Προς το περιεχόμενο

Αριθμός κινητού τηλεφώνου μόνο για να με καλούν


Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από korakios,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κρίμα για την f2g.

'Oταν πήγα στη vodafone μου είπαν ότι το cashback είναι μόνο για σταθερό και ότι στο κινητό υπάρχει το thankyou για το οποίο δε μου είπαν αν γίνεται ανανέωση κάρτας μέσω αποδείξεων.

Τελικά, μπορείς να κάνεις φτηνή ανανέωση με αποδείξεις και την εφαρμογή της κάρτας CU;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάει και αυτό , ήμουν έτοιμος σε 2 μέρες να άλλαζα απο voda αλλά αφού το καρτέλ δεν ελέγχεται απο τους πουλημένους της ΕΕΤΤ, τρώμε την ανάπτυξη που επιλέξαμε

@EchiDNA πλέον voda αναγκαστικά που κρατά τρίμηνο , βέβαια χάνεις τα 13€ της κάρτας αν περάσει το δίμηνο (ή μήνας?) και δε βάλεις πακέτο (που δε θες )

αναγκαστικά πρέπει να κοιτάξω την υπηρεσία pocket και να βάζω εκεί τα λεφτά του ποσού ανανέωσης και να τα εξαργυρώνω σε ένα συγκεκριμένο mini market , ότι να'ναι οι κλέφτες

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα τσιμπάει ένα πακέτο δωρεάν κλήσεων για όλους που το έδωσε η Nova λόγω του τεχνικού προβλήματος που έγινε τις προάλλες. Για να τους τιμωρήσω τώρα έκανα κλήση από το δεύτερο κινητό προς ένα δεύτερο σταθερό που έχω και σήκωσα το ακουστικό, έτσι απλά για να ξοδεύω τους πόρους της κεραίας, τζάμπα είναι. Αν προλάβω θα κάνω καμία άλλη ανανέωση με 1 ευρώ και όσο κρατήσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...