Προς το περιεχόμενο

Απατεώνας έμπορος μεταχειρισμένων ΙΧ (Μάντρες γενικότερα)


jojoiop

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταγραφη χιλιομετρων γινοταν παντα, απλα δεν υπηρχε διασταυρωση μεταξυ ΚΤΕΟ. Οταν το 2019 αρχισε να εμφανιζεται το αρχειο, τοτε εμφανιστηκαν και οι κομπινες…

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα στοιχεία υπάρχουν.

Οι διασταυρώσεις έχουν αργήσει. Όπως έχουν αργήσει πολλοί άλλοι έλεγχοι που μπορούν να γίνουν σήμερα το βράδυ, σε μεγάλη σειρά παραβιαζόμενων προδιαγραφών στη χώρα.

Προφανώς είναι πολιτική επιλογή αυτό και τους λόγους τους ξέρουν καλύτερα αυτοί που λαμβάνουν τέτοιες αποφάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 hours ago, Krasdimi said:

Θέλω απλά να πω πως είμαι από τους λίγους που δικαιώθηκαν με αγωγή σε μαντρά... Πήρα και τα λεφτά μου πίσω και μερικά ακόμα για την ταλαιπωρία μου.

Μου έδωσε αμάξι το 2013 με 120.000 χλμ.

Το 2019 από το ΚΤΕΟ φάνηκε να έχει γυρισμένα χιλιόμετρα (217.000 χλμ) παρακαλώ...

Δεν είχα σκοπό να κάνω κάτι γιατί το αμάξι δεν έβγαλε προβλήματα.

Έτυχε όμως πάνω στο μήνα να μου σκάσει ο πλευρικός αερόσακος ενώ απλά οδηγούσα με 120 στην Αττική. ( δυνατός θόρυβος, γέμισε με αέριο η καμπίνα και έχασα ορατότητα) ευτυχώς δε σκοτώθηκα.

Έκανα λοιπόν αγωγή.

Το είχα πάρει 3500.

Αποζημιώθηκα με 4500 + 250 η απόσυρση.

Μην χάνετε την πίστη σας. Να τους κυνηγάτε τους μουλους.

Και πραγματικά είναι απόλαυση η αλλαγή του τρόπου που σου μιλάνε στο τηλέφωνο πριν και μετά την τελεσίδικη απόφαση ( από νταβαδες γίνονται γατάκια).

Σόρρυ για το γράμμα 

Υπάρχει μήπως εύκαιρη η απόφαση του δικαστηρίου για να δούμε λεπτομέρειες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Joshua21 είπε

Υπάρχει μήπως εύκαιρη η απόφαση του δικαστηρίου για να δούμε λεπτομέρειες?

Φίλε μου όχι... Τα έχει όλα ο δικηγόρος... Εγώ μόνο την αποζημίωση πήρα... 

7 ώρες πριν, elgol είπε

Το 2013 το πηρες, το 2019 ειδες στο κτεο γυρισμενα χιλιομετρα, 6 χρονια χωρις κτεο και πως απεδειξες οτι δεν τα εκανες εσυ;

Το 2018 είχε γίνει μια ανανέωση με τα ΚΤΕΟ και συνδέθηκαν όλα μεταξύ τους... Όταν λοιπόν πήγα να το περάσω μου έδειξαν το πρώτο ΚΤΕΟ του αυτοκινήτου, το δεύτερο και το τρίτο με τα γυρισμένα... Πριν το αγοράσω δλδ ..και ευτυχώς είχα όλα τα χαρτιά από τη μάντρα... Ότι ελέγχθηκε με τόσα χιλιόμετρα, ότι πέρασε ΚΤΕΟ με τόσα... Οπότε ήταν πολύ εύκολο να αποδείξω ότι η μαλαγανια έγινε λίγους μήνες πριν το πάρω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...