Προς το περιεχόμενο

TCL 55C805 55" & TCL 65C805 65" @ Germanos 609€ & 739€ με Eurobank €πιστροφη 15% [ΤΕΛΟΣ]


Lewnidas1995

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, adi32 είπε

Πάω εκεί που έχει το οι εφαρμογές μου και έχει κάποιες πάνω από τη γραμμή και κάποιες από κάτω και μπορείς να πας τις κάτω πάνω σε όποια σειρά θέλεις αλλά δε βλέπω κάποιες εκεί να υπάρχουν 

Δεν εμφανιζονται εκει οι εφαρμογεϛ που εχειϛ περασει με sideload. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 153
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, vangelis_k είπε

Δεν εμφανιζονται εκει οι εφαρμογεϛ που εχειϛ περασει με sideload. 

Το smartTube.apk το new pipe και το stremio εμφανιζονται 

Δε βλεπω ουτε του playstore

Πως μπορω τις αλλες να τις εμφανισω σε ενα γρηγορο μενου?

 

Η επιστροφη εχει μπει σε σας στην πιστωτικη eurobank?

Εγω την πατησα γιατι η eurobank visa δε συμμετεχει 

Θελει ορισμενες καρτες eurobank

Επεξ/σία από adi32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, adi32 είπε

Το smartTube.apk το new pipe και το stremio εμφανιζονται 

Δε βλεπω ουτε του playstore

Πως μπορω τις αλλες να τις εμφανισω σε ενα γρηγορο μενου?

 

Η επιστροφη εχει μπει σε σας στην πιστωτικη eurobank?

Εγω την πατησα γιατι η eurobank visa δε συμμετεχει 

Θελει ορισμενες καρτες eurobank

Υπαρχει η εφαρμογη sideload launcher στο store τηϛ τηλεορασηϛ. Το εγκαθισταϛ, το φερνειϛ μπροστα στιϛ προτασειϛ εφαρμογων και οταν το ανοιγειϛ σου εμφανιζει ολεϛ τιϛ εφαρμογεϛ που εχειϛ περασει με πλαγιο τροπο και τιϛ εκκινειϛ κανονικα απο εκει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, adi32 είπε

Η επιστροφη εχει μπει σε σας στην πιστωτικη eurobank?

Εγω την πατησα γιατι η eurobank visa δε συμμετεχει 

Θελει ορισμενες καρτες eurobank

Συμμετέχουν οι κάρτες του προγράμματος "Επιστροφή". Αν η κάρτα έχει το λογότυπο "Επιστροφή" πιστωτική ή χρεωστική, παίρνει το 15%.

Ό,τιδήποτε άλλο, πχ κάρτα "Yes" που ενδεχομένως χρησιμοποίησες, δυστυχώς δεν συμμετέχει στην ενέργεια.

Κρίμα ρε φίλε και ήταν καλή προσφορά.

Στις 24/11/2023 στις 3:40 ΜΜ, Nick64 είπε

Την παρήγγειλα 19/11 και μέχρι σήμερα σιγή ιχθύος από το Γερμανό με υποτιθέμενη ημερομηνία παραλαβής 22/11. 

Πόσες μέρες έκανε σε εσάς για να έρθει;

Παρήγγειλα 20/11 και έφτασε 24/11 (την μέρα που είχαν θέσει αρχικά δηλαδή. Μάλιστα η τηλεόραση ήρθε από άλλη πόλη. Θα έπρεπε να είχες παραλάβει. Σου έχει έρθει; Αν, όχι πάρε τηλέφωνο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Δημήτρης Καράς είπε

Κρίμα ρε φίλε και ήταν καλή προσφορά.

Δεν πειράζει, αφού αξίζει η τηλεόραση ας είναι. 

Βιάστηκα να την πάρω επειδή τέλειωναν και δεν το εξέτασα πολύ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/11/2023 στις 8:02 ΜΜ, adi32 είπε

βρηκα ακρη με τις διαφημισεις του youtube
εβαλα την εφαρμογη file manager και εκανα install το smartTube.apk απο το usb και τελος

https://en.alfanotv.com/smart-home/how-to-watch-youtube-without-ads-on-tcl-google-tv/

Να ρωτήσω κάτι;

Αυτό κόβει τις διαφημίσεις απ' την εφαρμογή του YouTube, ή αντί να ανοίξεις την εφαρμογή του YouTube ανοίγεις άλλη εφαρμογή παραπλήσια, που λέγεται SmartTube;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, phanispal είπε

Να ρωτήσω κάτι;

Αυτό κόβει τις διαφημίσεις απ' την εφαρμογή του YouTube, ή αντί να ανοίξεις την εφαρμογή του YouTube ανοίγεις άλλη εφαρμογή παραπλήσια, που λέγεται SmartTube;

Ανοιγεις αλλη εφαρμογη αλλα εχει και login με το λογαριασμο σου και ολα  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και έχει ολόιδιο interface, δηλαδή ένας μέσος χρήστης δεν καταλαβαίνει διαφορά;

Αν και όσο μέσος και να είναι, και μόνο που θα του πεις να μη μπαίνει στο YouTube και να μπαίνει στο SmartTube, ε είναι λίγο κάπως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, phanispal είπε

Και έχει ολόιδιο interface, δηλαδή ένας μέσος χρήστης δεν καταλαβαίνει διαφορά;

Αν και όσο μέσος και να είναι, και μόνο που θα του πεις να μη μπαίνει στο YouTube και να μπαίνει στο SmartTube, ε είναι λίγο κάπως.

Ναι σχεδόν το ίδιο είναι 

20231127_182234_1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μόλις με κάλεσαν από Γερμανό να μου πουν ότι δεν υπάρχει στο Στοκ τους και θα παραλάβουν από μέσα Δεκέμβρη, 

σαν εναλλακτική μου έδωσαν την Samsung Q70C. αλλά νομίζω ότι είναι μακράν χειρότερη η συγκεκριμένη. Δεν ξέρω αν πρέπει να περιμένω ή να δεχτώ την επιλογή αυτή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όταν βάζω την γλώσσα στα αγγλικά το ok google ενεργοποιείται από το ενσωματωμένο μικρόφωνο στην tv. Αν την έχω στα ελληνικά δεν δουλεύει. Ακούει μόνο από το μικρόφωνο του χειριστηρίου αν πατήσω το σχετικό κουμπί. Δυστυχώς όμως αν την έχω στα αγγλικά το πρόγραμμα της τηλεόρασης είναι κι αυτό στα αγγλικά και σε πολλά κανάλια δε το δείχνει καν.

Έχει κανείς καμιά ιδέα αν διορθώνεται αυτό?

Επίσης αν και στο firmware upgrade δείχνει τελευταία έκδοση την 18 στο internet βρήκα και την 62 (V8-T653T01-LF1V062).Την έβαλα και παίζει μια χαρά.

Ήταν εδώ: https://shorturl.at/dgo05

Κατά τα άλλα η τηλεόραση πολύ καλύτερη απ ότι περίμενα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παραλάβει εδώ και μία εβδομάδα TV και sms για cosmote δεν έχει έρθει. Σήμερα πήρα τηλέφωνο, πάτησα "νέα παραγγελία" για να το σηκώσουν και με ενημέρωσαν πως παίρνει περίπου 10 μέρες για να ενεργοποιηθεί.

Η επιστροφή μπορεί να φτάσει μέχρι και 15 Δεκέμβρη για να την δω λέει.

 

Οι υπόλοιποι που έχετε παραλάβει σας ήρθε sms;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, apokotou1709 είπε

Παιδιά μόλις με κάλεσαν από Γερμανό να μου πουν ότι δεν υπάρχει στο Στοκ τους και θα παραλάβουν από μέσα Δεκέμβρη, 

σαν εναλλακτική μου έδωσαν την Samsung Q70C. αλλά νομίζω ότι είναι μακράν χειρότερη η συγκεκριμένη. Δεν ξέρω αν πρέπει να περιμένω ή να δεχτώ την επιλογή αυτή

Η γνώμη μου είναι να περιμένεις.

Νομίζω πως ήταν μια καλή προσφορά, η τηλεόραση είναι σούπερ και 2-3 εβδομάδες δεν είναι τραγικό διάστημα για κάτι που θα έχεις για καιρό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τη δωρεαν συνδρομη cosmote tv τι γινεται?

Δεν εχω λαβει ακομα sms πηρα στην cosmote και αφου μιλησα 10 λεπτα με τα ηλιθια ρομποτ βγηκε καποιος που με εδωσε σε καποιον αλλο και αφου δεν ειχαν ιδεα μου λενε δειτε το με το Γερμανο 

(Δεν ειμαι συνδρομητης cosmote)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...