Προς το περιεχόμενο

TCL 55C805 55" & TCL 65C805 65" @ Germanos 609€ & 739€ με Eurobank €πιστροφη 15% [ΤΕΛΟΣ]


Lewnidas1995

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, Δημήτρης Καράς είπε

Ήθελα να ρωτήσω όσους έβαλαν παραγγελία, αν έχουν λάβει από τον Γερμανό κάποια επιπλέον ενημέρωση πέραν του αυτοματοποιημένου email που ακολουθεί την παραγγελία.

19.11.2023 02:01  παραγγελια

καμια ενημερωση... τους πηρα τηλ σημερα το μεσημερι δεν ηξεραν τπτ, θα πω να σας παρουμε εμεις τηλ ειπαν

δεν πηραν... αλλα η τιβι ηρθε με speedex, απο την οποια ειχα μνμ 3 λεπτα πριν φτασει.

στη σελιδα του γερμανου ακομη στο καταχωρημενη την εχει.

Μην χασουμε και την επιστροφη με τους ανικανους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 153
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Βάζω email και αριθμό παραγγελίας στο site και δεν βγάζει τίποτα. Εσάς σας βγάζει όπως καταλαβαίνω. Εκεί είναι η ανησυχία μου. Τί μπορεί να κάνω λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Δημήτρης Καράς είπε

Βάζω email και αριθμό παραγγελίας στο site και δεν βγάζει τίποτα. Εσάς σας βγάζει όπως καταλαβαίνω. Εκεί είναι η ανησυχία μου. Τί μπορεί να κάνω λάθος;

Συνδεομαι στον λογαριασμο και παω ιστορικο παραγγελιων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Δημήτρης Καράς είπε

Βάζω email και αριθμό παραγγελίας στο site και δεν βγάζει τίποτα. Εσάς σας βγάζει όπως καταλαβαίνω. Εκεί είναι η ανησυχία μου. Τί μπορεί να κάνω λάθος;

παιρνω τηλ και ειμαι σε αναμονη 20 λεπτα  

Αν μπεις στο λογαριασμο σου στο Γερμανο φαινεται στις παραγγελιες σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, adi32 είπε

παιρνω τηλ και ειμαι σε αναμονη 20 λεπτα  

Αν μπεις στο λογαριασμο σου στο Γερμανο φαινεται στις παραγγελιες σου?

Οπως εγραψα και πριν φαινεται απλα σαν καταχωρημενη, παρολο που εχω παραλαβει ηδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, osalonikios είπε

Οπως εγραψα και πριν φαινεται απλα σαν καταχωρημενη, παρολο που εχω παραλαβει ηδη.

ναι απλα τους φοβαμαι γιατι εχουν το χειροτερο συστημα παραγγελιων στον πλανητη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκανα παραγγελία ως guest παιδιά. Θα ήθελα να ζητήσω μια χάρη αν είναι εύκολο. Αν πάτε στο ακόλουθο link και βάλετε email/ αριθμό παραγγελίας, σας εμφανίζει κάτι; Εμένα βγάζει να "συμπληρώσω σωστά τα πεδία"

https://www.germanos.gr/order-tracking/

Επεξ/σία από Δημήτρης Καράς
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Δημήτρης Καράς είπε

Έκανα παραγγελία ως guest παιδιά. Θα ήθελα να ζητήσω μια χάρη αν είναι εύκολο. Αν πάτε στο ακόλουθο link και βάλετε email/ αριθμό παραγγελίας, σας εμφανίζει κάτι; Εμένα βγάζει να "συμπληρώσω σωστά τα πεδία"

https://www.germanos.gr/order-tracking/

Ναι εμφανίζει την παραγγελία 

Μιλάμε για καφενείο εταιρεία. 

Απάντησαν στο τηλέφωνο μετά από μια ώρα αναμονή.

Τη βρήκαν την παραγγελία αλλά δεν ήταν και πολύ σίγουροι. Θα σας πάρω σε λίγο λέει μόλις μου πουν πότε θα είναι η παράδοση.

Πέρασε άλλη μια ώρα και δεν έχουν πάρει 

Του ΟΤΕ δεν είναι ο Γερμανός? Ότι καφενείο είναι ο ΟΤΕ που πουλάει σουβλάκια και ασφάλειες το ίδιο και χειρότερο είναι αυτοί 

Επεξ/σία από adi32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε TCL 55C805 55" & TCL 65C805 65" @ Germanos 609€ & 739€ με Eurobank €πιστροφη 15% [ΤΕΛΟΣ]
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενεργοποίησε κανεις τους 2 μηνες cosmote tv?

https://www.germanos.gr/images/corporate/COSMOTE TV_ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΗΣ ΚΩΔΙΚΟΥ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗΣ.pdf

Λεει θα ερθει ενας κωδικος 

Ο κωδικός κουπονιού καθώς και αναλυτικές οδηγίες για την ενεργοποίηση της υπηρεσίας θα διατεθούν στον δικαιούχο με αποστολή SMS, εντός 10 ημερολογιακών ημερών από την παραλαβή της συσκευής τηλεόρασης που απέκτησε, στον αριθμό κινητού τηλεφώνου που ο δικαιούχος θα υποδείξει κατά την αγορά.

 

Επεξ/σία από adi32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, power_1 είπε

Πηρε κανεις την επεκταση εγγυησης στο γερμανο την 3 ετη ισχυει μετα τα 2 ετητης tcl (2+3=5) ?

Ποσο κοστιζει?

Τι περιλαμβανει?

 

Πηγα ρωτησα σε καταστημα ουτε ηξερε να μου απαντησει... κατι για 2 χρονια επεκταση της εβγαζε το συστημα μου λεει... τελικα μου ειπε να παω την αποδειξη να το δουμε ξανα.

Ισως επεσα σε ασχετη...

Επισης ειπε δε γινεται με τα χρηματα της επιστροφης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, osalonikios είπε

Πηγα ρωτησα σε καταστημα ουτε ηξερε να μου απαντησει... κατι για 2 χρονια επεκταση της εβγαζε το συστημα μου λεει... τελικα μου ειπε να παω την αποδειξη να το δουμε ξανα.

Ισως επεσα σε ασχετη...

Επισης ειπε δε γινεται με τα χρηματα της επιστροφης.

Στις δωρεαν επεκτασεις εγγυησης tv  γραφει 2+3 ετη  αρα θα πρεπει να ειναι πενταετη .

η δωρεάν επέκταση εγγύησης στις τηλεοράσεις Samsung & LG, αφορά στην επέκταση + 3 χρόνια της εγγύησης (2 χρόνια από το κατασκευαστή + 3 χρόνια επέκταση εγγύησης της εταιρία μας )

https://www.germanos.gr/corporate/g-warranty-plus-epektasi-egguisis/

Τωρα για το κοστος δειχνει 110€ αν ειναι 800-900 € αγορα.

Το αν πρεπει να την πηγαινεις εσυ στο Germano ειναι λογικο αλλα δυσχρηστο για τν (αρα δεν πεταμε το κουτι)

Αφου η επεκταση γινεται μονο στο καταστημα (εντος 15ημερων απο την παραλαβη της τν) δεν ισχυει η επιστροφη .Αλλα μπορεις να εξαργυρωσεις τους ποντους σου νομιζω ?

Δεν ξερω αν μπορεις να κανεις "παζαρια" στην τιμη της επεκτασης .

Δεν ξερω κι αν κι η tcl εχει επεκταση εγγυησης και ποσο κοστιζει .

 

 

Επεξ/σία από power_1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...