Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5/Pro Topic v4


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC ή με smartphones, στον βαθμό του εφικτού, καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

15 ώρες πριν, nekio είπε

Συμφωνω απολυτα. τον εχω 1+ χρονο τον SN850 και παει σφαιρα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bushidocougar είπε

θα ήταν καλό να δούμε και καμία αναφορά για νέο μοντέλο μέσα στο 2023 ή όχι.

Νομίζω είναι πολύ νωρίς ακόμα για pro έκδοση.

Καλά καλά, τώρα ξεκινάνε να δίνουν τίτλους ΜΟΝΟ για ps5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, bushidocougar είπε

Υπάρχουν συζητήσεις από leaks για έκδοση με αποσπόμενο disk drive.

Το μονο που θα δεχόμουν γιατί αν πουν για προ μοντέλο ενώ δεν έχουν βγάλει τίποτα θα ναι σαν κοροϊδία . Παντως θα ηθελα ενα release date για silent hill 2 είναι άκρως αναμενόμενο. Και επίσημη ημερομηνία για spiderman συνδυαστικά με ανοικτά preorders. Αντε να δουμε και μια ωραία συλλεκτική  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν ισχύσει το release date του PS6 για 2028, τότε ΑΝ βγει κάποιο Pro edition θα ανακοινωθεί πιστεύω για 2025+, αργεί πολύ. Το detachable disk drive θα είναι μία πιο slim εκδοση του original ps5, με τα ίδια specs (ίσως και να είναι ένα digital edition ps5 με δυνατότητα σύνδεσης disk drive).

Επεξ/σία από bushidocougar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, alexcas777 είπε

Δηλαδή τι παραπάνω σε απόδοση να δώσει ένα pro μοντέλο?

8K, 4M κ 16L

Κοροϊδεύω προφανώς αλλά κ εγώ το βρίσκω παράλογο. Σχεδόν μόλις έφτιαξε η διαθεσιμότητα, τίτλοι ΑΑΑ δεν έχουν βγει αρκετοί κ συζητάνε για pro μοντέλο. Εδω ακόμα κ η υπαρχουσα έκδοση δεν έχει δειξει πλήρως τα δόντια της. Κ 8Κ ανάλυση να προσφέρει, δεν ξέρω πόσα μοντέλα τηλεοράσεων την υποστηρίζουν κ φυσικά με το κόστος. Να πουν για slim να το καταλάβω. Αλλά σου λέει οι μισοί κάτοχοι ps5 (μην πω παραπάνω) σίγουρα θα το πάρουν. Οπότε....

Επεξ/σία από ilias78
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...