλλες αγγελιες. Καποιοι εχουν ξεπερασει κατα πολυ τον μεσο ορο που ειναι 15.000 στην Ελλαδα αλλα παρεχουν πληροφοριες(πχ book service) και το λενε. Καποιοι εχουν κανει βελτιωσεις και το λενε κλπ κλπ. Οταν λοιπον κοιτας ενα συνολο προυποθεσεων, και στην συγκεκριμενη περιπτωση προσπαθουμε να το βγαλουμε καλο, οχι οτι ειναι, προσπαθουμε να βρουμε δικαιολογιες γτ δεν γραφει στην αγγελια παραπανω πληροφοριες καταλαβαινεις οτι βρωμαει η υποθεση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, tzotzo είπε

Κοιταξε σε ολα αυτα που λες εχεις δικιο. ΑΝ, μονο ΑΝ, ηταν το μοναδικο 320 Cabrio χρονολογιας 2002 που πουλιωταν. Δυστυχως ομως εχει και αλλες αγγελιες. Καποιοι εχουν ξεπερασει κατα πολυ τον μεσο ορο που ειναι 15.000 στην Ελλαδα αλλα παρεχουν πληροφοριες(πχ book service) και το λενε. Καποιοι εχουν κανει βελτιωσεις και το λενε κλπ κλπ. Οταν λοιπον κοιτας ενα συνολο προυποθεσεων, και στην συγκεκριμενη περιπτωση προσπαθουμε να το βγαλουμε καλο, οχι οτι ειναι, προσπαθουμε να βρουμε δικαιολογιες γτ δεν γραφει στην αγγελια παραπανω πληροφοριες καταλαβαινεις οτι βρωμαει η υποθεση

Δεν πάμε να βγάλουμε καλό το συγκεκριμένο ή σαβούρα.Ήταν μια εναλλακτική ιδέα για το mini σε αυτά τα χρήματα.Κάτι τέτοιο δηλαδή,όχι απαραίτητα το συγκεκριμένο.Σίγουρα θα υπάρχουν ίδια μοντέλα με πολλές πληροφορίες όπως είπες.

Επεξ/σία από jmmys
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, jmmys είπε

Δεν χρειάζονται όλα αυτά Νίκο.Σου εξήγησα το σκεπτικό μου στο από πάνω ποστ,και δεν νομίζω να διαφωνείς.

Ειπες οτι αποκλειεται να εχω οδηγησει συστηματικα τοσα αυτοκινητα. 3 φορες τον μηνα νοικιαζω αυτοκινητο λογω δουλειας, και παιρνω μοντελο αναλογα την διαθεσιμοτητα. Καθε φορα που νοικιαζω αμαξι γραφω τουλαχιστον 150 χιλιομετρα. Μιλαμε για ενα τεραστιο νουμερο χιλιομετρων που εχω γραψει με διαφορετικα αυτοκινητα. Απο i10 εως b class, απο καινουριο με 300 χλμ εως σαπακι 15ετιας με 200.000. Και το 25 που ειπα ειναι λιγο. Και δεν περιλαμβανονται τα 25k που γραφω ετησιως με τα προσωπικα αυτοκινητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, tzotzo είπε

Ειπες οτι αποκλειεται να εχω οδηγησει συστηματικα τοσα αυτοκινητα. 3 φορες τον μηνα νοικιαζω αυτοκινητο λογω δουλειας, και παιρνω μοντελο αναλογα την διαθεσιμοτητα. Καθε φορα που νοικιαζω αμαξι γραφω τουλαχιστον 150 χιλιομετρα. Μιλαμε για ενα τεραστιο νουμερο χιλιομετρων που εχω γραψει με διαφορετικα αυτοκινητα. Απο i10 εως b class, απο καινουριο με 300 χλμ εως σαπακι 15ετιας με 200.000. Και το 25 που ειπα ειναι λιγο. Και δεν περιλαμβανονται τα 25k που γραφω ετησιως με τα προσωπικα αυτοκινητα.

Αυτά όλα δεν είναι απόδειξη ότι μπορείς να κρίνεις αν κάτι είναι χιλιοτρακαρισμενο με γυρισμένα χλμ ενώ κάτι τέτοιο δεν φαίνεται στις φωτο.Πιθανόν να είναι,μπορεί και όχι.

Τελος δεν βγάζεις άποψη με νοικιασμένα αμάξια που τα οδηγούν πολλοί διαφορετικοί οδηγοί.Μόνο αν εχεις κάτι για χρόνια στη κατοχή σου και εχεις συνομιλήσει με άτομα που έχουν το ίδιο αμάξι.Όλα τα αλλα είναι θεωρίες.

Τελος πάντων,όλα καλά.🙂

Ας συμφωνήσουμε ότι ένα mini σχεδόν 20 ετών δεν είναι και τόσο συνετή επιλογή σε αυτά τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...