Προς το περιεχόμενο

POCO X6 PRO 12GB/512GB στα 325 ευρώ @DHgate.


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 19/3/2024 στις 4:15 ΜΜ, makhs5 είπε

Λοιπον, για να λυσω το μυστηριο, επειδη οπως ειπα το εψαξα παρα πολυ πριν αγορασω το κινητο (ειμαι πολυ της λεπτομερειας)  απο το xiaomi plaza το συγκεκριμενο, ΑΝΕΒΑΖΩ μια φωτο απο πελατη που αγορασε απο το ιδιο καταστημα που αγορασα και εγω.

Η συγκεκριμενη φωτο εχει ενα αυτοκολλητο αν δειτε εξωτερικα στη συσκευασια δειχνει εισαγωγη απο μια γερμανικη διευθυνση.

"Το ιδιο ακριβως αυτοκολλητο" εχει και η συσκευασια ενος poco x5  που αγορασε ενας πελατης απο το xiaomi plaza που αγορασα κι εγω.

Το "Ιδιο" ακριβως αυτοκολλητο εχει και σε μια φωτο απο το Dhgate η γερμανικη αποθηκη που αγορασε ο φιλος black66.gr.

Οποτε σκεφτειτε μονοι σας τα υπολοιπα.

φωτο.jpeg

Κατα 99.9% λοιπον καλυπτεται απο εγγυηση απο την infoquest

Οποτε με λιγα λογια, ιδια εισαγωγη, (μπορει και ιδιος πωλητης με αλλο ονομα) αρα αφου καλυπτεται το ενα, καλυπτεται και το αλλο

Επειδη στο Dhgate υπαρχουν μονο 2-3 πωλητες με το συγκεκριμενο κινητο, δεν υπαρχει ανταγωνισμος εχει πιο ανεβασμενη τιμη.

Ενω στο Ali που το πουλανε πολλοι περισσοτεροι, εκει παιζει ο ανταγωνισμος, και ετσι ριχνουν καποιοι πιο πολυ την τιμη.

Γι αυτο πιο φθηνο το κινητο απο Ali απο το Dhgate στη συγκεκριμενη περιπτωση.

Πριν το αγορασω το ειχα βρει απο εδω λιγο φθηνοτερα  https://vi.aliexpress.com/item/1005006457266720.html αποστολη απο γαλλια

6 Ευρω φθηνοτερα, τελικη τιμη στα 275 ευρω.

(Σημερα ανεβασε την τιμη)

Αλλα επειδη ειχε γραψει ενας στα τελευταια σχολια οτι περασε η προθεσμια αποστολης και δεν του το εστειλε και ουτε απανταει καν στα μηνηματα του και του διεγραψε και το μυνημα του, τοτε απλα τον προσπερασα

Δεν αξιζει ρισκο για τοσο μικρη διαφορα τιμης

εριξια μια παραγγελια απο τον συγκεκριμενο σημερα για να δουμε το μικρο πηρα 8+256 245 τελικη μου βγηκε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 565
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

22 minutes ago, makhs5 said:

Εμενα παντως εδω και 4 μερες εχει κολλησει στο: 

"Το δέμα έφτασε στο κέντρο δεμάτων.

Ισπανία Μαδρίτη"

Θα γινεται στανταρ χαμος απο δεματα εκει, το ποτε θα ξεκολλησουν αγνωστο

Εμένα σήμερα έφυγε από Μαδρίτη και είναι Γερμανία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Giwrgosdr είπε

Εμένα σήμερα έφυγε από Μαδρίτη και είναι Γερμανία

Αφου εσενα ξεκολλησε νωριτερα ενω ειχες κανει αργοτερα αγορα, νομιζω μετα απο 1-2 μερες απο εμενα, τοτε παιρνουν τα δεματα οπως ναναι, χωρις σειρα, ελπιζω μονο να μη χαθει το δικο μου γιατι εχω διαβασει διαφορα για χαμενα δεματα απο gls courier

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/2/2024 στις 7:11 ΜΜ, black66.gr είπε

Άσχετα με την συσκευή, και μιλώντας για τον επεξεργαστή, ο 8300 ultra κοντράρει στα ίσια τον 8 gen 2.

https://gadgetversus.com/processor/mediatek-dimensity-8300-ultra-vs-qualcomm-sm8550-ab-snapdragon-8-gen-2/

Παίρνεις επεξεργαστή ναυαρχίδας σε τιμή κάτω από μεσαίας κατηγορίας τηλέφωνο.

Τα 512gb αποθήκευσης είναι λίγα; 

Άλλωστε η ταχύτητα αποθήκευσης στο τηλέφωνο δεν έχει καμμία σχέση με αυτήν στην κάρτα.

αν σου πω ότι θα το επαιρνα επειδη εχει μτκ αλλα με χαλασε που δεν τραβει 4κ60φπς η ευρυγωνια.

βεβαια  το ακατανόητο μαμα σεταπ δινει την δυνατότητα στην αλλη καμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Αthanasios είπε

image.png.3c3cdb62603d1594e142bd69b2aa4da7.png

 

Από αυτόν εδώ, με το κουπονάκι PS40AAS που έδωσε ο φίλος, μαζί και με 12 ευρώ cashback από το Quidco, η τιμή πάει στα 263 περίπου. Καθόλου άσχημα! 

πηρα απο τον ιδιο πωλητη το μικρο για να δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και από εδώ που είναι mi store με αποστολή από Γαλλία στα 274 ευρώ το 12/512 με το κουπόνι 24AN40 

https://www.aliexpress.com/item/1005006458342163.html

 

 

Επεξ/σία από black66.gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tiniakos είπε

Το 256gb πόσο το βρίσκουμε πιο φτηνά; 

Γύρω στα 240 ευρώ με το κουπόνι 24AN20 στο λινκ που έδωσε πιο πάνω ο Athanasios.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάτι καλύτερο overall σε αυτή την τιμή? δεν με ενδιαφέρει η καμερα(τίμια θέλω να είναι τπτ παραπάνω). μήπως το galaxy s23 fe με λίγο παραπάνω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, black66.gr είπε

Και από εδώ που είναι mi store με αποστολή από Γαλλία στα 274 ευρώ το 12/512 με το κουπόνι 24AN40 

https://www.aliexpress.com/item/1005006458342163.html

 

 

Καλημέρα. Υπάρχει περίπτωση αγορά από το προαναφερθέν κατάστημα να καλύπτεται από την infoquest όπως κάποιο άλλο από Γερμανία όπως έχει αναφέρει συμφορουμήτης σε προηγούμενη σελίδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, elias.kaz είπε

Υπάρχει κάτι καλύτερο overall σε αυτή την τιμή? δεν με ενδιαφέρει η καμερα(τίμια θέλω να είναι τπτ παραπάνω). μήπως το galaxy s23 fe με λίγο παραπάνω? 

Το S23 FE είναι καλύτερο μόνο στην κάμερα και την ποιότητα κατασκευής. Σε όλα τα άλλα είναι πίσω από το X6 PRO. 

Το θέμα είναι πως το S23 FE κοστίζει 400 ευρώ (Γερμανός). Αξίζει να δώσεις 130 ευρώ παραπάνω; 

2 λεπτά πριν, klgrpls είπε

Καλημέρα. Υπάρχει περίπτωση αγορά από το προαναφερθέν κατάστημα να καλύπτεται από την infoquest όπως κάποιο άλλο από Γερμανία όπως έχει αναφέρει συμφορουμήτης σε προηγούμενη σελίδα;

Εάν είναι πραγματικά επίσημος μεταπωλητής Xiaomi, τότε θα ισχύει η εγγύηση και εδώ. Στείλε ένα μήνυμα και ρώτησε τον, όπως έκανα εγώ στον πωλητή που έστελνε από Γερμανία. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, mMary said:

Από Ali δόσεις με πιστωτική δεν γίνεται σωστά ?🥲

Νομιζω οχι , αλλα αν εχεις πχ καρτα πιστωτικη της Πειραιως, μπορεις αφου κανεις την αγορα μετα κατευθειαν απο την εφαρμογη ή απο το e-banking , να μετατρεψεις την συναλλαγη σε 12 ατοκες δοσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ερώτησή μου  στο Γαλικό Mi 1 store σχετικά με το αν είναι επίσημοι μεταπωλητές της xiaomi και τα τηλέφωνα προορίζονται για χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης με την αντίστοιχη εγγύηση, έλαβα την εξής απάντηση

Dear friends, we are Xiaomi franchise stores. Our mobile phones are all brand new and genuine unopened, please feel free to buy.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...