Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5/Pro Topic v4


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC ή με smartphones, στον βαθμό του εφικτού, καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2.8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Final Fantasy 16: Απογοητευτικές προπαραγγελίες;

https://game20.gr/final-fantasy-16-preorders-rumor/

Diablo speaking...

Επίσης, μήπως ο κοσμάκης έχασε ολίγον την εμπιστοσύνη του στη Square Enix μετά το forspoken και κάτι άλλες μούφες?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, firepc είπε

Final Fantasy 16: Απογοητευτικές προπαραγγελίες;

https://game20.gr/final-fantasy-16-preorders-rumor/

Diablo speaking...

Επίσης, μήπως ο κοσμάκης έχασε ολίγον την εμπιστοσύνη του στη Square Enix μετά το forspoken και κάτι άλλες μούφες?

Μηπως και ο κόσμος κουράστηκε απο την κοροϊδία των μισοτελειωμένων games που θέλουν 15 patch και σου λεει σιγα μην τους προπληρώσω?

Ασχετο με το παραπάνω αλλα μπηκαν τα games του plus αλλα ειναι άφαντο το NBA 2K23...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vorlon68 είπε

Μηπως και ο κόσμος κουράστηκε απο την κοροϊδία των μισοτελειωμένων games που θέλουν 15 patch και σου λεει σιγα μην τους προπληρώσω?

Αυτό θα ήθελα να το πιστέψω αλλά δες τα άλλα φετινά παιχνίδια πως ξεσκίστηκαν να πουλάνε, ακόμα και το Atomic Heart που μπήκε day one στο τζιπί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση για το δωρεάν nba 2κ23 που μπήκε σήμερα. 

Ο αδερφός μου το είχε αγοράσει πριν κάτι μήνες για το ps4 του. 

Διάβασα ότι δεν υπάρχει cross play μεταξύ διαφορετικών γενεών playstation, οπότε αν κατεβάσω την έκδοση για ps5 ξεχνάμε το παίξουμε online μεταξύ μας. 

Εάν όμως κατεβάσω την έκδοση για ps4, που μου δίνει την επιλογή μιας και έχω βάλει και το ps4 του στο λογαριασμό μου για να παίρνει κι εκείνος παιχνίδια από τη συλλογή μου, θα μπορούμε άραγε να παίξουμε online μεταξύ μας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, firepc είπε

Final Fantasy 16: Απογοητευτικές προπαραγγελίες;

https://game20.gr/final-fantasy-16-preorders-rumor/

Diablo speaking...

Επίσης, μήπως ο κοσμάκης έχασε ολίγον την εμπιστοσύνη του στη Square Enix μετά το forspoken και κάτι άλλες μούφες?

E λογικό οταν πρέπει να δώσεις 80ρια και 70ρια στα κοντά για RE4 remake, SFVI , Zelda TOTK , DIABLO4, Τί είμαστε, τραπεζίτες ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nekrik είπε

E λογικό οταν πρέπει να δώσεις 80ρια και 70ρια στα κοντά για RE4 remake, SFVI , Zelda TOTK , DIABLO4, Τί είμαστε, τραπεζίτες ; 

δλδ τα πήρε ο κόσμος όλα day 1 και την νύφη την πληρώνει το FF?

Τσπ, θα δούμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, firepc είπε

δλδ τα πήρε ο κόσμος όλα day 1 και την νύφη την πληρώνει το FF?

Τσπ, θα δούμε..

Παραπονιούνται αρκετοί online για τις τιμές πάντως και για την έλλειψη ρευστού με τις πολλές ταυτόχρονες κυκλοφορίες. Θα δούμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό θα πρέπει να το δω για να το πιστέψω.

Νομίζω ότι έχουμε ανάγκη ένα FFIX remake.

Επεξ/σία από p07apo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως (για να επαναφέρω λίγο την συζήτηση για το Project Q) ενώ όταν είδα την παρουσίαση με άφησε παγερά αδιάφορο έως και έκραξα την Sony για την άνευ λόγου κατασκευή ενός τέτοιου περιφερειακού, έπιασα τον εαυτό μου να το καλοβλέπει τις τελευταίες ημέρες καθώς στην δικιά μου περίπτωση νομίζω ότι θα βόλευε. Όποιος έχει νεογέννητο ή πολύ μικρό παιδί, μάλλον μπορεί να με καταλάβει. 😛

Αρκεί φυσικά η υλοποίηση να είναι όπως πρέπει. Να μπορεί να παίξει απροβλημάτιστα όλα τα παιχνίδια με μία σύνδεση ας πούμε 100/10. Η μπαταρία να κρατάει τουλάχιστον ένα 3ωρο και φυσικά η τιμή να είναι σε λογικά επίπεδα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, -WISE- είπε

Πάντως (για να επαναφέρω λίγο την συζήτηση για το Project Q) ενώ όταν είδα την παρουσίαση με άφησε παγερά αδιάφορο έως και έκραξα την Sony για την άνευ λόγου κατασκευή ενός τέτοιου περιφερειακού, έπιασα τον εαυτό μου να το καλοβλέπει τις τελευταίες ημέρες καθώς στην δικιά μου περίπτωση νομίζω ότι θα βόλευε. Όποιος έχει νεογέννητο ή πολύ μικρό παιδί, μάλλον μπορεί να με καταλάβει. 😛

Αρκεί φυσικά η υλοποίηση να είναι όπως πρέπει. Να μπορεί να παίξει απροβλημάτιστα όλα τα παιχνίδια με μία σύνδεση ας πούμε 100/10. Η μπαταρία να κρατάει τουλάχιστον ένα 3ωρο και φυσικά η τιμή να είναι σε λογικά επίπεδα.

Επειδή απαιτεί να είσαι στο σπίτι για να το χρησιμοποιήσεις, αν ήταν σε όλα καλό εκτός από την μπαταρία, δεν θα με ένοιαζε να το έχω και μόνιμα στην πρίζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...