Προς το περιεχόμενο

Αριθμός κινητού τηλεφώνου μόνο για να με καλούν


Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από korakios,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, great είπε

 

ειναι βεβαιο οτι καποια στιγη θα τρεξει κατι σε καποιο συστημα τους και θα τα φανε τα νουμερα αυτά. Οποτε μην κρεμεστε απο αυτό για κατι σημαντικό.

Το χρησιμοποιώ κανονικά για ιντερνετ ,κάθε μήνα μπαίνει πακέτο 200GB .Απλά το έγραψα για την λήξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 minutes ago, elgol said:

200 ή 20 GB;

https://www.vodafone.gr/eshop/internet-pantou-mobile-broadband/giga-wifi-on-the-spot-me-karta-sim/c-200128

10/40/200

Για να πιάσουμε και την άλλη περίπτωση, προσωπικά το χρησιμοποιώ σε συναγερμό και -πέρα από το αρχικό κόστος ενεργοποίησης- δεν έχω κάνει ποτέ ανανέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 hours ago, csontheline said:

https://www.vodafone.gr/eshop/internet-pantou-mobile-broadband/giga-wifi-on-the-spot-me-karta-sim/c-200128

10/40/200

Για να πιάσουμε και την άλλη περίπτωση, προσωπικά το χρησιμοποιώ σε συναγερμό και -πέρα από το αρχικό κόστος ενεργοποίησης- δεν έχω κάνει ποτέ ανανέωση.

Καλημέρα, δεν είδα κάπου κόστος αρχικής ενεργοποίησης για αυτό το πρόγραμμα, βασικά δεν είδα κάτι για κόστος ενεργοποίησης γενικώς, το γράφει κάπου? Επίσης θυμάσαι πόσο ήταν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Joshua21 είπε

Καλημέρα, δεν είδα κάπου κόστος αρχικής ενεργοποίησης για αυτό το πρόγραμμα, βασικά δεν είδα κάτι για κόστος ενεργοποίησης γενικώς, το γράφει κάπου? Επίσης θυμάσαι πόσο ήταν?

δεν έχει .Καρτοσυμβόλαιο είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Περιμένω να απαντήσει ο φίλος που παραπάνω ισχυρίστηκε πως έχει.

Εκτός αν εννοεί την αγορά που μαζί με το mifi εγώ πληρωσα 40€ αν δεν κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 minutes ago, Ukforthemoment said:

Εκτός αν εννοεί την αγορά που μαζί με το mifi εγώ πληρωσα 40€ αν δεν κάνω λάθος.

Δεν νομίζω μια και έγραψε ότι το χρησιμοποιεί σε συναγερμό.

Κάποιοι που πήραν την κάρτα από κατάστημα vodafone έχουν αναφέρει πως πλήρωσαν 20€, και αυτό μόνο και μόνο για να τους κάνουν τις ρυθμίσεις, για αυτό τον ρωτάω.

Μαζί με το mifi πάντως έχει ανέβει στα 59, παλιότερα ήταν στα 39,90€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Joshua21 said:

Καλημέρα, δεν είδα κάπου κόστος αρχικής ενεργοποίησης για αυτό το πρόγραμμα, βασικά δεν είδα κάτι για κόστος ενεργοποίησης γενικώς, το γράφει κάπου? Επίσης θυμάσαι πόσο ήταν?

Δεν το είχα πάρει εγώ, δεν είμαι 100% σίγουρος  για το αρχικό κόστος. Νομίζω ότι ήταν ~8€.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Δεν νομίζω μια και έγραψε ότι το χρησιμοποιεί σε συναγερμό.

Κάποιοι που πήραν την κάρτα από κατάστημα vodafone έχουν αναφέρει πως πλήρωσαν 20€, και αυτό μόνο και μόνο για να τους κάνουν τις ρυθμίσεις, για αυτό τον ρωτάω.

Μαζί με το mifi πάντως έχει ανέβει στα 59, παλιότερα ήταν στα 39,90€.

Βρήκα την κίνηση που πλήρωσα.39,90€ Σεπτέμβρη του 2020 .Μου είχαν ζητήσει και εμένα 10€  επιπλέον για να κάνουν ρυθμίσεις κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 08/12/2023 at 14:00, csontheline said:

Δεν το είχα πάρει εγώ, δεν είμαι 100% σίγουρος  για το αρχικό κόστος. Νομίζω ότι ήταν ~8€.

 

On 08/12/2023 at 14:05, Ukforthemoment said:

Βρήκα την κίνηση που πλήρωσα.39,90€ Σεπτέμβρη του 2020 .Μου είχαν ζητήσει και εμένα 10€  επιπλέον για να κάνουν ρυθμίσεις κλπ.

Πήγα σε κατάστημα vodafone και ζήτησα την sim σκέτη χωρίς mifi/router, την υπηρεσία για τις ρυθμίσεις τη βάφτισαν "ενεργοποίηση", και μου είπαν πως η πληρωμή της ενεργοποίησης (19 κάτι ευρώ) είναι απαραίτητη προϋπόθεση για να αποκτήσω wifi on the spot.

Πήγα σε άλλο κατάστημα vodafone στο οποίο μου είπαν ότι η υπηρεσία για τις ρυθμίσεις είναι προαιρετική και κοστίζει 13€, τελικά την πήρα από κει την sim χωρίς να πληρώσω τίποτα.

Επεξ/σία από Joshua21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

 

Πήγα σε κατάστημα vodafone και ζήτησα την sim σκέτη χωρίς mifi/router, την υπηρεσία για τις ρυθμίσεις τη βάφτισαν "ενεργοποίηση", και μου είπαν πως η πληρωμή της ενεργοποίησης (19 κάτι ευρώ) είναι απαραίτητη προϋπόθεση για να αποκτήσω wifi on the spot.

Πήγα σε άλλο κατάστημα vodafone στο οποίο μου είπαν ότι η υπηρεσία για τις ρυθμίσεις είναι προαιρετική και κοστίζει 13€, τελικά την πήρα από κει την sim χωρίς να πληρώσω τίποτα.

Απεριόριστα data μέχρι και 03/01/2024
0€
Ενεργοποίηση
Διευκρινίσεις
 
  • Η Χριστουγεννιάτικη προσφορά δωρεάν απεριόριστα data για 10 ημέρες ισχύει έως και 03/01/2024 23:59. Ισχύει για χρήση εντός Ελλάδος και μπορεί να ενεργοποιηθεί μόνο 1 φορά από κάθε συνδρομητή. Δεν μοιράζεται με άλλες συσκευές μέσω της υπηρεσίας Internet 4Sharing.

Koίτα το και αυτό.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω να μεταφέρω το νούμερο μου σε μια κάρτα όπου δεν θελω να πληρώνω ανανεώσεις όσο γίνεται γιατί θα καλώ μέσω voip.

Πήγα χτες στη Nova για την f2go και μου είπαν μίνιμουμ ανανέωση ανά δίμηνο και 8ε. Αυτό με την ανανέωση 1ε ανά δίμηνο που διάβαζα πιο πριν πως γίνεται; χρειάζεται να βάζεις 8ε ανά δίμηνο αλλά ανανεώνεις με 1ε και σου μένουν τα υπόλοιπα; 

 

Μετά πήγα στη Vodafone να τους ρωτήσω για την cu και την ανανέωση μέσω εφαρμογής-απόδειξη-cashback αλλά μου είπαν ότι το cashback είναι μόνο για σταθερό και οτι στο κινητό υπάρχει το thankyou για το οποίο δεν μου είπαν αν γίνεται ανανέωση κάρτας μέσω αποδείξεων. Με δούλευαν και εκεί; τι ισχύει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, AndVal είπε

Εγώ θέλω να μεταφέρω το νούμερο μου σε μια κάρτα όπου δεν θελω να πληρώνω ανανεώσεις όσο γίνεται γιατί θα καλώ μέσω voip.

Πήγα χτες στη Nova για την f2go και μου είπαν μίνιμουμ ανανέωση ανά δίμηνο και 8ε. Αυτό με την ανανέωση 1ε ανά δίμηνο που διάβαζα πιο πριν πως γίνεται; χρειάζεται να βάζεις 8ε ανά δίμηνο αλλά ανανεώνεις με 1ε και σου μένουν τα υπόλοιπα; 

 

Μετά πήγα στη Vodafone να τους ρωτήσω για την cu και την ανανέωση μέσω εφαρμογής-απόδειξη-cashback αλλά μου είπαν ότι το cashback είναι μόνο για σταθερό και οτι στο κινητό υπάρχει το thankyou για το οποίο δεν μου είπαν αν γίνεται ανανέωση κάρτας μέσω αποδείξεων. Με δούλευαν και εκεί; τι ισχύει; 

εκανα μεταφορα πριν λιγες μερες απο cosmote σε  f2g  

για να εχεις την επιλογή ανανεωση με 1 ευρω  θα βαλεις καρτα και θα διαλεξεις και ενα πακετο

μετα μέσω της εφαρμογής f2g  εχει επιλογη ανανεωση με ενα ευρω ( 1 euro ανα διμηνο για να μην σου κανουν φραγη)

IMG-20231217-154154.jpg

Επεξ/σία από rose from hell
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...