Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5/Pro Topic v4


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC ή με smartphones, στον βαθμό του εφικτού, καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, SabotazNic είπε

 

Μονο αυτο αξιζε φουλ . Μου αρεσε που εστιασαν στο symbiote arc που ειναι λιγο πιο dark ο παρκερ ελπιζω να την εχει σε μεγαλο μερος της ιστοριας 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαράδεκτο. Δε ξέρω αν ήταν καλό ή κακό σαν showcase. Αλλά Playstation showcase που θα βλέπαμε τι να περιμένουμε στο μέλλον δεν ήταν. Σόρρυ κιόλας αλλά στα παπάρια μας τα παιχνίδια της Ubisoft της EA και της Capcom.

Θα μπορούσε απλά να ήταν ένα State of Play για το Spiderman. Τσάμπα πέταξαν και το παιχνίδι της Bungie μέσα σε αυτό το σκουπιδαριό.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με εξαίρεση το spiderman ούτε που παρατήρησα κανένα άλλο fist party .

Που είναι τα μεγάλα πιστόλια; Αν το ήξερα προτύτερα θα είχα πέσει για ύπνο. Έχασα το χρόνο μου.

Επεξ/σία από p07apo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χάλια η παρουσίαση, πολύ hype για το τίποτα και μετά από 1μιση χρόνο χωρίς event. Αυτοί δεν ήταν που έλεγαν τα στούντιο μας έχουν πολλά να δείξουν? Που είναι? Τα 2 cinematic των 5 δευτερολεπτων? Η μεγαλύτερη πλειοψηφία ήταν 3rd party και indies ενώ εμείς περιμέναμε να δούμε από τα playstation Studios( stray blade, pragmata, Lou multiplayer δεν είδαμε απολύτως τίποτα από τα μεγάλα στούντιο της Σονυ πέρα από την insomniac ) . Ούτε καν ημερομηνία για το spiderman δεν έδωσαν που το θεωρούσα και σίγουρο. Μεγάλη ευκαιρία της MS να πάρει το momentum με το δικό της event με τόσα πράγματα που μπορεί να δείξει. 

Επεξ/σία από GreekLegend2
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 17/5/2023 στις 3:14 ΜΜ, kaliakman είπε

Καλά πήγε αυτό...

Επεξ/σία από kaliakman
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

βαρετή παρουσίαση , αφού πιθικιζουν τη νιτεντο , τουλάχιστον θ ήταν καλό να το κάνουν σωστά και να ξεκινήσουν με ένα δυνατό first party  .

πρακτικά τίποτα τον ιδιεταιρο , είχαμε ήδη δει πολλά πράγματα για  FF 16 , sf6 , grsndblue fantasy πχ 

στα συν το metal gear , to Spiderman ( αν και κάπου προσωπικά τουλάχιστον έχω ένα fatigue με την Μάρβελ )   και ίσως και το dragon dogma ( αν και το ένα το βρήκα κάπως generic και βαρετό μετά από κάνα δεκαωρο )

για τα υπόλοιπα παιχνίδια τι να πω , αν τα έβλεπε κάποιος στο στιμ σιγά μην ασχολούταν , ορισμένα ούτε καν next gen δεν δείχνουν , πολύ woke στοιχείο μέσα, είδα και ένα που ήταν αντιγραφή του Splatoon , κάτι τέτοιο γιατί να το βάλουν σε ένα τέτοιο showcase ?

αν αυτό είναι το μέλλον του ps5 για το επόμενο ένα χρόνο , καλά κάνω που αυτή τη περίοδο συλλέγω για το ps3 , δε νομιζω να μου ληψει και κάτι .

9 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Α τελικα δεν πηγε απατο οπως ηθελαν καποια σχετικα αρθρα 🤡

τα λέγαμε και τότε κάποιοι εδώ ότι το μηχάνημα δε πούλησε καθόλου άσχημα  αλλά ... κλασσικα γελακια και confused ....

Επεξ/σία από Choronzoon
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το Project Q κατάλαβε τελικά κανείς τι είναι; 

Εγώ κατάλαβα ότι είναι συσκευή για να streamάρει αποκλειστικά και μόνο στο local wifi, δηλαδή ουσιαστικά μιλάμε για ένα πετσοκομμένο Wii U Gamepad.

Δεν καταλαβαίνω τι κάνουν εκεί στη Sony, ειλικρινά.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν την είδα εχτές, τα είδα όλα σήμερα. Η αλήθεια είναι πως περίμενα περισσότερα. Ένα ronin, ένα tsushima 2. Τεσπα, κρατάω φυσικά το spiderman 2, περίμενα βέβαια κ ημερομηνία κυκλοφορίας (ελπίζω να ισχύουν οι φήμες που ακούγονται για Σεπτέμβριο), metal gear που για μένα προσωπικά είναι απίστευτη ευκαιρία μιας κ δεν έχω παίξει κανένα κ φυσικά το assassin mirage μιας κ είμαι μεγάλος φαν της σειράς. Για το συγκεκριμένο όμως κάτι με χάλασε. Σε κάποια σημεία τα γραφικά,  σε κάτι κοντινά του basim ένιωθα ότι χαλαγαν πολύ θυμίζοντας ps3 εποχές. Ελπίζω είτε να κάνω λάθος είτε να το φτιάξουν κ στο event της ubisoft να το δούμε καλύτερα. Κ αυτό το phantom blade τη ευχάριστη έκπληξη. 

Όσον αφορά το φορητό, απλά αδιάφορο. Από ότι κατάλαβα δεν θα είναι καθαρό φορητό μιας κ θα πρέπει να έχεις οπωσδήποτε ps5 κ θες κ σύνδεση νετ για να παίζεις. Κ θα μπορείς να παίζεις μόνο ότι games έχεις στο ps5? Εκεί το έχασα λίγο. Τι σόι portable είναι αυτό δεν κατάλαβα. 

Επεξ/σία από ilias78
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...