Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5/Pro Topic v4


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC ή με smartphones, στον βαθμό του εφικτού, καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καπου διαβασα ότι βγήκε δωρεάν εκδοση για ps5 για όσους έχουν την ps4 έκδοση του fallout 4. Στο store μου ζητάει ομως 19.99. Το έχει δοκιμάσει κανείς ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

25 λεπτά πριν, Dorian είπε

Καπου διαβασα ότι βγήκε δωρεάν εκδοση για ps5 για όσους έχουν την ps4 έκδοση του fallout 4. Στο store μου ζητάει ομως 19.99. Το έχει δοκιμάσει κανείς ;

μου την βγαζει στο game catalog του plus extra 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Dorian είπε

Καπου διαβασα ότι βγήκε δωρεάν εκδοση για ps5 για όσους έχουν την ps4 έκδοση του fallout 4. Στο store μου ζητάει ομως 19.99. Το έχει δοκιμάσει κανείς ;

Το εχεις δωρεαν απο τοτε που το ειχε δωσει το plus? Εγω για να μην εχω τετοια, μεχρι και τις 25/4 που το ειχε 4,99€ το αγορασα και πηρα κανονικα την PS5 εκδοση. Απλα ειχα διαβάσει οτι θα δωσουν και καποια δωρεαν DLC αλλα δεν ειδα κατι τετοιο.

Επεξ/σία από vorlon68
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dorian είπε

το έχω από την συλλογή 20 παιχνιδιών του ps4 που έτρεχε τα πρώτα 2 χρόνια του ps5. 

Και εγω απο εκει το ειχα αλλα σκέφτηκα οτι αν κανουν το ίδιο που ειχαν κανει με το FF και στην αρχη δεν εδωσαν δωρεαν την PS5 έκδοση λεω 4,99€ ειναι... ας παει στο καλο και να το αγορασω δεν θα σωθω αν κανω οικονομια σε 5€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vorlon68 είπε

Και εγω απο εκει το ειχα αλλα σκέφτηκα οτι αν κανουν το ίδιο που ειχαν κανει με το FF και στην αρχη δεν εδωσαν δωρεαν την PS5 έκδοση λεω 4,99€ ειναι... ας παει στο καλο και να το αγορασω δεν θα σωθω αν κανω οικονομια σε 5€.

Που έχει 4,99; 19,99 το είδα εγώ την έκδοση ps5/ps4. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Dorian είπε

Καπου διαβασα ότι βγήκε δωρεάν εκδοση για ps5 για όσους έχουν την ps4 έκδοση του fallout 4. Στο store μου ζητάει ομως 19.99. Το έχει δοκιμάσει κανείς ;

Δεν ισχύει για ps collection. Μόνο όσοι το έχουν αγορασμένο ή ps extra 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος αγόρασε ή έχει ακούσει τα νέα Pulse Elite ας γράψει τις εντυπώσεις του παρακαλώ γιατί τα έχουμε βάλει αρκετοί στα radar μας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/4/2024 στις 7:09 ΜΜ, SabotazNic είπε

Δεν ισχύει για ps collection. Μόνο όσοι το έχουν αγορασμένο ή ps extra 

χθες με αφησε και το κατέβασα μαλλον το άλλαξαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, συγνωμη αν εχει ξαναερωτηθει. Υπαρχει καποιος adaptor ps5 που να επιτρεπει να παιζω παιχνιδια που δεν το υποστηριζουν με mouse & keyboard? ευχαριστω


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας, κάποιος που να έχει εμπειρία από Razer Hammerhead Hyperspeed ή Sony Explorer ....???

Ενδιαφέρομαι μόνο για αυτά τα δυο τα συγκεκριμένα. Αν υπάρχουν και άλλες προτάσεις που να είναι και για ps5 και κινητό, πείτε μου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση και αν δεν είναι στο κατάλληλο νήμα , παρακαλώ να μεταφερθεί. 
Ps5 και fifa 24 , μετά την εγκατάσταση και στην οθόνη που διαλέγεις ομάδες , είχε κάποιους δείκτες για τη ομάδα που επέλεγες με πράσινα βελάκια (υποθέτω λόγω στατιστικών την δεδομένη στιγμή). Μετά από λίγο καιρό σταμάτησε να τα εμφανίζει , χρειάζεται να κάνω κάτι ? Κάποια συνδρομή κλπ ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες να ρωτήσω. Είχα καμία 110 ώρες στο elden ring με ένα απολαυστικό magic playthrough που λόγω και της κατανας που κάνει upscale στο magic μπορείς να πεις ότι ήταν gameplay wise και magic και dext-katana style of game. Τέλος πάντων το είχα αγοράσει καινούριο το δισκάκι το κατάπια το πούλησα κάι το έκανα unistal. Τώρα που θα βγει το expansion αν ξανά αγοράσω το παιχνίδι θα μπορώ να παίξω με το save μου εννοώ να συνεχίσω με τον χαρακτήρα μου ? Η θα έχουν διαγραφεί όλα? Μπορώ α τα ελέγξω αυτά κάπου δεν πολύ νιώθω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...